Пророкування Ванги на 2020 рік для Росії і світу

Рік 2020 від Різдва Христового обіцяє бути дуже незвичайним. По-перше, це високосний рік, по-друге, в ньому дві пари однакових цифр. У цьому ж році будуть дні-паліндроми і дні 5 двійок.

Все це буквально примушує до того, щоб звернутися до пророкувань великих провидців минулого. Що ж вони говорили про 2020? Що напророкували всьому людству і кожному з нас?

В цей раз ми поговоримо про пророкування Ванги, які вона дала на 2020 рік.

Хто така Ванга

Ванга, або баба Ванга – сліпа провидиця з Болгарії. Вона жила з 1911 по 1996 роки. Її дар – бачити майбутнє і передбачати майбутні події, явища і долі. На відміну від інших пророків Ванга бачила і могла передбачити не тільки масштабні події загальносвітового характеру, але й долю однієї людини.

ДОВІДКА. Досі точно не ясно, яка справжнє прізвище жінки, Гуштерова або Димитрова. Офіційна прізвище, яке вона взяла за заміжжя, – Гуштерова.

Ранні роки життя цієї великої жінки оповиті таємницею. Достеменно невідома ні дата, ні місце його народження. Але в цьому немає ніякої містики. Сім’я майбутньої провидиці проживала на західній межі стрімко дряхлевшей Османської імперії. А незабаром і зовсім почалася Перша Світова війна.

Точно можна сказати, коли баба Ванга знайшла свій дар яснобачення, але зору вона позбулася в 12 років з-за урагану. Перші відомі відомості про жінку, яка бачить майбутнє, з’явилися в 40-х роках XX століття. А найбільшу популярність віщунка набула у другій половині сторіччя.

ЦІКАВО. Пік популярності болгарської провидиці в Росії припав на другу половину 90-х років. Тоді країна дізналася про сліпій жінці з Балканського півострова, яка бачить майбутнє.

Пророкування Ванги на 2020 рік для світу

2020 рік привертав увагу Ванги, як рік – дзеркало. Вона вважала, що це особливий час для людства.

Розглянемо основні думки пророчиці про те, яким же буде цей рік для світу, суспільства і майбутнього людської цивілізації.

Цікавим пророцтва Ванги виглядає відкриття нового, невідомого джерела чистої енергії. Про це болгарська провидиця сказала 25 років тому. Що вона мала на увазі? Сланцеву нафту? Сонячну енергію? Ми поки не знаємо, але, напевно, ви помітили, що все частіше політики розмірковують про закінчення ери нафти і газу. За словами пророчиці, потужність цього джерела буде порівнянна з Сонцем.

Знаменним стане 2020 рік і для наукового світу. Буде відкрита нова планета, на якій можна буде жити людині. Важливі відкриття будуть в медицині. Епідеміологи винайдуть вакцину проти страшної хвороби, а також почнеться розробка комплексу ліків, які зможуть продовжити короткий людський вік.

Але в цілому 2020 рік видасться для світу важким і повним бід і катаклізмів, які запам’ятаються на довгі і довгі роки.

Пророкування Ванги на 2020 рік для Росії

Болгарська віщунка не раз звертала свій незрячий погляд у бік Росії. Напевно, наша країна найчастіше фігурувала в її прогнозах.

На 2020 р. Ванга пообіцяла великі природні і фінансові катаклізми. Але Російську Федерацію вони, за великим рахунком обійдуть стороною. Наша держава зможе зберегти достатню стабільність навіть у такий непростий період епідемій, фінансових криз та війн.

У видіннях фігурувало й віддалене майбутнє – народження цілої плеяди талановитих дітей, деякі з яких стануть вченими і внесуть величезний внесок у розвиток світової науки. Ванга заповіла, що в цьому році в Росії народиться дитя, яке в майбутньому розсуне межі сучасної медицини і створить препарати проти багатьох хвороб.

Але не все так райдужно. Болгарська пророчиця пообіцяла посушливе літо і обмельчание природних водойм після теплої зими і аномально ранньої весни. Буде важко, але російський народ справиться з такою тяготой. До того ж порівняно з проблемами інших держав – це суща дрібниця.

Що чекає суспільство

Звичне соціальне пристрій світу буде випробувано на міцність. За словами Ванги, на території Європи зріє конфлікт із-за релігійних розбіжностей. Що цікаво, напруженість вже є. Європейці та біженці з країн Сходу не розуміють один одного. Стикаються дві моделі поведінки. Поки все знаходиться в рамках культурного конфлікту, але ми не знаємо, чи переросте він у щось більше або загасне.

І хоча Ванга не могла знати про ісламізацію Європи, вона ясно бачила конфлікт на Близькому Сході, який у 2020 році не тільки не вщухає, але, здається, що розгорається з новою силою.

Крім нової епідемії смертоносного вірусу COVID-19 жителі планети в 2020 році будуть все частіше страждати від раку шкіри. Висока сонячна активність стане причиною масового поширення цього захворювання.

Тим не менш, під кінець свого життя пророчиця не раз згадувала, що до початку 3 десятиліття XXI століття люди нарешті зможуть усвідомити свої помилки і їх виправляти. Цілком можливо, що до цього людство підштовхнуть як раз катаклізми 2020 р. У будь-якому випадку це не миттєвий процес. І, як зазвичай це і буває, усвідомити правоту баби Ванги ми зможемо лише через багато років.

Що чекає світ за прогнозами Ванги в 2020 році

Серед усього, що жінка пообіцяла на 2020 рік, варто виділити 3 моменти:

 • 2020 стане дуже важливим для всієї історії цивілізації. Нажаль, коментарів сказительница не дала. Але з іншим баченням можна зробити деякі висновки.
 • Гроші втратять своєї цінності і поступляться місцем чисел. В принципі, якщо подивитися на сьогоднішню економіку, то стане ясно, про що йде мова. Гроші давно вже стали лише цифрами. У кожного є пластикові картки з сумами грошових коштів, які ми ніколи не бачили і не тримали в руках. Поступово світ переходить на безготівкові розрахунки.
 • Поява нової надії. За заявою Ванги в цей рік народиться людина, яка нарешті об’єднає навколо себе всіх людей і подарує нашій планеті світ. Але тут теж немає ніяких пояснень. Правда це чи ні, ми дізнаємося в кращому разі через 20 – 30 років.
 • Також потрібно згадати про природні зміни, які чекають на наш світ.

  Ванга сказала, що Південно-Східна Азія знову стане місцем глобального катаклізму, але в цей раз він буде пов’язаний не з вулканічною активністю, а з діяльністю людини.

  Африканський континент накриє хвороба, з якої неможливо впоратися протягом усього року. І хоча зараз горезвісний коронавірус лютує в Європі і Китаї, ми не можемо передбачити, як він проявить себе в Африці, в умовах спеки та високої вологості.

  Що таке день п’яти двійок?

  Як не важко здогадатися, це день, у якому число 2 зустрічається 5 разів. У 2020 році таких днів буде теж 2:

  • 02.2020;
  • 12.2020.

  На один з цих днів, за словами пророчиці, доведеться глобальна катастрофа. Якщо говорити конкретно, то було озвучено падіння на Землю космічного тіла, що викличе цунамі, виверження вулкану і загибель безлічі людей. Особливий страх виникає з-за того, що за повідомленнями космічних агентств наприкінці 2020 року до Землі на небезпечну відстань наблизиться астероїд.

  Ще Ванга говорила про нову, але забутої хвороби, яка пошириться по всьому світу. Звичайно, легко пов’язати цю хворобу з коронавірусом.

  НА ЗАМІТКУ. 2020 рік, за словами жінки, стане роком-дзеркалом, коли все перевернеться.

  Пророкування інших провидців

  Цікаво співвіднести між собою передбачення Ванги та інших провидців.

  Наприклад, Нострадамус передбачив конфлікт, в якому опиниться замішаний Іран та інші арабські країни. В цьому ж передбаченні згадуються «хвилі Адріатики». Так що цілком можливо, що Балкани і територія Перської затоки знову стануть точками напруженості на карті світу.

  Павло Глоба дав прогноз, з якого ясно випливає, що в цей високосний рік трапиться декілька глобальних ктастроф. Але в цілому з його заяв рік пройде відносно спокійно.

  Згодна з Нострадамусом і Глобою Світлана Драган. В її прогнозі також є інформація про надзвичайних ситуаціях світового масштабу, що позначиться на позиціях держав. Також астролог стверджує, що виникне нова напруженість між Росією і США. До прямих сутичок справа не дійде, але ми все ненадовго знову повернемося в роки Холодної війни.

  Марія Дюваль вторить Вангу. В її прогнозах фінансова криза, нові теракти і криваві зіткнення в Сирії. Але не все так погано. Вчені розроблять сироватку, яка буде збільшувати термін людського життя в 1,5 рази.

  Чернець Авель, він також бачив 2020 рік, повний бід і руйнувань. Буде важко, але світ і людська цивілізація встоять.

  Такої ж думки дотримуються і багато інших провидці. Екстрасенси і астрологи. Мехді Эбрагими-Вафа, Едгар Кейсі, Валерій Кольцов згодні з тим, що 2020 рік буде складним для людства. Економіка, політичне життя, системи охорони здоров’я – все це зазнає справжнього випробування. Частина країн легко перенесе катаклізми, інші понесуть великі втрати.

  Відповіді на часті питання

  Наскільки правдиві передбачення Ванги?

  Це ви повинні вирішити самі. Хтось каже, що всі збулися прогнози – не більше, ніж підтасування фактів і збіг. Хтось вірить, що Ванги було дано більше, ніж іншим людям. У будь-якому випадку, інформацію можна прийняти до відома.

  Не раз траплялося таке, що провісники обіцяли великі лиха чи катастрофи, а їх не було. Чи можна вірити в цей раз?

  Ми не знаємо механізм передбачення і лише намагаємося зрозуміти ті слова, що передають нам пророки. Найяскравіший приклад – передбачення Ванги про затоплення Курська. Всі розцінили це як марення, так як місто знаходиться в тисячі кілометрів від моря. А в 2000 році трапилася велика біда з підводним човном.

  Може бути Ванга – посланницею злих сил, які намагаються ввести людство в сум’яття і увергнути мир в паніку?

  Найбільш імовірною видається точка зору, що провидиця – лише провідник, яка передавала інформацію про майбутнє в сьогодення. Неправильно давати оцінку цим посланням.

  Чи Правда, що Ванга передбачила коронавірус?

  І так, і ні. Мудра жінка дійсно передбачала появу хвороби, яка охопить увесь світ у 2020 році, але коронавірус це був або інше захворювання, сказати складно. Адже пророчиця заявляла, що це буде вже відома людству хвороба, а поширюватиметься вона з Африки. Але знову ж нагадаємо, що ми лише намагаємося розтлумачити її передбачення. Часто у нас не виходить зрозуміти сенс відразу. Лише через роки суть сказаного доходить до нас.

  Що Ванга передбачила Росії?

  Буде непросто, але Росія залишиться стабільним і єдиною державою. До кінця року ситуація стане набагато краще.

  Варто турбуватися з-за цих прогнозів?

  Не більше, ніж з-за прогнози економістів і політтехнологів. Ванга дозволила нам заглянути в майбутнє, але її слова досі оповиті таємницею алегоричності.

  Висновки

  Як ставитися до пророкувань, кожен вирішує сам. Але те, що Ванга передбачила безліч подій, що трапилися вже після її смерті, – це факт. Ми ще багато чого не знаємо про цей світ і людські можливості. Бути може, ця болгарська жінка просто випередила свій час на кілька століть, а, може, навіть і тисячоліть.

  Сонник - тлумачення снів