Чихалка: воскресіння по часу, правдива

Неділя – останній день тижневого циклу, а значить, він обов’язково наповнений особливим, глибоким змістом. Зрозуміло, це виражається в сильній енергетиці цього дня. Примітно, що ця енергетика носить хороший, доброзичливий характер.

З неділею у багатьох народностей пов’язано безліч прикмет. Одним із способів тлумачення майбутнього було чхання. Якщо комусь вдавалося несподівано чхнути в неділю в певний час доби, то йому намагалися передбачити майбутнє. Про таких прогнозах і піде мова в цій статті.

Значення чихалки у неділю, любовні прикмети

Неділя – день, який за багатьма повір’ями знаходиться під заступництвом Сонця. А це означає, що більшість прийме наповнюються теплом, приємними знаками, несуть переважно позитивний сенс, адже Сонце у всіх без винятку народів вважалося особливо, було символом життя.

Можливо, з цієї причини недільні чихалки спрямовані на передбачення майбутніх подій. Наприклад, у слов’ян незаміжні дівчата найбільше довіряли саме недільного чиханиям, оскільки вірили, що передбачення на їх основі мають особливу силу, допомагають найбільш точно зрозуміти, який в майбутньому чекає чоловік і наскільки спокійна чекає сімейне життя.

ЦЕ ЦІКАВО. Неділя – сприятливий день для вогняних знаків зодіаку: Львів, Баранів Стрільців. Так, вся справа в Сонці, що впливає на цей день. Тому чихалка для цих знаків збувається практично з 100%-ною вірогідністю.

Сьогодні деякі трактування недільних чхань помінялися, але все одно вони здебільшого орієнтовані на любовні прикмети.

Значення чихалки в першій половині неділі по годинах

Зазвичай чхання у тлумаченнях не розділяються лише по днях тижня. Знаки долі можна побачити кожен раз, коли чхаєш в ті чи інші часи.

Трохи простіше розділяти чхання на денні та нічні. Денні вважаються найскладнішими для тлумачення, так як вони не завжди є несподіваними, неусвідомленими. Як правило, вплинути на чхання може безліч факторів: пил, алергічна реакція, яскраве світло, хвороба. А ці фактори брати в розрахунок не варто.

Звичайно, потрібно помічати тільки ті чхання, які сталися не з власної волі. Якщо ж намагатися навмисно чхнути, намагаючись «потрапити» під те або інше передбачення, то, очевидно, така спроба навряд чи допоможе наблизити бажаний результат.

З іншого боку, з цієї причини чиханиям вночі, уві сні, завжди довіряли найбільше. Вважається, що волі людини в них точно немає, а значить, це самий вірний знак, що посилає нам доля.

З 00:00 до 00:59

Хороший знак. Таким чином, якщо несподівано вийшло чхнути в першій половині дня, з опівночі до години ночі, то такий знак можна тлумачити виключно з позитивної сторони. Як правило, люди вірили, що чихнувшему незабаром хтось зізнається в любові. І, що цікаво, не радили відразу рубати з плеча, а гарненько оцінити шанувальника. Дуже ймовірно, що він або вона є чудовим варіантом, навіть якщо на перший погляд так відразу не здається.

З 01:00 до 01:59

Нейтральне значення. Якщо вдалося чхнути в цей час, то можна бути впевненим, що наступний день буде тихим, спокійним, розміреним. Всі справи будуть виходити найкращим чином, але краще стежити за своїми словами. Говорити слід правду і тільки правду. Будь-яка брехня пізніше відгукнеться в самому негативному ключі.

З 02:00 до 02:59

Нейтральне значення. Є сенс переглянути свою поведінку, а також вчинки та слова. Чихалка говорить про те, що якийсь важливий людей з вашого оточення з-за вас страждає.

З 03:00 до 03:59

Хороше значення. Швидше за все, вам варто не поверхово, а уважно подивитися на найближчих коло друзів і знайомих тому, що серед них є таємно закоханий у вас чоловік.

З 04:00 до 04:59

Нейтральне значення. Доля говорить про те, що не варто відмовляти жодної прохання про допомогу, навіть якщо вона виявиться досить обтяжливою. Будьте впевнені, що ваш порив не залишиться непоміченим, а в найкращому разі принесе набагато більше вигод, але в майбутньому.

З 05:00 до 05:59

Хороше значення. Тут теж долею уготовано випробування подібне до попереднього, але є невелика відмінність. Зокрема, вам доведеться допомагати абсолютно незнайомій людині. І цей вчинок дозволить вам придбати нового відданого друга.

З 06:00 до 06:59

Нейтральне значення. Одне з небагатьох тлумачень, яке спрямоване не тільки на найближчий день, але навіть на всю майбутню тиждень. Якщо вийшло чхнути з 6 д 7 ранку, то, швидше за все, варто чекати спокійного життя. Справи будуть йти своєю чергою, ніяких термінових новин не передбачається, а намечающиеся події не викличуть ні бурі емоцій, ні масу розчарувань.

З 07:00 до 07:59

Хороші знаки. Тут доля приготувала приємний сюрприз. Дуже велика ймовірність, що в цей день вдасться завести нове приємне знайомство, яке при вдалому збігу обставин взагалі може стати доленосним. Але постаратися теж доведеться: від вас вимагається у цей день добре виспатися, привести себе в порядок і взагалі бути у всеозброєнні.

З 08:00 до 08:59

Хороший знак. Якщо вийшло чхнути в цей час, то це вірний знак того, що пора згадати близьких і рідних людей. Краще скасувати всі складні плани і справи, відрядивши день для зустрічей з найважливішими людьми. Тепла компанія, задушевні розмови – ось рецепт вдалого неділі на цей випадок. А краще зайнятися справами на новій тижня.

З 09:00 до 09:59

Поганий знак. У вашому близькому колі, на жаль, є недоброзичливці. У цей день краще не довіряти нікому своїх таємниць і ретельно зважувати всі здійснювані вчинки. Тоді і все погане обійде стороною.

З 10:00 до 10:59

Хороший знак. Так, тут приємні знаки для всіх тих, хто таємно і безмежно закоханий, але боїться зізнатися в своїх почуттях. Правда, потрібно набратися сміливості, адже відкриватися доведеться першого. З іншого боку, існує велика ймовірність, що ви теж симпатичні того, в кого закохані.

З 11:00 до 11:59

Хороше значення. Готуйтеся, адже попереду вас чекають виключно приємні новини!

Значення чихалки у другій половині неділі по годинах

З 12:00 до 12:59

Малоприємний знак. На жаль, чхання у цей час говорить про послання долі, що ваші існуючі романтичні відносини варто переглянути. Можливо, поруч із вами зовсім не той чоловік, якого можна назвати долею.

З 13:00 до 13:59

Хороший знак. Це час, який говорить про те, що потрібно зосередитися на справах, відклавши любов на більш підходящий момент. Справи дійсно будуть йти у гору, цілі досягатися, на думку приходити правильні думки і висновки. А ось любовний фронт буде у владі штилю, тому немає сенсу придумувати там для себе випробування.

З 14:00 до 14:59

Нейтральне значення. Швидше за все, чхання у цей годину означає, що доленосні зустрічі ще попереду, а ті знайомі, які вже є в колі близької спілкування – всього лише друзі, не більше.

З 15:00 до 15:59

Нейтральне значення. Це час, який означає, що в майбутньому будуть складні вибори. Вони не приведуть до катастрофічних наслідків, але внутрішньо терзати довгий час. Стосується всього: любовних відносин (а той чоловік поряд?), ділової сфери (тим я займаюся, туди йду?).

Не варто надавати цим, нехай і фундаментальним, питань дуже багато уваги. Зовсім скоро все владнається, і не залишиться сумнівів в своєму житті.

З 16:00 до 16:59

Нейтральне значення. Чхання в цей час не назвеш відверто поганим знаком, але і нічого доброго він в собі не несе. Швидше за все, вас чекають суєта і складності. Але важливо зберігати самовладання і спокійно вирішувати надходять завдання по мірі їх появи.

З 17:00 до 17:59

Хороше значення. Тут чхання буде означати, що пора відкласти повсякденні турботи і обов’язки, але щільно зайнятися родиною. Дуже ймовірно, що такий хід дозволить серйозно зблизитися з рідними людьми, а що може бути важливіше погоди у домі?

З 18:00 до 18:59

Поганий знак. В цей раз доля менш прихильною до чихнувшему, так як може піднести сюрприз у вигляді зради, а хто ж буде такого радий?

Втім, це зрада навряд чи принесе багато зла. Але доведеться вирішувати: пробачити зрадив або розірвати з ним усі стосунки.

З 19:00 до 19:59

Нейтральний знак. На жаль, зірки говорять про те, що в житті доведеться щось міняти. Швидше за все, ці знаки стосуються любовних відносин і, можливо, рекомендують набратися сил, щоб постаратися кардинально повернути своє життя самостійно.

З 20:00 до 20:59

Нейтральний знак. В цей раз зверніть увагу, що найближчі сни будуть віщими. Бажано добре їх запам’ятовувати і постаратися тлумачити за допомогою сонників. Так вийде приймати вірні рішення в життя і вичавити максимум з випадаючих можливостей чи обійти стороною нещастя.

З 21:00 до 21:59

Хороший знак. Конкретно в цьому випадку доля говорить про те, що все погане, якщо воно траплялося до цього, незабаром пройде і навіть забудеться. Адже попереду чекає багато успіхів, щастя, радості. Якщо вийшло чхнути в цей час, то можна налаштовуватись лише на позитивний лад, адже саме це неділю може стати переломним моментом в житті.

З 22:00 до 22:59

Поганий знак. Вам брешуть. Причому робить це дуже близька людина. Є ймовірність, що він робить це не з поганих мотивів, а щоб захистити вас від непотрібних авантюр. Однак, можливо, доведеться все це перевіряти самому.

З 23:00 до 23:59

Хороший знак. Це час говорить про те, що всі переживання марні. Якщо щось не виходить або по відношенню до коханої людини є якісь підозри, то всі ці думки не так вже й важливі. Швидше за все, ви просто себе накручуєте, а вся правда незабаром проявиться. Треба тільки потерпіти.

Що означає, якщо чхнув кілька разів поспіль

Зрозуміло, народні прикмети відзначають практично всі можливі знаки, які оточують нас в повсякденному житті. Досить часто людина чхає не один раз, а декілька. Тоді такої події, а також багатьом іншим, пов’язаним з чханням, приписувалися свої тлумачення:

 • Якщо чоловік намагався чхнути і не чхнув, то говорили, що в нього хтось таємно закоханий.
 • Якщо хтось чхнув за столом, то йому казали, що він скоро заведе нових друзів.
 • Кого, хто чхнув в лазні вважали везучою людиною, який незабаром несподівано збагатиться.
 • Якщо в компанії чхали відразу кілька людей, то всім обіцяли багато щастя.
 • Про чихнувшем два рази поспіль пліткують за очі.
 • Якщо чхнути три рази поспіль, то в майбутньому чекають гарні новини або доведеться відправитися в далеку дорогу.
 • Чхнути чотири рази – захворіти. П’ять та шість – отримати великий куш.
 • Чхнути парну кількість разів поспіль – до щастя. Непарне – до біди.

Як нейтралізувати негативний прогноз

Безумовно, не всі прикмети і забобони несуть виключно позитивний сенс. Деякі знаки здаються нам неприємними. І було б дивно, якщо б не існувало обрядів, які придумали наші предки, щоб відвернути від себе весь негатив.

Можна виділити кілька широко відомих способів, як зняти з себе негативне передбачення:

 • Спрадавна слов’яни зав’язували вузлики на червоних хустках і носили цей предмет одягу з собою в кишені тиждень. Люди вірили, що все погане буде збиратися на цьому сайті і не чіпатиме людини. Потім хустку відкладався на довгий час в шафу і ним не користувалися.
 • Найпростіший і найпоширеніший варіант – тричі плюнути через ліве плече.
 • Нарешті, можна подолати негативний прогноз психологічно: зайнятися улюбленою справою і намагатися викинути з голови негативний настрій.

Висновок

Можна сказати, що чиханиям в недільний день є сенс довіряти, адже вони майже повністю несуть більше позитивного, ніж негативного. Навіть якщо не вірити прикметам і бути абсолютно несуеверным людиною, навряд чи можна заперечити той факт, що ми самі програмуємо себе на більшу частину подій, що відбуваються з нами. Сприятливий прогноз допоможе правильно налаштуватися на майбутнє і домогтися більше успіхів.

Сонник - тлумачення снів