До чого свербить права долоня? ?

У світі існують десятки тисяч прийме. Одні до щастя і багатства, інші-до біди та злиднів, а треті до якихось природних явищ. Протягом сотень років народ помічав прикмети і робив з цього якісь висновки.

Багато хто до цих пір користуються прикметами, як передбаченнями. Люди, які покладаються на прикмети, навіть у вік урочистості наукової та інженерної думки, люблять прикмети, пов’язані з одержанням грошей, з якимись приємними новими знайомствами і з прикметами, обіцяють щастя.

Одна з прикмет – свербляча права долоня. З цією прикметою все залежить від того коли і як ви помітили, що ваша долоня свербить. Про це і піде мова в цій статті.

До чого свербить права долоня, що говорять різні прикмети?

Права долоня свербить до отримання грошей або до приємним новим знайомствам. Прийнято вважати, що на долонях є так звані енергетичні точки, які “передчувають” майбутні доленосні зустрічі.

Якщо ваша рука засвербіла перед якимось побаченням, то це завжди є добрим символом, адже ця людина може стати вашим партнером на все життя. Причому не має великого значення це побачення з коханою людиною, партнером по бізнесу або просто другом. В такому випадку, щоб “відкрити замок” потрібно не чесати долоню, а навпаки: стиснути її в кулак і засунути в кишеню.

Хоча не завжди права рука свербить до чогось хорошого: є кілька прикмет, які говорять про зворотне. Якщо свербіж починається на краю зап’ястя, а потім переноситься на зап’ясті з тильного боку, то це віщує щось небезпечне або дуже неприємне. Варто в цей час бути напоготові і робити все обдумано: не варто поспішати, це може призвести до негативних наслідків.

Коли свербить тільки тильна сторона руки, то це знак “недобрих” грошей: це може бути підкуп або хабар, зроблені з корисливих мотивів.

Якщо свербить ліва рука, то найчастіше це веде до нещастя або якихось поганих наслідків, але увага! Якщо сверблять відразу обидві долоні, то все буде добре, це означає, що незабаром людина зустріне свого старого, доброго товариша.

Грошові забобони пов’язані з правою долонею?

Якщо долоня свербить, то це всього лише “закритий замок”, а щоб його відкрити, потрібно зробити деякі дії: знайти будь-який дерев’яний виріб і почухати долоню про це, знайти будь-яку купюру, монету, гаманець і почухати долоню об них або знайти предмет яскраво-червоного кольору і взятися за нього, поки свербіж не пройде, при цьому примовляючи:”Тру про червоне, щоб не марно”.

Що значить прикмета в залежності від дня тижня?

Від дня тижня залежить майбутнє людини щасливим або сумним.

Понеділок

Понеділок – свербіж правої руки віщує довгоочікувану зустріч, яка принесе людині тільки приємні емоції та гарні враження.

Вівторок

Вівторок – тут треба радіти, адже якщо рука свербить у вівторок, то це до грошей. Тут щастя може прийти з різних сторін: людина може знайти гаманець, повний грошей, отримати премію на роботі або небувалу прибуток в бізнесі, а так само, що найголовніше, у цей день може статися те, що принесе величезну кількість грошей в подальшому: відкриття бізнесу, хороший замовлення на роботі або просто премія за хороші успіхи на роботі.

Середа

Середа – день можливої втрати грошей: яка-то велика покупка, матеріальна допомога родичам або вимога повернути борг. Середа точно не є щасливим днем, коли повинна свербіти права долоня.

Четвер

Четвер – тут все дуже просто: якщо права долоня свербить в четвер, то це до приходу гостей. Вони можуть бути званими, довгоочікуваними, неприємними, словом – різними.

П’ятниця

П’ятниця – це день любові. Сверблячі долоню в цей день тижня означає, що незабаром відбудеться довгоочікуване, і незабутнє романтичне побачення. Якщо людина ще не зустрів свою другу половину, то тоді це знак для нього, що він йде на зустріч з долею.

Субота і Неділя

Вихідні дні тижня – знак швидкої дороги. Якщо права долоня свербить у вихідний день, то це означає, що час в дорозі пролетить швидко, людина може навіть не помітити, як він вже приїхав до місця призначення. У рідкісних випадках це може означати приїзд далеких родичів.

Якщо долоня свербить у жінок?

Прикмети для дівчат, пов’язані з сверблячкою правої долоні. Історично склалося так, що жінка є охоронцем домашнього вогнища, вона не приносить додому їжу і гроші. Для неї прикмети до грошей застосовні не дуже часто, а ось прикмети із зустрічами судженого-рядженого досить актуальні. Це означає, що дівчина зможе добре вийти заміж чи зуміє грамотно розпорядитися грошима. Якщо у дівчини перед побаченням свербить права рука, то це може означати, що вона зустріне не просто нареченого, а багатого і щедрого чоловіка.

Зараз же жінки звільнені від домашньої суєти і можуть робити все, що хочуть. З цього, прикмети означають для них не тільки зустріч з чоловіком, але і з хорошим майбутнім другом або діловим партнером. Так само в нинішній час долоню частенько у дівчат свербить до великих грошей: будь то зарплата чоловіка або премія на роботі у дівчини.

З давніх часів люди помітили, що у дівчат дуже добре розвинена інтуїція, вони набагато краще можуть передбачити якісь події в майбутньому. Послухавши прикмети дівчина може передчувати якусь важливу зустріч або великий потік грошей. Для дівчини головне рухатися в цьому напрямку і, звертаючи увагу на день тижня, робити щось для здійснення прикмети.

Що віщує чоловікам?

Ну а що ж робити сильній статі, якщо засвербіла права долоня? Тут швидше людину чекає не приємна зустріч або гарне знайомство, а якусь грошову винагороду. Прийде воно, швидше за все, неждано і буде великим сюрпризом.

Значення від часу доби

Окрім того дня, як чоловік помітив свербіння долоню, що зробив з нею і від дня тижня, впливає ще час доби, в який був помічений свербіж.

Вранці

Якщо свербіж руки помічений в ранкові години, то це хороший знак. Щоб людина не робила все у нього буде виходити добре, навіть всі фінансові витрати піде на благо. Це так само знак, що потрібно укладати договори, фінансові угоди, робити великі покупки. Пам’ятайте: з ранку удача на вашій стороні.

Вдень

Крім ранкових годин рука може зачухатись і в другій половині дня. Це означає, що швидше за все, на наступний день людини чекає довгоочікувана зустріч і нові знайомства.

Ввечері

Так само і в другій половині дня рука може свербіти до грошей, але це вже скоріше у чоловіків. Дівчата ж, швидше за все, повинні чекати зустрічі з якоюсь людиною.

Важливо! В цей час чесати руку не можна, потрібно стиснути її в кулак і поцілувати, а після чого засунути в кишеню.

Є ще 1 дуже гарна прикмета, яку повинен знати кожен. Якщо людина перебувати на вечірці у друзів або подібному заході і у нього засвербіла рука, то варто оглянути всіх гостей на предмет зудить руки, якщо ж хтось є, то можна сміливо підходити до нього знайомиться: знайомство буде вдалим.

Якщо ви знаєте якусь людину на вечірці у друзів і вам здається ця людина хорошим, то підійдіть і познайомтеся з ним. Це може стати початком міцної дружби, довгої любові або тісного бізнес-співпраці, але для цього доведеться працювати обом людям. З дівчиною в даному випадку краще знайомитися, запросивши її на танець, а з хлопцем, запропонувавши йому щось випити: не важливо, алкоголь або звичайної води, головне – запропонувати випити.

Значення якщо поєднати час доби і дня тижня

А що ж буде, якщо з’єднати день тижня і час доби? Ми тоді “відкриємо замок” і дізнаємося: що ж ховається за цією прикметою.

Понеділок – з ранку вас чекає зустріч з якимось діловим партнером, яка принесе обом людям великі гроші і заснована на взаємовигідній співпраці, а от увечері це буде якась дружня або любовна зустріч, яка закінчитися завжди добре.

Вівторок – з ранку на вас хлине потік грошей,який ви, можливо, давно чекали, а от увечері швидше всього один поверне старий борг, який обіцяє повернути вже дуже довго.

Середа – ранок середовища може стати великою, але корисною покупкою, на відміну від вечора, коли ви, можливо, будете повинні повернути одному грошей.

Четвер – вранці до вас прийдуть на якесь свято з подарунками: це може бути день народження, професійне свято, чи багато інших. Вечір же повинен стати приємним сюрпризом: нове доленосне знайомство.

П’ятниця – з самого ранку вам буде призначена ділова зустріч, за підсумками якої, людина зможе розбагатіти, а от вечір п’ятниці – це вже, швидше за все, любов. Якщо рука засвербіла ввечері в п’ятницю, то в обох статей до любові, порозуміння і примирення в їх відносинах. Так само людина може зустріти любов всього свого життя саме в п’ятницю ввечері.

Субота і неділя – з ранку швидка дорога пройде з задоволенням, а ось увечері в дорозі людина може познайомиться з дуже хорошою людиною: наприклад, на заправці або на парковці.

Висновок

З давніх пір народ помічав якісь послідовності випадкових діях, назвали це прикметами. Точно не відомо як все це відбувається, але багато людей досі вірять у прикмети. Можна сказати, що багато ще “живуть” сотню років тому.

Варто розуміти, що прикмети – всього лише збіг: випадкові або не випадкові, але збіги. Так само варто покладатися в першу чергу на себе та на науку. Це ще ніколи нікого не підводила.

Прикметами не варто вірити повністю, просто бути напоготові, на всякий випадок. А взагалі, майже всі прикмети, пов’язані з правою рукою хороші: гроші, знайомства та зустрічі. Ця прикмета одна з найпоширеніших, адже вона несе величезну кількість радості, як би вона не здійснилася. Це одна із самих найдавніший і поширених прикмет. І, все ж, не варто вірити прикметам беззаперечно: як говориться “Довіряй, але перевіряй”.

В нинішній час люди майже не вірять у прикмети, вони не слідують вказівкам, а просто сподіватися, що саме збудеться, але щоб збулася навіть прикмета потрібно докласти велику кількість зусиль.

Сонник - тлумачення снів