Знаки диявола на людину – ознаки вродженого і набутого сатанізму

З давнини вважалося, що темні сили ставлять печатку на людину, який продав душу. Знак називається «мітка диявола». Існувала ціла наука, що роз’яснює, як вона вигляди, де шукати, що означає. Помітити сатана має право в декількох ситуаціях:

 • укладений чорний договір особисто;
 • предок передав душу нащадка за певні преференції;
 • приналежність до темних перейшла за родом від мага.

Увага: описані нижче відмітини далеко не завжди означають зв’язок з бісівським плем’ям. Це потенціал долучитися до сатанізму через залежності або магічну практику.

Що таке диявольська мітка

В середні віки прелати церкви вели непримиренну війну з сільськими відунів – цілителями тіла і лікарями душі. Релігійні керівники билися за шанування народу. А «відьми» перешкоджали встановленню загального підпорядкування церкви.

Вчені мужі від релігії створили теорію, яка відділяла звичайних людей від прислужників диявола. Останні, за їхніми уявленнями, мали на шкірі знаки. Мітку ставив владика пекла, щоб його слуги не переплутали продався з віруючими.

Найчастіше таврували жінок-цілительок. Їм приписували співпрацю з темними. Ніяким іншим чином вважалося неможливим пояснити вміння вилікувати хворіє, заспокоїти стражденного.

Важливо зрозуміти, що наявність позначки не робить з особистості знедоленої суспільством індивіда. Це всього лише застаріле вірування, запроваджене в уми політиками від релігії.

Зараз існує думка, то знаками позначають громадян планети шляхом вакцинації. Сьогодні відбувається той самий апокаліпсис, описаний в Біблії. Повсюдна чіпізація перепідкорить населення сатані. Це спірне уявлення про сучасну дійсності. Ніхто його не довів, але і не спростував.

Опис відмітини диявола

Прелати пояснювали людям, що друк пекла з’являється не просто так. Механізми різноманітні. Але без фізичного контакту зі шкірою справа не обійдеться. Варіанти:

 1. Владика кігтем пронизував тіло. Його отрути проникали в організм, виробляючи ферменти. Шкірний покрив в ушкодженому місці назавжди змінювався.
 2. Біси пронизували продався розпеченим залізом. Клеймо гоїлися, але залишався шрам.

Існували й більш витончені опису. Дівчата нібито вступали в інтимний зв’язок з духами, чому змінювалася їх зовнішність.

Підозрювану в чаклунстві оголювали і публічно оглядали кожен сантиметр тіла. Вишукували родимки, шрами, плями, веснянки, порізи, омертвів покрив.

За повір’ями князь тьми розставляв по своєму слузі сім печаток. В Біблії вказано час сходження Люцифера на престол. Після апокаліпсису він збере наближених, відокремивши їх від які не підкорилися особливим чином. Прислужник отримає 7 міток, за що стане володарем всіляких земних благ.

Ознаки слуги Люцифера

Щоб зрозуміти, що у тебе сатанинська мітка, треба пильно розглянути шкіру. Друк відрізняється від звичайного покриву. Ось точні, 100% вірні ознаки:

 1. Відсутність кровоточивості . Як би не різали або дряпали плямочка, воно не реагує. Кров не з’явиться навіть від сильного порізу на руці, нозі, животі.
 2. Змертвіння . Ділянка виглядає сухим, неживим. Ніякі примочки, креми, ліки не вдихають в нього цілющих сил. По суті, він мертвий.
 3. Нечутливість до болю. коліті голкою, бийте, але реакції не буде. Нерви в ураженому містечку відсутні.
 4. Холод. Пощупайте пляма. Воно холодно, як глибокий відчай і спустошеність.
 5. Колір неприродний, незвичайний . Зіткнення з пекла лапою перефарбову живу тканину в відтінки фіолетового, синюшно-бордового, червоного, білого, блідо-жовто-коричневого, зеленого.

З’являються печатки з пекла двома поширеними способами:

 1. Від народження. У немовляти спостерігаються ледь видні ознаки Метін. З віком вони стають виразніше.
 2. В процесі життя. Тут теж два варіанти. Проклятий укладає контракт, в результаті якого стає поміченим. Або перед проявом позначки у нього трапляється низка лих, втрат, зрад, нещасть.

Де шукати знак Сатани

Спочатку вважалося, що позначає слуг владика в потаємних місцях. Це частини тіла, які відразу не кидаються в очі.

Список секретних місць:

 1. На руці: у згину ліктя, під пахвою, між пальцями, на внутрішній стороні передпліччя, притиснутою до тулуба.
 2. На нозі: внутрішня поверхня стегна в районі паху, під коліном ззаду, між пальцями, щільно притиснутими один до одного.
 3. Під століттям, всередині ніздрів, за вухом, під волоссям.
 4. Між сідницями, біля заднього проходу.
 5. На статевих губах у жінок, під крайньою плоттю у чоловіків (тому в деяких релігіях роблять обрізання).
 6. На стопі, п’яті, постійно захованої в взуття.
 7. Під пишними грудьми у жінки.

Іноді мітка виставляється напоказ. Тоді сатанинські посланці добре її маскують під природне утворення. Розпізнається з великими труднощами.

Родимка

Шкіряний наріст з’являється з невідомої науці причини. Виконує функцію балансира енергетики, на думку езотерики. Вчені з цього приводу відмовчуються.

Родимки, які підпадають під чаклунські ознаки, мають характерні особливості:

 1. Колірна гамма фіолетово-червона. Звичайний коричневий тон відмітається. Волосся, що проростають на поверхні, теж не викликають підозр.
 2. Нестандартна форма. Відьми асоціюються з деякими тваринами: жабами, котами, воронами. Пляма має схожу форму. Тільки тоді вважається ознаками магічних здібностей. Часто зустрічаються невуси, що нагадують перевернуту зірку Давида, православний хрест, півмісяць, інші загальновідомі атрибути релігійного культу.

Розташування додає інформації. Наприклад, подовжена родимка на шиї – вказівка ​​на смерть через повішення; на спині – від удару ножем; на зап’ястях – від вогню або тортур.

Вроджені цятки видають безсовісного предка. Кровник з далекого минулого передав право на відпрацювання власних гріхів по родової лінії.

Додатковий сосок

Чаклунка отримує в служіння помічників – Фамільярі. Це енергетичні форми зла, здатні втілюватися в тілесну форму. Наприклад, козла, вовка, кішку. Фамільярі треба підгодовувати. Для цього з’являється ще один сосок в районі грудини.

Відьмина соском визнавалася будь-дивний відросток: великий пухир, бородавка, шишка.

Деформація органів

Досліджуючи підозрюваного, церковники вишукували все ненормальне. Перелік ймовірних прикмет:

  1. Зрощені пальці ніг. Шостий перст на кисті руки.
  2. Кровоточить невус, бородавка.
  3. Мітки, що нагадують образ очі, трикутника.
  4. Папіломи в великій кількості.
  5. Ряд великих родимок, що становлять геометричну фігуру.
 • Довгий час незагойні нариви.
 • Тверді мозолі, що не піддаються лікуванню.
 • Омертвілі шишечки.

 

Будь-який каліка міг накликати на себе прокляття і кару. Особливо підозріло поглядали на однооких, кульгавих, розумово відсталих. Вважалося, що з здатності міркувати присвячені служінню дияволу.

Горб

Цей дефект точно вказує на сатанізм. Горбаня хапали і кидали в багаття. Причому викривлення хребта, що приводить до появи наросту на спині, часто відбувалося з природних причин. Але пояснень ніхто не слухав. Спалювали і чоловіків, і жінок карлиць з горбом.

Руде волосся

Дивна повір’я. Але руді локони, за віруваннями середньовіччя, вказували на инкуба або суккуба. Уточнювала диявольський діагноз красива, яскрава зовнішність носія вогненної шевелюри. Таких Господь на світло не виробляє. Їх явно опечатав і обдарував спокусливим виглядом услужнік темних.

Обжерливість, залежно

Надмірні захоплення мирськими задоволеннями гріховні. Сатаністи відкидають аскезу. Чи не дотримуються посту. Тому їх вираховували за пристрастям до страв, напоїв, пізніше паління і сексу.

Людини з неосяжним черевом вважали ненажерою. Значить, він уже надійшов на службу темряві. Хоча тепер зрозуміло, що це прикмета енергетичного вампіра.

Третє око

Знаходиться між надбрівних дуг і зовні не помітний. Але будь-який чарівник володіє додатковим оком, яке допомагає бачити енергетику оточуючих. Здатність неправильна, небезпечна, гріховна.

Увага: наявність люцеферових позначок не пов’язане зі знаком Зодіаку, іншими астрологічними характеристиками. Вони утворюються самі після продажу безсмертної частки – душі.

Сучасні тенденції сатанинської «лабораторії»

В наші дні дьяволопоклонніков ніяк не менше, ніж раніше. Деякі індивіди шукають способів поторгувати душею, заручитися підтримкою пекла для реалізації власних корисливих прагнень. Чи не станемо давати інструкцію, як отримати контракт. Це не так складно, як здається цікавиться.

Перерахуємо методи, що застосовуються в сучасних умовах:

 1. Татуювання, яка вказує на приналежність до сатанізму. Число звіра “666”, ім’я князя, особи демона і інші.
 2. Руни, написані кров’ю в певній послідовності.
 3. самопорези, щоб заручитися шрамами.
 4. Диявольські ритуали з перевернутими іконами, читаються задом наперед молитвами.

Пам’ятайте, що правитель темряви не так наївний. Він приймає послуги будь-якого оступився. Але перевіряє кров’ю, змушуючи зробити немислиме за переконаннями віруючого. Практикуйте жадібність, привороти, наводите псування, проклинайте, обманюйте, шахраювати, віддавайте, і він сам прийде зарахувати вас до своїх лав. Ніяка тату не буде потрібно. Дістанете справжнісіньку моторошну мітку.

Сонник - тлумачення снів