Пророцтва Паїсія Святогорця на 2020 рік

Говорячи про самих знаменитих пророцтвах, більшості прийдуть на розум думки Ванги, Нострадамуса, Вольфа Мессінга, ну або Григорія Распутіна. Але мало хто знає, що зовсім недавно, в кінці XX століття жив на горі Афон старець Паїсій, який теж умів бачити події, що підстерігають нас в найближчі роки.

В основному він стосувався того, що станеться з його рідної Грецією, сусідньою Туреччиною, а також з братніми слов’янськими народами – росіянами і українцями. А цікаві його думки тим, що вже починають збуватися. Наприклад, старець бачив, що Радянський Союз розвалиться, що новоутворені країни Україну і Росію чекає розлад, він напрочуд точно описував події, які відбуваються сьогодні в Сирії та Туреччини. Тому і починає здаватися, що далеко не всі його думки поки збулися, а тільки чекають на нас у майбутньому. Але вже зараз дивно точно схожі на реальність.

Хто такий Паїсій Святогорець

Паїсій Святогорець – православний старець, служитель Господа і відлюдник, який пішов у старості для молитов на гору Афон. Жив він в 20 столітті і прославився, як один з останніх пророків, дивно точно пророкують майбутні події.

Паїсій народився в 1924 році в Греції, в місті Каппадокія. Помер у 1994 році, у віці 69-ти років у монастирі Іоанна Богослова в Салонниках. Завершив свій шлях він знаменитим старцем-пророком, а в Греції шанується і сьогодні в якості одного з найбільш шанованих духовних лідерів народу. Його знаю і шаную також Російської Православної Церкви.

Мирське ім’я Паїсія – Арсеній. Він народився і виріс у Греції, отримав професію тесляра і довгий час працював у світі. Після Другої світової війни Арсеній служив в армії радистом три з половиною роки, після чого захотів піти в монастир, але зробив це не відразу, так як повинен був допомагати сестрам.

У 1950 році Арсеній все ж іде в монастир, стає послушником духівника Кирила на горі Афон. Через 7 років його пострігут в малу Схиму і кликнуть Паїсієм.

Вже з 70-х років в його келію тяглися натовпу людей. Деякі знаходили в розмовах з ним умиротворення, інші запитували ради, третім було цікаво дізнатися думки Паїсія про майбутнє.

Помер Паїсій 12 липня 1994 року. Його поховали за храмом Арсенія Каппадокійського. Його могила відразу стала місцем паломництва православних віруючих.

ДОВІДКА. 13 березня 2015 року Паїсія Святогорця за благодіяння зарахували до лику святих.

Передбачення Паїсія Святогорця для Росії

Багато провісники не обходили стороною Росію, вважаючи цю державу однією з ключових у світоустрої. Не став винятком і Паїсій, який передрік Росії безліч випробувань, але вірив, що після всіх негараздів, країна підніметься з колін і стане справжнім оплотом вищої духовності, моральності і всього світового православ’я в 21 столітті.

 • Старець Паїсій ще до подій 90-х років передбачив розвал такої великої держави як СРСР. Причому йому не потрібно було чекати кінця 80-х, коли імперія дійсно тріщала по швах, перетворюючись в економічно неефективну, неповоротку махину. Він передбачав такі історичні події задовго до очевидних фактів.
  Старець вірив, що новій державі чекають довгі роки становлення, труднощів і проблем. У деяких джерелах стверджується, що Паїсій порівнював Росію з китом, що потрапили на мілку воду, де-то – з кораблем, викинутим на берег. Але незмінно він стверджував, що в майбутньому країну чекає «велике плавання».

 • Що цікаво, Паїсій відрізняється від багатьох інших провісників вже тим, що говорив про події досить виразно і точно. Його слова часто навіть не треба додатково розшифровувати.
  Так, в смутний час після розвалу СРСР, країна буде передаватися з рук в руки, але, по суті, тупцювати на місці, великих проривів не роблячи. Паїсій стверджував, що влада прямо або побічно, але довгий час буде утримуватися в руках євреїв, які не будуть відчувати ніякого патріотизму і бажання підняти країну з колін. Всі їх бажання обмежаться лише власними інтересами і жагою наживи.
  Але і такі часи незабаром стануть історією, а Росія, обтрусившись, зробить, нарешті, крок вперед. Так вірив старець з Афону.
 • Паїсій, як людина віруюча і щиро люблячий православних братів і сестер, говорив, що Росії буде важливо зберегти міцність своєї віри. Під час тривалих неясних часів основи православ’я буде легко знищити. Що і будуть намагатися численні недоброзичливці. Але Паїсій також вірив, що цей етап необхідний для того, щоб очистити православ’я від неміцних духом, слабких особистостей. Далі підуть тільки ті, хто щиро вірить у Бога і готовий заради цього терпіти негаразди, долати перешкоди на своєму життєвому шляху, незважаючи ні на що.

 • І тепер настав час говорити про добрі часи, які, на думку Паїсія, Росію обов’язково чекають. Старець стверджував, що до кінця неясних часів країна повернеться до монархії. Незважаючи на те, що ці дні ще не будуть закінченням смути – російський народ, як і раніше, буде відчувати складний процес становлення внутрішнього – все одно з’являться перші ознаки знову міцніючої держави. А саме: поширення православних ідей, відновлення християнських свят, піднімуться моральність і духовність в суспільстві, народ стане щиро пишатися своєю батьківщиною. Нічого не нагадує, правда?
 • На зорі ж дійсної величі Росії Паїсій бачив біля керма країни міцного, улюбленого народом правителя. Як він його називав – цього слов’янського царя. Він буде шанувати віру, щиро вірити в Бога і дійсно вести державу до ще більших успіхів на світовій арені.

Ця людина буде володіти кам’яною силою волі, нестримною і непохитною вірою в добро, дивовижною прозорливістю і живим розумом.
Але старець також вірив, що правління всенародно улюбленого царя триватиме зовсім недовго. Він буде убитий. І швидше за все, це стане справою рук втекла з країни колишньої верхівки, яка таким чином помститься за свої невдачі, адже вони втратять все.

Але правда в іншому. Паїсій говорив, що навіть за зовсім короткий відведений правителю термін, він встигне очистити і перетворити російське суспільство, а світ змусить повернутися до Росії.

З одного боку, здається, що Паїсій дивно точно говорив про долю Росії. У якийсь момент навіть складається враження, що ці часи вже настали. Хоча Паїсій також вірив і в те, що Третьої світової війни людству уникнути ніяк не вдасться… І Росія в цій сутичці буде грати одну з головних ролей…

Страшно й інше. За описами афонського старця, війна дуже схожа на ті події, які вже зараз починають відбуватися у світі. Невже ми знаходимося на порозі таких загрозливих подій? Якщо старець і правда анітрохи не помилявся у своїх пророцтвах?

Які є пророцтва Паїсія Святогорця про Третю світову війну?

Якщо можна зустріти багато передбачень, які говорять про Третю світову війну, яка почнеться або в Скандинавії, або в Україні, або в Китаї, або в Перській затоці, то Паїсій, здається, був точніше до сьогоднішньої дійсності. Він бачив початок військових дій поступальним, але вони почнуть відбуватися на Середньому Сході, в районах сучасних Туреччини та Сирії.

Можливо, дається взнаки те, що Паїсій все життя прожив в Греції, а країна конфліктує з Туреччиною протягом довгих десятиліть. Може, тому старець і звертав пильну увагу на цю сусідню країну.

Між тим, що дивує особливо сильно, дивлячись на сьогоднішні новини, Паїсій прозорливо бачив серед перших учасників конфлікту насамперед Сирію і Туреччину, а вже потім Росію і Європу. Насторожує точність і в тому, що Паїсій, на відміну від інших провісників, цілком конкретно говорив, що події будуть розвиватися десятиліттями, перш ніж перейдуть у заключну фазу. В цьому питанні, дивлячись на сучасний стан речей, старець, дуже на те схоже, теж виявляється недалекий від істини.

Паїсій говорив, що Третя світова війна буде самої кровопролитної в історії. Підживлювати жорстокість мільйонів людей будуть і відмінності у віросповіданні. Народи стануть часто битися не на своїх землях, захищати не свій будинок, як було з людством раніше, але свою релігію.

Старець говорив, що маховик війни буде розкручуватися в Туреччині та Сирії, потім охопить Близький Схід, докотиться до Середньої Азії, торкнеться півдня Росії та півдня Європи. На його думку, в конфлікті будуть брати участь росіяни і турки, підтримувані європейською коаліцією. Старець стверджував, що спочатку Росія буде як ніби програвати, але в підсумку впевнено переможе.

«Константинополь (Стамбул) відійде Греції, а сама Туреччина буде поділена на 3 країни».

Цікаво, що Паїсій говорив «коли Євфрат зміліє», Китай вторгнеться на Близький Схід зі своєї 200-мільйонної армією. Згідно цій частині передбачення, Китай в підсумку займе Єрусалим, а суттєва частина євреїв прийме християнство.

Які пророцтва Афонського старця про Україну

Як один з братніх народів для греків, теж є послідовником православ’я, Старець Паїсій звертав свій пильний погляд на Україну. Зокрема, він передбачав, що йдуть разом Україна і Росія розійдуться (те саме пророкування про розвал Радянського Союзу). Старець передрікав важкий час обом країнам, в тому числі і відкриті, і закулісні конфлікти. Досить згадати те затухающее, то знову переходить у гостру фазу протистояння на Донбасі, щоб стало ясно – Паїсій майже не помилився у своїх судженнях.

Тим не менш, старець говорить і про те, що в якийсь час Україна зверне найпильнішу увагу до Заходу. Але це зближення незабаром ознаменується різким поворотом у бік Росії. І Паїсій вважав, що саме так і повинно бути. Братні православні народи не повинні жити у сварках. Інакше їм не вдасться протистояти ворогам, тільки те й роблять, що розводить у сторони колись міцних союзників.

До РЕЧІ. Не тільки Паїсій, але і багато інших старці з гори Афон торкалися у своїх тлумаченнях майбутнього України. Що цікаво, серед їх слів можна знайти дивовижне єдність. Вони вважали, що Україна ніколи не повинна бути відірвана від Росії, але в той же час вони бачили, що труднощі у відносинах України та Росії все ж неодмінно будуть.

А Європу Паїсій вважав явно не тим місцем, на яке потрібно звертати увагу послідовників православ’я зі всього світу. Тому й успіх, процвітання України в його розумінні неможливі без братніх відносин з росіянами та греками.

Пророцтва старця про Туреччині

Знаючи те, що Паїсій жив у Греції, зовсім не дивно, що багато його передбачення в основному ґрунтувалися на словах про Туреччині. Відомо, що обидві країни ворогують між собою і досі мають спірні території, які ніхто не має наміру поступатися.

Самі турки практично ніде не згадують ім’я Паїсія. Напевно, це пов’язано з тим, що старець пророкував зникнення це країни як такої. У результаті великого військового конфлікту з прямим залученням Росії, але непрямим участю заходу, Туреччина припинить своє існування. Її розділять на три частини. Захід відійде Греції (з Константинополем на чолі), південь і схід утворюють нову країну для курдів, а середня або північна частини звернуться до православ’я і, ймовірно, будуть існувати під заступництвом Росії або Вірменії.

«Знай, що і Туреччина розвалиться. Буде війна, яка триватиме два тайми. Ми будемо переможці, тому що ми православні».

Бачив афонський старець і фінальну битву цього конфлікту, яка стане лише частиною Третьої світової війни. Паїсій вірив, що все почнеться агресії Туреччини до Греції, але за греків заступляться росіяни. А за Туреччину – північноатлантичний альянс НАТО. Підсумком війни стане битва за Стамбул. Старець говорив, що крові буде стільки, що в її річках зможе плавати трирічний бик. Але результатом битви стане повне падіння Туреччини і перемога Росії. НАТО ж виявиться лише союзником на папері і не допоможе Туреччині тоді, коли це туркам буде дійсно потрібно.

Паїсій вірив, що Константинополь знову стане грецьким містом. Але зазначав, що самі греки повернуть турецьку столицю фактично без єдиного пострілу. Так складуться обставини, що віддати територію грекам світове співтовариство вважатиме найбільш виваженим рішенням.

У Соборі Святої Софії Константинопольської, вірив Паїсій, знову зазвучать православні служби.

Передбачення Паїсія Святогорця світу

У своїх словах про майбутнє Паїсій зачіпав тему обробленою перспективи людства. На жаль, він припускав, що людей обов’язково чекає страшне спокутування гріхів, зішестя на землю Антихриста і Кінець Світу.

Біблійного пророцтва толку від афонського старця стосувалися закінчення Третьої світової війни і подальшого світу. Так, він бачив, що в результаті боїв на сході, впаде Єрусалим (він буде зайнятий китайцями), а з-за самих кровопролитних боїв в історії людства за це місто, буде знищена мечеть Аль-Акса. Та сама, яка стоїть на фундаменті Храму Соломона.

І тут саме час звернутися до широко відомим пророцтвам. Зокрема, видіння Єзекіїля, який описував, що ведений рукою Господа, у супроводі ангелів, він гуляв по території Третього храму. Деякі його слова були туманні, але люди з давніх часів намагалися відтворити храм так, як він описав. Робили це на місці Храму Соломона.

За пророцтвом Паїсія, після руйнування мечеті, люди в останній раз зведуть на її місці Храм, який волею долі стане Третім, як і йдеться у багатьох видіння, пророцтва і прогнозах. На жаль, ця подія стане знаковою, і буде означати початок кінця часів. Адже саме в цьому храмі і повинен буде сидіти Антихрист, керований усім світом.

Паїсій говорив, що результатом Третьої світової війни будуть дві речі. По-перше, сильно ослабне віра людей, Ватикан майже повністю втратить свої позиції. По-друге, люди, які побачать, що жертви війни досягли сотень мільйонів людей, захочуть загальносвітового єдності, суцільної глобалізації, щоб уникнути подібних помилок надалі. І обраний ними єдиний правитель виявиться Антихрист.

Цей правитель насильно введе в економічну систему число звіра 666. Без нього не можна буде ні купувати, ні продавати. А вже потім все станеться за тим сценарієм, як визначено в одкровенні Іоанна Богослова.

Які пророцтва є на 2020 рік

Хоча і можна помітити, що Паїсій формулював свої бачення та думки досить точно, називав країни, континенти, конкретні народності, то з роками він свої передбачення ніяк не пов’язував.

Але зрозуміло, що він зміг побачити розвал Радянського Союзу, пізніше передбачив події на Україні. Тепер здається очевидною частина його передбачень про події в Сирії, Туреччини та залучення в цей конфлікт Росії, Євросоюзу і США.

Можна цілком впевнено говорити, що старець говорив в основному про події початку 21 століття, хоча сам жив в кінці 20-го (він помер в 1994 році). І не менше підстав говорити про те, що частина його думок здійснюються в даний момент часу. А частину нам ще належить побачити в близькому чи віддаленому майбутньому. Але сказати точно коли, навряд чи в наших силах.

Наприклад, популярна історія, що, знаючи винятковий провидницький талант старця Паїсія, до нього прийшли молоді послушники з Афону і довго не наважувалися поставити питання про приєднання до Греції Константинополя (нині Стамбул). Але старець випередив їх, заговоривши першим:

«Ну що, молодці? Про що ви хочете запитати? Про Константинополі? Візьмемо ми його візьмемо, так і ви до цього доживете».

Якщо спробувати зробити логічний висновок, то ці події могли відбутися в 70-80-х роках 20 століття. Значить, ці події відбудуться ще до 2050 року.

До речі, кажуть, що Паїсій не дуже любив свою «популярність». Вважав, що надмірна увага до його пророцтв заважає спокійно молитися і служити Господу. Але при цьому ніколи не виявляв до людей злості, а приймав кожного, хто до нього приходив.

Висновок

Паїсій Святогорець – не найвідоміший провісник майбутнього. Більш того, знають його як пророка досить мало, і лише в ряді країн переважно православної віри.

Тим не менш, старець заздалегідь бачив кончину СРСР і сміливо заявляв про це деяким радянським вищим керівникам.

Інші його думки схожі навіяними тлумаченнями промов Івана Богослова, але Паїсій підтверджував, що людство буде ходити під числом звіра 666. Вже зараз його слова теж виявляються правдивими – це число зашифровано в штрих-коди всіх існуючих продуктів. Але і не за горами час, коли ми будемо здійснювати покупки за цим штрихкодом, використовуючи зараз смартфони, завтра – вживлені чіпи, чому ні?

Можна звернути увагу на його слова про змілілому Євфраті, щоб зв’язати їх з сьогоднішніми подіями. Сирія побудувала на річці греблю (гребля Табка). Будівництво несло в собі благі цілі, адже призначалося для насичення водою посушливих районів країни і видобутку електроенергії, але так схоже, що воно є частиною серйозних наслідків.

Нарешті, підстава Храму Соломона теж майже відновлено, а це теж один із знаків швидкого кінця світу.

У будь-якому випадку, ми всім можемо самі вирішувати, але навряд чи посперечаємося з тим фактом, що деякі думки старця виявилися напрочуд точними, чітко сформульованими і головне – сбывшимися. Залишаються після цього підстави у тому, що інші його пророцтва, ще ніби чекають нас у майбутньому, обійдуть людство стороною?

Сонник - тлумачення снів