Як зрозуміти, що чоловік продав душу дияволу

Сатана постійно спокушає людини. Пропонує багатство, славу, любов, досягнення за «мінімальну плату». Вимагає віддати безсмертну частинку себе. Тільки люди, що продали душу дияволові, розуміють, як непомірна плата за послуги Люцифера. І мстять співгромадянам, які не скоїли фатальної помилки. Тому потрібно знати ознаки дьяволопоклонника, щоб не потрапити під його вплив, тиск, злобу.

Авторський матеріал підготовлений на основі загальнодоступних досліджень. Чи не є пропагандою релігії. Має виключно описово-пізнавальний характер.

Ознаки угоди з дияволом з продажу душі

Визначити прислужника сатани не просто. Самі вони нечасто розкривають ганебну таємницю. І не треба думати, що не усвідомлюють всю глибину власного гріхопадіння. Те, що продався щасливий, міф. «Реалізована» за тридцять срібників душа не вмирає. Вона страшно страждає, що занепалі або прокляті намагаються ніколи не показувати.

Увага: лиха, нещастя, горе – це не ознака продажу. Навпаки. Мучить владика пекла тільки вірного прихильника Христа. Іноді люто переслідує, щоб підкорити. Називають такий стан псуванням або прокляттям.

Продався знаходить потужну захист фізичного тіла, фінансового каналу, своїх доріг і матеріальних бажань. Стає неймовірно везучим. Про таке кажуть: золото до рук липне. Розберемо найяскравіші докази угоди з Люцифером.

Багатство

Не всі заможні особистості підписали контракт кров’ю. За успішність в фінансах відповідають не тільки темні. Світлі покровителі теж забезпечують підопічним зростання, якщо ті виконують покладені на них духовні завдання. Саме елементарне: розвиток вроджених талантів. Постарайтеся над здібностями, попотівши над навичками – ангел збагатить не гірше князя тьми.

Але іноді багатство звалюється на голову без видимої причини. Людина не талановитий, нічого толком робити не здатний, родичі не олігархи і не чиновники. А індивід протягом лічених днів з обивательського животіння перестрибує в блискучу розкіш.

Раптова кар’єра, слава, популярність, збагачення – вірна прикмета проданого. Особливо, якщо персонаж не блискучого розуму, освіти, уяви.

Везіння

Диявол робить так, щоб прислужник не відволікався на вирішення побутових завдань. Продався повинен виконають певні завдання в якості оплати за «послуги» за договором. Тому князь його береже, наділяє неймовірною везучестью.

Нічого не зіштовхне заручника пекла зі шляху до наміченої мети. А якщо невдалий громадянин вирішить створити перепону, то буде строго покараний. Іноді непокірного бунтаря, що перешкоджає сатаністи, прибирають з землі.

Жадібність і меркантильність

Який би не був капітал на сьогоднішній день, продажний не зупиняється. Йому постійно мало. Гребе злато лопатою – і все в свою кишеню. Його не зупиняють ні людські, ні Божі закони. Невгамовна жага наживи жене занепалого вперед. Він шахраює, бреше, маніпулює, грабує, забирає останнє, вимагає хабарів і підношень.

Коли серце пустує, вільне місце займають помисли про матеріальні цінності. Прагнення до любовної гармонії і взаємності заміщається готівкою, банківським рахунками, прибутком, золотом, діамантами, будинками, яхтами, літаками і іншими «заводами і пароплавами».

Залізне здоров’я

Богатирський організм від народження – не рідкість. Але пекельні контрактники мають нелюдською стійкістю до захворювань. Весь офіс заразиться, наприклад, ковідом. Товариші по службі і підлеглі – по лікарнях під апаратом штучного дихання лежать, а шанувальник сатани здоровехонек, навіть не чхне.

В аваріях і катастрофах відбуваються зовсім чарівні речі. Навколишні гинуть, а на підпорядкованому темряви навіть подряпини немає. Ніби він із заліза викуваний.

Очі

В Ісламі шайтана прийнято виявляти по погляду. Придивіться до «підозрюваному». Індивід виглядає, як все навколо. Але в очі не дивиться. А якщо зловити його погляд, то чітко видно відсутність концентрації на вашому зіниці. Він дивиться в порожнечу, як би мимо об’єкта.

Ознаки: неуважність погляду, ніби розмиті, що не промальовані зіниці. Якщо він не відводить очі, то його візаві стає погано на фізичному рівні. Паморочиться в голові, нудить. Чутливий індивід здатний втратити свідомість.

Харизма

Чорний владика передає прислужнику здатність керувати людьми. Відбувається захоплення уваги і підпорядкування власної волі на енергетичному рівні. Самі не зрозумієте, як опинитеся у владі дьяволопоклонника. Така якість особистості називається харизматичністю. Воно дозволяє піднятися над натовпом, виділитися із загалу.

Відсутність емаптіі

Проявляти милосердя, доброту, співчуття здатна виключно душа. Її відсутність робить персонаж жорстоким, егоїстичним, безжальним, байдужим, гордовитим.

Гординя – бич сучасного світу. Особистості з кам’яним серцем трапляються все частіше. І породив їх темний володар.

Шкідливі звички

Залежності – це сильця бісів. Через некорисні пристрасті ловлять заплуталися людей, щоб схилити до чорного обряду. Але ці-то страждають. А служака тімені п’є, курить і ще щось гірше без шкоди для організму.

Алкоголь стимулює проклятого на подальше проживання земного шляху. Йому настільки нудно й сумно в суспільстві нормальних, що потрібна постійна штучна підживлення.

Особливий знак

Володар мітить підопічних. В Біблії є опис семи печаток Антихриста.

Мітка диявола на тілі з’являється раптово або від народження. Останній варіант говорить про схильність індивіда до гріхопадіння.

Як дізнатися зрадника Світу

Диявольські «шістки» ідеально маскуються. Пізнати такого непросто, але можна.

Деталізація ознак:

  1. Людина в суспільстві люб’язний, співчутливий, уважний. Йому вкрай нескладно розташувати до себе оточуючих. Однак, здається доброта – це знаряддя спокуси. Він рекрутує новобранців до лав пекла.
  2. Він майстерний маніпулятор. Створює правдивий образ: успішного, натхненного ідеєю або скривдженого, пригніченого, осиротілого. Все для того, щоб харчуватися цілющою енергією своїх жертв. Будь-, який повірив в обман, попався на гачок. Бідолаха стає донором для енергетичного вампіра.
  3. Озлобленість проявляє виключно наодинці з собою. Риси обличчя спотворюються, очі палають сатанинським вогнем, навіть тіло може стрясати тремтіння або судоми. Оточенню таким не є.
  4. Його співчуття – це маска. Чутливі особи здатні інтуїтивно розрізнити брехню в його милосердя. Розум вірить, а серце наполегливо твердить, що відбувається щось недобре.

Контрактник темряви змінюється раптово. І це прекрасно видно близьким. Разом з удачливістю в кар’єрі і фінансах до нього приходить льодовий душу холод. Наприклад, з якогось моменту подругу перестають цікавити подробиці переживань приятельок, хоча раніше вислуховувала і захоплено співпереживала. Тепер байдуже відсторонюється або коментує стогони безсторонніми фразами.

Увага: по фотографії розпізнати подселенцев чорних можна. Але необхідно мати езотеричними здібностями.

Зірки, які свідчили про договір з Антихристом

Приймати на віру слова знаменитостей – не найоптимальніший спосіб сприйняття світу. На що тільки не підуть прославлений людина, щоб не опинитися забутим публікою. Але щось в їх одкровеннях, явно, правда.

Зірки, які розкрили сатанинську суть своєї популярності:

  1. Джон Леннон безпосередньо заявляв про продаж безсмертної субстанції. За його словами, мета була в набутті всесвітньої слави для Бітлз.
  2. Джон Фрушанте , найбільший гітарист, свідчив, що його грою керують суті вищого порядку.
  3. Джон Рокфеллер розбагатів так стрімко, що не в змозі заперечувати правди. Будучи сином звичайного торговця, зміг побачити вигоди нафтового бізнесу. Заснувавши відповідну компанію, забрався на світову фінансово-політичний олімп.
  4. Джиммі Пейдж , засновник Led Zeppelin, який неодноразово визнавався в окультизм. Витрачав незліченні кошти на магічно артефакти, бажаючи домогтися безсмертя.

Перераховані вище факти є загальнодоступними. Однак, навряд чи правдиві. Справжні адопоклоннікі не кричать на весь світ про найбільше влади і такої ж якості людському падінні. Використовують надані можливості без сорому, щоб навіки спочити в найстрашніших колах пекла.

Сонник - тлумачення снів