Що робити, якщо вночі здається, що в кімнаті хтось є і ходить

Необгрунтовані страхи відомі дітям і дорослим. Наприклад, якщо вночі здається, що в кімнаті хтось є. Що робити? Ви впевнені, що бути нікого не може. А слух зрадницьки підказує, що хтось ходить поруч або в сусідньому приміщенні. Сховатися під ковдру і тремтіти до ранку – не варіант. Є більш прийнятні способи позбавлення від жаху.

Що робити: інструкція

Мозок влаштований дуже цікаво. Зіткнувшись з невідомим, сприймає його як загрозу. На ділі 99% випадків пояснюються цілком необразливо.

Робіть так:

 1. Заспокойтеся. Якщо серце не бажає переставати калатати, то проаналізуйте положення. Небезпечні люди. Злодюжка, який забрався в будинок, навряд чи завдасть вам серйозної шкоди. А візит вбивці ще потрібно заслужити. До звичайних людей вони не забираються.
 2. Увімкніть світло і вивчіть обстановку. Найчастіше така проста дія видає причину переполоху. Комаха пробралася в кімнату і б’ється під стелею; мишка шкребеться.
 3. Якщо живих не виявлено, то придивіться до іграшок, портретів. Лялька втупилася – а мозок відреагував на несправжні очі. Або плюшевий звір витріщив очі. Треба прибрати іграшку подалі.
 4. Портрет теж може викликати занепокоєння. Накрийте тканиною. Те ж з дзеркалами. Недобре відображатися під час сну. Це шкідливо для енергетики.
 5. зашторте вікна. Може повз проїхала машина, сполошилися втомлений мозок.
 6. неголосно увімкніть спокійну музику. Вона розслабить, захопить назад в сон.

Щоб повністю зняти стрес, добре випити заспокійливий чай. Наприклад, заваріть м’яту. Якщо ароматні листя відсутні, то попийте води. Пройдіться по квартирі. Загляньте в кожен затишний куточок і на бічну. Невеликий «променад» допоможе заспокоїти нерви і втомитися.

В теплу пору року добре постояти біля відкритого холодильника. Замерзлий організм легше заспокоюється. Значить, заснете швидше.

Причини, що викликають ефект присутності кого-то вночі

Існують найнеймовірніші пояснення дивних звуків. Їх теж слід перевірити поряд з природними.

Перелік причин:

 1. Комар, муха, джміль, бджола не можуть знайти виходу на волю.
 2. Мишки , щури, інші шкідники шукають їжу.
 3. Гілка шкребе по склу. Так відбувається, якщо за вікном вітер. Іноді і висотні будівлі не захищені від випадкового дотику з деревами.
 4. Мостини в старих будинках скріплять самі по собі.
 5. Міжповерхові перекриття мають порожнини, куди проникають комахи. Вони-то і викликають шум.
 6. Самі конструкції закріплені не найжорсткішим чином. Під впливом часу з’являється люфт. Одна плита треться об іншу, що сприймається кроками.
 7. Віконні і дверні рами «дихають». Виникає відгомін, вловлює в нічній тиші.
 8. Сусід зверху чи знизу дивиться фільм, случає музику. У непроглядній пітьмі загострюються почуття. Ви чуєте відлуння його трансляції. Те ж саме трапляється, коли поруч йде вечірка, але в будинку відмінна звукоізоляція.
 9. На кухні прокис суп в каструлі. Він починає «грати». Це чітко чутно.
 10. У ванній протікає кран або труба. Капель викликає неприємні відчуття.
 11. Кватирку відкрита. Пориви нічного повітря ворушать жалюзі.
 12. Скрипит ліжко, інші меблі. У напівдрімоті мозок перетворив звук в тупіт.

Вкрай рідко людини турбують потойбічні сили. Наприклад, полтергейст, домовик, приведення. З духами вищеописаними методиками не впоратися.

Що зробити, якщо дуже страшно

У всі часи люди молилися, потрапивши в незатишне становище. Нічого не заважає і вам звернутися до святих.

Православна молитва

Завчіть «Отче наш». Цей текст корисно вимовляти в будь-якому страхітливому становищі. Якщо прямо тепер не пам’ятаєте, не біда. Говорите:

Господи, на все воля Твоя.

Короткої молитви досить, якщо вимовляється вона щиро від серця.

В Ісламі

Мусульмани читають суру з Корану від шайтана:

Господи! Я вдаюся до Тебе від мани дияволів. Я вдаюся до Тебе, Господи, щоб вони не наближалися до мене. (Коран, 23: 97-98)

Профілактика

Часті нічні пробудження в стресі – нехороший показник. Накопичується втома, що призводить до захворювань. Для профілактики треба:

 1. Відмовитися від перегляду жахів, занадто агресивних фільмів.
 2. Поменше зависати в онлайн іграх. Вони перевозбуждают.
 3. Чи не наїдатися на ніч. Жирна їжа погано перетравлюється. Від цього фобії, кошмари.

Доповніть здоровий спосіб життя вечірніми прогулянками. Тоді психіка стане сприймати те, що відбувається адекватно. Будинкові, відьми й інші страшилки залишаться в минулому. Удачі.

Сонник - тлумачення снів