До чого свербить ліва п’ятка – значення прикмети

У старовину ноги були об’єктом, описуваних у різних народних прикметах. Вважалося, що певні симптоми – свербіж або біль – здатні передбачити майбутнє, тому люди стали створювати поради щодо спостереження за особливостями поведінки свого тіла. Від зони поширення прояви неприємного відчуття також залежала доля людини.

Однак у наш час не всі люди вірять у долю і не приділяють особливу увагу таким речам, адже свербіж і біль здаються їм звичайними явищами. Насправді ж нерідко поколювання, печіння або свербіж можуть стати пророчими. У даній статті мова піде про прикмети, пов’язаних з правою п’ятою. До чого ж вона свербить?

Що говорять різні прикмети?

Люди надають різне значення приймете про те, до чого свербить ліва пятка. Одні кажуть, що свербіж означає швидке подорож, інші – удачу або танець з коханим. Версій існує багато, проте об’єднує їх те, що майже всі вони мають сприятливий характер. Вважається, що свербіж будь-якій частині правої сторони тіла передвіщає гарні події, а лівого боку – погані. Виділяють кілька найбільш загальних трактувань даної прикмети, серед яких:

 • сопутствие удачі у всіх починаннях;
 • матеріальний виграш;
 • довгий шлях, довга дорога;
 • прийняття правильних рішень;
 • вигідне придбання.

Важливо! Варто пам’ятати, що свербіння може виникати також з медичних причин, тому потрібно уважно стежити за своїм здоров’ям і у випадках виявлення підозрілих симптомів звертатися за консультацією до лікаря.

Що значить прикмета в залежності від дня тижня?

Чималу роль у розумінні цієї прикмети грає день тижня, в який був помічений свербіж в області правої п’яти. Важливо пам’ятати: у певні дні прикмета може сприятливо позначитися на людину, тоді як в інші удача здатна відвернутися від нього. Слід знати, в які дні потрібно використати свій шанс на успіх, а в які краще не ризикувати.

Понеділок

Якщо в цей день тижня у вас засвербіла п’ятка, чекайте не самої приємної бесіди з родичами. Будьте обережними і тактовними, постарайтеся не образити співрозмовника, адже конфлікт, що виник у результаті розмови, може виявитися непростим.

Вівторок

В цей день вас чекає зустріч з приятелями або членами сім’ї. Є можливість приємно провести час в колі близьких і друзів. Потрібно налаштуватися на прийом гостей і цікаві розмови за столом.

Середа

Свербіж правої п’яти в середу віщує хороший настрій, вдалі придбання або приємний візит гостей. В цей день симптом може означати лише хороший результат подій, тому слід скористатися шансом на успіх.

Четвер

У четвер на вас може очікувати як знайомство з новою людиною, так і неприємна розмова, тому потрібно бути готовим до всього. В цей день також є ймовірність знайти відповідь на давно поставлене питання або прийняти важливе рішення.

П’ятниця

У п’ятницю варто готуватися як до позитивного, так і негативного результату подій. Свербіж правої п’яти у цей день може означати гучне застілля у компанії приємних людей або виникнення ситуації, в якій вам доведеться мати серйозну розмову з сім’єю або колегами. Можливо, вам буде соромно за цю розмову.

Субота

У суботу права п’ята зазвичай свербить до втрати предмета, що має для вас велике значення. Також свербіж у цей день може бути сигналом до початку справи, яке ви довгий час відмовлялися виконувати.

Неділя

Нарешті, в неділю прикмета трактується як попередження про те, що наступного тижня людині потрібно буде відвідувати різні заходи та зустрічі. В цей день у вас може з’явитися легке поколювання в області правої п’яти – це означає, що незабаром вам доведеться багато ходити.

Якщо права п’ята свербить у жінок

Свербіж правої п’яти часто пов’язують з роздільною здатністю любовних справ жінки:

 • якщо жінка вперше одягла нові туфлі і у неї засвербіла права п’ятка, то потрібно чекати знайомства з приємним чоловіком;
 • якщо свербіж правої п’яти спостерігається у самотньої жінки, він означає прийдешнє вдале заміжжя.
 • якщо свербіж з’явився у заміжньої жінки, їй варто чекати дорогих подарунків від коханої людини.

Увага! Якщо у жінки сверблять або болять обидві стопи, не варто знайомитися з чоловіками. Такі симптоми можуть означати лицемірство і жорстокість нового обранця.

Що віщує чоловікам і хлопцям?

Свербіж правої п’яти у чоловіків зазвичай означає зміни в сімейних справах:

 • якщо у самотнього чоловіка свербіж спостерігається у понеділок, вівторок або четвер, у нього з’являється шанс знайти гідну супутницю життя;
 • якщо у одруженого чоловіка права п’ята свербить вранці, виникає загроза сімейної сварки, яку можна буде залагодити;
 • якщо ж свербіж з’являється у чоловіка вночі, конфлікту не уникнути. У нічний час також прикмета може трактуватися як відступ удачі, невезіння в робочих справах;
 • якщо свербіж не зникає протягом декількох днів, це може означати погіршення загального стану здоров’я чоловіка;
 • якщо п’ятка свербить під час Місяця, що убуває, чоловіка очікують раптові матеріальні витрати;
 • у неодруженого чоловіка свербіж може також означати успіх у робочих справах і знайомства з людьми.

 

П’ята свербить у дівчини

Для дівчат неприємний симптом може означати рішення питань, пов’язаних з любовними відносинами:

 • якщо права п’ята свербить під час зростаючого Місяця, дівчина незабаром піде на побачення зі своїм коханим;
 • якщо свербіж п’яти спостерігається з четверга на п’ятницю, варто очікувати приємних звісток або рішень проблемних питань;
 • якщо права п’ята засвербіла під час сходу Сонця, варто чекати подарунків від коханої людини.

Значення від часу доби

Від періоду, у який був виявлений свербіж, також залежить значення прикмети. Важливо знати, що в один час слід розуміти прикмету як подарунок долі, а в інше – як попередження.

 • Якщо права п’ята свербить в ранковий час, це має позитивне значення. Удача буде супроводжувати вас у всіх справах, день вийде гарним і веселим. Якщо п’ятка буде свербіти з ранку і до обіду, швидше за все, ви отримаєте довгоочікуваний подарунок.
 • Якщо ж свербіж застане вас у вечірній або нічний час, варто чекати біду. Неприємні відчуття можуть означати сварку з коханим або розкриття давнього обману другої половинки. Симптом також передвіщає багато роботи в прийдешній день або несподіваний візит гостей.
 • Якщо п’ятка засвербіла збоку

  Свербіж у ділянці пальців ніг або збоку п’яти – знак про наближення гостей і веселих посиденьок. Якщо місце свербить вночі або уві сні, це означає успіх у всіх справах. Також не варто упускати можливість відправитися в подорож, адже саме це є ще однією трактуванням цієї прикмети.

  Висновок

  Не можна однозначно стверджувати, діють прикмети в реальності чи ні. Одні вірять у те, що свербіж може передбачити майбутнє, а інші і зовсім не звертають уваги на народні поради. Варто пам’ятати про те, що прикмета – це лише знак можливості настання певних наслідків, яким варто користуватися в разі вдалого розкладу. У ситуаціях, коли прикмета віщує негативний результат, краще не діяти і трохи почекати. Однак важливо розуміти, що прикмета – це не гарантія наступ успіху, а лише поштовх до ваших дій, який допоможе знайти правильний шлях.

  Сонник - тлумачення снів