До чого свербить праве око: значення прикмети

Незважаючи на те, що сучасна людина має доступ до різної науково-обґрунтованої інформації, він продовжує довіряти забобонам. Прикмети – це відомості про певні події, які наші предки накопичували і передавали з покоління в покоління. Щоб правильно витлумачити ознаку, до чого свербить праве око, потрібно орієнтуватися не лише на день тижня, але і по часу доби.

До чого свербить праве око, що говорять різні прикмети?

Свербіж в області правого ока обіцяє радісні події. Якщо в найменуванні дня тижня фігурує літера «Р», людину чекають приємні зустрічі, захоплюючі поїздки, знайомства з цікавими людьми.

Згідно з народними прикметами, праве око свербить:

 • до виконання заповітного бажання;
 • до приємним змін у житті;
 • до бажаного побачення, доленосної зустрічі з другою половинкою;
 • до нежданим візитерам;
 • до раптового покращення фінансового становища.

Хоча знаходяться скептики, які стверджують, що це не завжди правда. Навпаки, людину чекають невезучі дні. Іноді свербіж вказує на нещастя, несподівану втрату, сльози.

Що значить прикмета в залежності від дня тижня

Свербіж, який відчуває людина на верхньому столітті, змушує його подивитися на навколишній світ уважніше. У більшості випадків, передбачення мають позитивну трактування.

Понеділок

Раптова поява свербежу в цей день тижня вказує на те, що людину чекає примирення з близькими людьми, у долі відбудуться позитивні зміни. У відносинах з рідними настане мир, взаєморозуміння.

Удача буде супроводжувати у всіх починаннях, хоч великого багатства вона не обіцяє. Головне, в цей день не випробовувати долю, не сваритися з оточуючими, бути терплячим, добродушним.

Вівторок

Відчуття дискомфорту в області правого ока у вівторок вказує на те, що людину чекають неприємні події, сльози. Це попередження про неминучий конфлікт. Рішення важливих проблем слід відкласти на кілька днів, щоб уникнути сварок, непорозуміння. Якщо прислухатися до «тривожним дзвінком», дана ознака врятує від гіркоти розчарування, підкаже як себе вести.

Середа

Якщо в середині тижня зачесався праве око – людину чекає приємне тривалу подорож. Ця ознака вказує на те, що від пропозиції відправитися у відрядження відмовлятися не потрібно. Після неї в житті послідують зміни, обов’язково в кращу сторону. Рідше свербіж вказує на те, що варто підготуватися до зустрічі гостя – далекого родича або старого друга, з яким давно не бачилися.

Четвер

Коли праве око зачешеться в четвер – день складеться чудово, людину чекає захоплююча, насичений радісними подіями, безтурботним сміхом проведення часу. Причина нестримного веселощів може бути будь-яка, але вона зарядить позитивом оточуючих. Головне не прогавити добрий знак.

П’ятниця

Потерти праве око у п’ятницю – до прийдешньої, приємною знахідку. Тобто в цей день людина знайде річ, яку вважав давно втраченою. А, якщо напередодні були втрачені гроші, – вони обов’язково знайдуться. У цей день необхідно зосередитися, щоб не упустити удачу.

Субота

Свербіж в області правого ока віщує, що людину чекає саме романтичне побачення в його житті, вдала угода або виграш у лотерею. Тим, хто вже знайшов свою половинку, ця прикмета обіцяє приємне проведення часу в сімейному колі.

Неділя

Згідно з повір’ями, праве око у неділю свербить до вступу в шлюб або віщує доленосне знайомство, яке закінчиться весіллям. Якщо у цей день запланована зустріч зі старим другом, варто до нього придивитися.

Якщо праве око свербить у жінок?

Нижню повіку правого ока у слабкої статі свербить до незапланованих витрат, верхнє – до поповнення в сім’ї або хорошим новинам. Якщо потерти око вранці, в залежності від дня тижня даму чекають приємні, або не дуже, події. Свербіж в середу і четвер віщує сварку з чоловіком, сльози.

Що віщує чоловікам і хлопцям?

По відношенню до сильного підлозі свербіж в області правого ока прогнозує позитивні зміни в житті:

 • набуття фінансової стабільності, благополуччя;
 • зустріч із коханою;
 • перемогу над конкурентами;
 • позитивне вирішення сварки.

Чоловікам похилого віку свербіж на правому столітті обіцяє переміну погоди. А тим, хто хворіє, обіцяє швидке одужання.

На хлопця чекає зустріч з одним і веселе проведення часу, якщо око зачесався в середу.

Праве око свербить у дівчини

Свербіж в області правого ока у незаміжньої дівчини обіцяє їй швидке заміжжя. Згідно з повір’ям, якщо дівчину турбує праве віко – коханий думає про неї.

ВАЖЛИВО! Щоб зустріч з коханою людиною скоріше сталася, необхідно прикривши ліве око, вдивитися в далечінь, на дорогу і представляти коханого, швидко йде до свого щастя.

Якщо праве око зачесався у вівторок, необхідно придивитися до коханого. Прикмета попереджає про те, що він не зберігає вірність коханій, змінюючи з її подружкою.

Як нейтралізувати поганий прогноз

Щоб погані прикмети не справдилися, людині необхідно вмитися цілющою водою. Але перед цим хтось з родичів повинен показати йому дулю, а «потерпілий» — одночасно почухати обидва століття.

Інший спосіб знешкодити погану прикмету – потерти обидва ока, а потім перехрестити їх, прочитати захисну молитву. Дії слід проводити правою рукою.

Уникнути скандалів і конфліктів допоможуть такі дії: потрібно підійшовши до вікна, почухати кінчиками пальців сверблячих праве око. Потім подути на них, примовляючи: «Смітинка, смітинка, йди з ока, не потрібна сварка від пристріту».

Значення від часу доби

Для того щоб правильно витлумачити прикмети, необхідно брати до уваги не тільки день тижня. Слід також брати до уваги, в який час доби зачесався праве око:

 • вечір – в найближчі години людина отримає приємні звістки, після яких всі неприємності забудуться, відійдуть на другий план. Але для досягнення поставленої мети доведеться трохи постаратися;
 • кілька годин до світанку – до кінця поточного дня буде знайдений вихід з скрутного положення. В основному, розбіжності вирішуються позитивно. Після чого думку про колезі або товариша, який допоміг у вирішенні питання, змінюється на діаметрально протилежну сторону;
 • ранній ранок – протягом дня слід чекати хороших новин. Якщо до цієї пори людини переслідували нещастя, скоро все зміниться. Потрібно прислухатися до внутрішніх відчуттів, інтуїції, які допоможуть у правильному врегулювання питання. Нехай навіть на перший погляд ці рішення будуть з легким нальотом божевілля;
 • день – хороша ознака. Людина йде правильно обраному шляху, може сміливо йти по ньому далі.

ДОВІДКА. Увечері ангел-хранитель, таким чином, дає зрозуміти, що день пройшов не даремно, все зроблено правильно. Тепер людину чекають приємні сновидіння.

Що про це може сказати медицина

Не завжди свербіж є ознакою хороших подій. Досить часто цього явища існує наукове пояснення. Очі сучасної людини не знають відпочинку:

 • смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер;
 • недостатнє освітлення;
 • перевтома, нервове перенапруження;
 • недолік мінералів і вітамінів.

7 факторів, що роблять вплив на зниження гостроти зору:

 • Алергічна реакція. Роздратування можуть викликати квітковий пилок, книжковий пил, побутова хімія, шерсть домашніх тварин, косметика, продукти харчування. Коли крім прагнення потерти очі, з’являється нежить, часте чхання, запалення повік – сумнівів бути не може – це алергія. Для її усунення необхідно виявити алерген, почати прийом антигістамінних препаратів.
 • Інфекційні захворювання. Перший ознака кон’юнктивіту, демодекозу, блефариту – свербіж. Щоб заразитися, досить доторкнутися до ока брудними руками, скористатися чужими очками. При появі подразнення, необхідно отримати консультацію офтальмолога, який призначить лікування.
 • Забруднення. Винуватцями хворобливих відчуттів в оці виступають частинки пилу, сміття, пісок, шерсть. З незначними хворобливими симптомами можна впоратися самостійно: промити, застосувати краплі. Якщо свербіж не проходить тривалий час, краще відвідати лікаря.
 • Захворювання ендокринної системи. Перший симптом розвивається цукрового діабету – роздратування в області очей. Також свербіж може вказувати на порушення в роботі печінки.
 • Недосипання, нестача вітамінів. Очам слід забезпечити повноцінний відпочинок і збалансоване харчування. Роздратування вказує на те, що в меню слід включити необхідні мікроелементи, добре виспатися.
 • Сухість очей. Причиною появи дискомфорту є робота за ПК. Також це поширене явище у людей у віці. Слізні залози не виробляють рідину в необхідній кількості. Панацея – правильно підібрані зволожуючі краплі.
 • Засоби для корекції зору. Підбір окулярів необхідно довірити окуліста. Самолікування призводить до появи подразнення.
 • ОБЕРЕЖНО! Не можна ігнорувати таке явище, як повторюваний свербіння в оці. Це може бути сигналом початку захворювання.

  Не варто списувати все на народні прикмети, якщо свербіж в області правого ока не проходить протягом деякого часу. Необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою до лікаря-офтальмолога.

  Кожна людина сама вирішує сприймати всерйоз прикмети чи ні. Що б вони не віщували, не потрібно впадати в паніку, притягувати негативну енергетику. Необхідно сподіватися на краще, тоді в житті будуть відбуватися тільки гарні події.

  Сонник - тлумачення снів