До чого свербить вказівний палець на правій руці? ?

Коли палець дуже сильно свербить і свербить, це може обіцяти величезний успіх у всіх починаннях і діях. Такі приємні моменти, як правило, дуже швидко підходять до своєї кульмінації, і віщують радісні та позитивні зміни в житті. До них може поставитися підвищення в посаді, премія за успішне виконання роботи або якесь інше приємна звістка.

Цікавий факт: деякі вважають, що, якщо короста не проходить декілька днів поспіль, то людина володіє унікальним і жорстким, вольовим характером, вміє стримувати емоції, і може постояти за себе.

До чого свербить вказівний палець на правій руці

Коли вказівний палець на правій руці свербить, це може означати, що незабаром людини очікують радісні зміни в житті.

У майбутньому можливе отримання надбавки до зарплати, зустріч з новими друзями, велика угода.

Також можлива зміна посади, підвищення або вибір іншої сфери діяльності для роботи.

Якщо свербіж має періодичний характер, то будьте впевнені, скоро ваш кар’єрний ріст підніметься в гору.

Ще вважається, що свербіж пальця може передвіщати перемогу в змаганні.

Студенти зможуть отримати задовільну оцінку, або потішить батьків радісною новиною.

Якщо свербіж у дівчини чи жінки?

Якщо у жінки проявляється сильний свербіж вказівного пальця, це може означати, що незабаром її чекає дуже приємна звістка.

Вона або отримає грошову винагороду, або зможе знайти собі хлопця. Якщо ж такий вже є, то їй можуть запропонувати вийти заміж.

Однак у деяких випадках не проходить свербіж вказівного пальця є передвісником поганих змін в житті. Це може означати, що скоро вас можуть чекати неприємності пов’язані з вашою удачею, ви можете відчути втому і апатію.

Палець свербить у хлопця або чоловіка

Якщо ви чоловік, і у вас свербить палець, це може передвіщати успіх в любові.

Дівчина, яку ви дуже довго домагалися, може стати вашою найближчим часом, якщо ви докладете до цього кроку хороші зусилля.

Також ви отримаєте крапельку удачі і щастя: вас буде чекати фінансове благополуччя, яке триватиме тривалий час.

Якщо ж навколо вас давно ходили плітки, від яких ви довго не могли позбутися, то після того, як ви відчули свербіж вказівного пальця, можете сміливо розраховувати, що чутки і плітки зникнуть, і їх більше ніхто не стане поширювати.

Тлумачення в залежності від дня тижня

  • Якщо ваш вказівний пальчик свербить в понеділок, це може означати, що у вас є незакінчені справи, які активно нагадують про себе, і які слід виконати найближчим часом, для того щоб відвести від себе біду.
  • Коли короста з’являється у вівторок, знайте, у цей день не слід сьогодні їхати куди небудь. Будь-яка поїздка в дорозі негативно може на вас відбитися. Не слід йти на поводу у долі і в своїх почуттів. Так що, якщо є запланована поїздка, то варто її скасувати.
  • У середу вказівний палець свербить до нагадування про те, що ви забули про щось дуже важливе, і це буде мучити вас до самого моменту, поки ви не виконаєте цю справу.
  • Якщо палець свербить в четвер, то слід підготуватися до зустрічі, яка цілком може стати для вас доленосною. Цілком можливо, що це буде побачення всього вашого життя, про яке ви не могли навіть і мріяти.
  • Коли палець свербить у п’ятницю, знайте, що удача буде супроводжувати і супроводжувати вас усюди, ви будете буквально просочені їй. Таке розташування до вас долі допоможе вам досягти успіху у всіх сферах діяльності.
  • Свербіж вказівного пальця в суботу віщує дуже важливий лист або повідомлення, конкретно адресоване вам. Ви будете дуже раді йому, адже воно принесе вам добрі новини і известия, яких ви очікували тривалий час.
  • Коли палець свербить в неділю знайте, що вас очікують невдачі. У цьому випадку вам слід їх усунути і не дати їм збутися будь-якими способами, адже вони не приведуть вас ні до чого хорошого. Так що буде краще, якщо ви самі змінити свою долю.

Значення за часом доби

Палець свербить з ранку, знайте, ви отримаєте добру звістку, яке дозволить вам бути попереду всіх у цей день. Вас чекає приємний сюрприз, про який навіть не підозрювали.

Якщо пальчик свербить днем, це не віщує нічого доброго. Можна навіть зустріти таке повір’я, що скоро хтось із ваших близьких захворіє, і можливо дуже важкою хворобою. Якщо ви надаєте велике значення навіть незначним прикметами, то при свербінні в пальці, обмотайте його ниткою чорного кольору.

Палець свербить пізно ввечері – ви отримаєте грошову винагороду найближчим часом.

Про що розповість розташування свербіння?

Якщо свербить біля кісточки, то вас чекає дуже приємне знайомство. На жаль, воно буде обіцяти вам лише дружні стосунки. Ніяких романтичних зв’язків між вами бути не може, запам’ятайте дані слова.

Коли сверблять фаланги пальця, знайте, людина якого ви любите, зізнається вам у почуттях найближчим часом.

Як прибрати негативний тлумачення

Якщо вас не влаштовує тлумачення прикмети, слід під час свербежу або обернути палець чорною стрічкою або ниткою, або надіти на нього золоте кільце. Також можна обполоснути його проточною холодною водою.

Все це допоможе нейтралізувати негативну енергію і позбутися від неї для того, щоб вона не вплинула на ваше життя. Також опрацювавши дані процедури, слід одразу ж забути про негативний вплив на вас. Після даних процедур ніякого негативного впливу на вас надано не буде.

Висновок

Пам’ятайте, прикмети лише застерігають нас від помилок, а своє життя ми будуємо самі, вона залежить тільки від наших дій.

Сонник - тлумачення снів