До чого свербить права долоня – прикмета

Серед народних повір’їв особливе місце займають прикмети, пов’язані з руками людини. Люди, які жили за кілька тисячоліть до нас, знайшли зв’язок між свербінням в долонях і подальшими подіями. Тлумачення залежить не тільки від того, яка саме рука засвербіла, але і від часу доби, дня тижня та статі людини.

Деякі вважають все це пережитком минулого, адже доказів правдивості прийме не існує. Але багато хто до цих пір вірять в те, що з допомогою прийме вищі сили надсилають підказки про майбутнє. Висновок про те, чи варто довіряти мудрості предків, кожен зробить сам.

До чого свербить права долоня, що говорять різні прикмети?

Вважається, що якщо права рука засвербіла – скоро точно зустрінетеся зі старим знайомим чи другом. Це найпоширеніше тлумачення прикмети, і неспроста. Адже при зустрічі зазвичай простягають один одному саме праву руку. На сході кажуть, що коли людина відчуває коросту в долоні – він передчуває майбутнє рукостискання.

ВАЖЛИВО! Якщо свербіж в руці віщує небажану зустріч – просто промийте її холодною водою. Магічні властивості води дозволять уникнути цього негативного події. Якщо ж ви, навпаки, хочете щоб прикмети збулася – стисніть руку в кулак і засуньте в кишеню.

Серед магів і екстрасенсів існує думка, що на внутрішній стороні рук людини знаходяться особливі енергетичні центри. З допомогою них людина поглинає або віддає енергію, при цьому в долонях може виникати поколювання або свербіж. Згідно цієї теорії, права рука може свербіти через бажання виплеснути негативну енергію.

Згідно медичній науці психосоматику, свербіж у правій руці з’являється від стримуваних поривів злості і образи. Щоб позбутися від емоційної напруженості та стресу, регулярно займайтеся улюбленим хобі, творчістю або спортом.

Інші поширені значення:

 • нове знайомство,
 • приїзд далеких родичів,
 • незаплановані витрати,
 • необхідність прийняти важливе рішення.

Наші предки іноді пов’язували праву руку ще й з прибутком, адже вона є «робочою» рукою у більшості людей. Однак в основному до грошей свербить ліва рука.

Грошові забобони, пов’язані з правою долонею

Традиційно вважається, що права рука відповідає за фінансовий потік людини. Тому свербіж в цій частині тіла пов’язують з отриманням грошових коштів. Це буде не довгострокове поліпшення матеріального становища, а тимчасова прибуток – знахідка, виграш, премія. Чим сильніше свербить рука, тим більша сума виявиться у вашому розпорядженні.

Негативне значення повір’я пророкує розставання з близькими друзями і родичами, хвороби та втрату майна. Також може означати крадіжку, програш в азартній грі і інші неприємності.

Для жінок свербіж правої долоні може передвіщати розрив відносин з коханою людиною або розлучення.

Ще кілька додаткових значень ознаки, які визначаються в залежності від частини руки:

 • Зовнішня сторона руки – отримання подарунка, який принесе багато проблем;
 • Великий палець – дорогий презент від друга;
 • Безіменний палець – до зайвим, порожніх витрат, які не принесуть задоволення;
 • Від пальців до ліктя – до підступам ворогів і недоброзичливців.

ВАЖЛИВО! Свербіж, який з’явився одночасно в долонях обох рук обіцяє великі гроші.

Що значить прикмета в залежності від дня тижня

В залежності від зовнішніх обставин, ознака набуває додаткові, більш конкретні значення. При появі неприємних симптомів у правій долоні обов’язково зверніть увагу на день тижня – так ви зможете ясніше зрозуміти, чого очікувати в майбутньому.

ВАЖЛИВО! Якщо ви – лівша, то значення для правої руки потрібно застосовувати до лівої руки.

Понеділок

На перший день тижня є три тлумачення:

 • Отримання грошей з-за вдалого збігу обставин. Це може бути виграш у лотереї, несподівана знахідка на вулиці або презент з боку друзів. Отримані кошти краще витратити якомога швидше – великий ризик легко втратити їх;
 • Вдала робочий тиждень. Ділові переговори та фінансові операції пройдуть успішно;
 • Приємна зустріч з представником протилежної статі.

Вівторок

Зачесавшаяся у вівторок права рука передбачає наступне:

 • Повернення боргу. Вам можуть повернути старий давно забутий борг. Мова йде не тільки про грошових засобах, але і послугах або виконанні старого обіцянки;
 • Отримання запрошення на свято, яке відбудеться незабаром.

Середа

В цей день свербіж в руці нагадує про власних боргах, або про те, що близький родич потребує матеріальної допомоги. Для складаються у відносинах людей це також може означати зраду або обман з боку другої половинки.

У середу долоню може свербіти до знахідку чужих коштів – гаманця, банківської карти. Знайдене краще повернути власнику, інакше вони не принесуть щастя. Якщо не вийде знайти законного господаря, слід віддати гроші на благодійність.

Четвер

У четвер прикмета означає розмову або зустріч з близькими, які закінчаться конфліктом і сваркою. Романтичне побачення, влаштоване у цей день обіцяє виникнення розбіжностей, які приведуть до розриву відносин. Рекомендується перенести всі важливі заходи на інший час.

П’ятниця

У п’ятницю чешущаяся долоню вказує на можливе кар’єрне підвищення, укладення вигідної угоди або отримання цінного подарунку. Також це може означати побачення з коханою людиною.

Ще один варіант трактування – зустріч з колишнім партнером.

Субота

Явний негативний знак. Не плануйте ніяких зустрічей, у тому числі з протилежною статтю – так ви уникнете конфліктних ситуацій. Варто утриматися від серйозних покупок і зайвих витрат, оформлення позики або кредиту.

Неділя

Віщує тривалу поїздку, пов’язану з отриманням грошей. Якщо останнім часом ваші справи йшли не дуже – це благий знак, що передвіщає закінчення матеріальних проблем. Також може означати зустріч з багатим клієнтом.

Якщо долоня свербить у жінок

Раніше жінки не працювали, а займалися виключно сім’єю, домашнім господарством. Тому свербіж правої руки у дівчини трактували як вірна ознака швидкого заміжжя. Інше значення – зустріч з молодою людиною, яка може перерости у щось більше.

Щоб точніше визначити, з ким саме чекає побачення, зверніть увагу на поточний день тижня:

 • Понеділок – з уже знайомим людиною;
 • Вівторок – з давнім приятелем;
 • Середа – з незнайомцем;
 • Четвер – з справжньою любов’ю;
 • П’ятниця – з людиною, яка хоче вас обдурити;
 • Субота – з забезпеченим чоловіком;
 • Неділя – з впливовою людиною, яка обіймає високу посаду.

Заміжнім жінкам сверблячі долоню віщує дорогий подарунок від чоловіка або коханця. Існує і негативна трактування прикмети: тимчасова розлука з коханим.

Сьогодні представниці прекрасної статі мають таке ж положення в суспільстві, як і чоловіки, тому несподівано зачесавшаяся рука може означати успіх не тільки в романтичних відносинах, але й у ділових.

Що віщує чоловікам?

Оскільки історично саме представники сильної статі виступали в ролі добувача в сім’ї, для чоловіків ця прикмета не грає ролі в любовній сфері життя. В основному, чоловіки отримують знаки про майбутні доходи або кар’єрному зростанні.

У негативному аспекті вона може означати великі витрати, фінансові втрати, пограбування або втрату роботи.

Інші значення повір’я:

 • Нове ділове партнерство;
 • Необхідність зробити важливий вибір;
 • Повернення боргу;
 • Підвищення, надбавка до зарплати.

Значення від часу доби

Як і день тижня, час доби впливає на значення прийме. Свербіж, який з’явився в правій долоні вранці або вдень, говорить про події поточного дня. Найчастіше він означає несподівану прибуток або подарунок. Також може вказувати на успіх вже задуманого справи.

Зачесавшаяся ближче до ночі рука означає, що завтрашній день буде непростим, але плідним. Можливе підвищення, переїзд у новий будинок, отримання премії або інші позитивні зміни, які ви давно чекали.

ВАЖЛИВО! Нестерпний свербіж у правій долоні вночі означає тільки одне – в найближчому майбутньому вас чекають великі неприємності.

Як правильно чесати долоню, щоб притягнути гроші?

Прикмети не дають гарантії того, що передбачення збудеться. Однак є кілька способів збільшити ймовірність очікуваного події.

Існує кілька перевірених методів змусити працювати прикмети на себе. Після того, як засвербіла рука, необхідно:

 • Почухати долонею об край столу зі словами «Гроші візьму – до столу приберу»;
 • Стиснути пару монеток або купюр в долоні і тримати, поки не свербіж не пройде;
 • Потерти будь-який предмет червоного кольору, примовляючи слова: «Тру долоню об червоне, щоб не марно».
 • Стиснути кулак і обхопити його правою рукою. При цьому необхідно подумки уявити бажане багатство;
 • Почухати долоню гаманцем рухами від себе. Підійде будь-який, головне щоб він не був порожнім.

Висновок

Причини свербіння в долонях не завжди варто тлумачити, як рада знову. Іноді це привід для візиту до лікаря. Якщо неприємний симптом турбує занадто часто, не буде зайвим перевіритися на грибок та інфекційні захворювання.

Майже для кожної події в житті людини є своя народна прикмета, придумана багато століть тому. У сучасному світі багато хто скептично ставляться до різного роду повір’ями, але у тих, хто в них вірить, вони дійсно збуваються. Але не треба покірно слідувати знаків – вони показують лише один з можливих варіантів розвитку подій, який може стати зовсім іншим без активних дій з боку людини.

Сонник - тлумачення снів