Чи можна фотографію померлої людини ставити в будинку

В пам’ять про померлого живим залишаються спогади і фотографії. Родичам властиво ставити в квартирі на видному місці портрет покійного. Езотерики радять цього не робити. Через зображення енергія померлої людини впливає на простір. Церква відмахується від таких міркувань. Розберемо, чи можна зберігати, вішати в загальній кімнаті, спальні фото близького, якого вже помер.

Коли і як зберігати зображення після похорону: думка езотерики

Знімки зберігають частину аури людини. Тому вони небезпечні для живих. Зіткнення з картинкою, на якій зображений покійний, рівносильно спілкування зі світом мертвих. А звідти може прийти як допомогу, так і темні сутності.

Важливо, як будувалися взаємини раніше. Якщо між людьми залишилися непропрацьовані образи, претензії, то негатив буде примножуватися. Якщо ж любов не померла разом з рідним, то вона зростає стократно.

В загальному випадку рекомендується дотримуватися наступних правил:

  1. Зберігати знімки в окремому альбомі, коробці . Оптимально використовувати чорні обкладинки.
  2. Не змішувати померлих з нині здоровими особистостями. Якщо на фотографії вони зняті разом, то живуть треба обрізати ножицями.

Чи можна поставити на столик до 40 днів

В цей час душа ще прощається з земним простором і близькими. Вона поки близько. Тому шкоди від фото з траурною стрічкою не буде. Також покладається запалювати поруч свічки. Тим самим ми сприяємо благополучному переходу душі в інший світ.

Православні моляться за упокій. Це робиться до і після сорока днів. Молитва підтримує душу в період випробування, яким є переміщення.

Чому небажано вішати потім

Помістивши обличчя покійного на увазі, люди постійно натикаються на нього очима. З точки зору психології, це не дає затягнутися рани від втрати. Стресова ситуація затягується. Що не корисно обом. Що живе занурюється в розпач. Така негативна емоція зачіпає невмирущу частку, яка вирушила в вічне подорож.

Виходить вкрай шкідливий процес збільшення горя на планеті. За це покладається покарання у вигляді карми. Причому наслідки відчуваються ще в цьому втіленні. Цілюща енергія витрачається на нейтралізацію емоцій. А дана вона Понад для самореалізації, розвитку особистості.

Чи можна тримати фото батьків: прикмети

Мама і тато, померши, автоматично стають нашими ангелами-охоронцями. Вони примикають до духів роду, що підтримує нащадків на землі. Фотографія не зашкодить. Але вивішувати її треба дуже акуратно.

Щоб не сталося біди, слід очиститися від образи на батьків. Процес складний, тривалий. Гіркі дитячі розчарування назавжди вкарбовуються в пам’ять. Людина забув про дріб’язкової образі, а в серці вона жива. Материнське особа підтримує свідомість. А ось всередині, за кордоном сприйманого особистістю простору, продовжує вирувати гнів. Зрозуміло, що від цього більше шкоди, ніж користі.

Що буде якщо поставити в спальні

Це приміщення призначене для відпочинку. У процесі сну тіло відновлює сили, а підсвідомість очищає від набраних за день темних енергій. Фото новопреставленого обов’язково включиться в процес. Результат непередбачуваний. Якщо покійний був доброю людиною, любив вас, то допоможе чищенні.

Бажано відмовитися від збереження зображень поруч з ліжком. Уві сні ви можете набратися того, що зашкодить через портрет.

Якщо використовувати як статус в соціальних мережах

Інтернет все більше впливає на людину. Світ наш розширюється завдяки віртуальному простору. Тому і там треба бути обережніше. Статус впливає на індивіда. Адже картинку пов’язує з ним безліч читачів.

Наслідки може виявитися мінусовими або позитивними. Причому прорахувати їх досить складно. Варіанти:

  1. У негативі придбаєте негативні риси покійного. Станете потрапляти в подібні ситуації, переживати подібні проблеми.
  2. У позитиві наберетеся його талантів і здібностей. Це дозволить поліпшити земне існування.

Якщо прототип загинув, то не ставте статус. Велика ймовірність роздобути його гірку долю.

Думка церкви

Священнослужителі суперечать дослідникам непізнаного. Віра передбачає збереження відданість навіть померлим. Люди є братами і сестрами у Христі. Молитовно підтримують один одного в цьому світі. І допомагають пішли досягти Царства небесного в тому.

Церква визнає нормою вивішування портретів. Картини сприяють збереженню пам’яті. Забуття шкодить духу. Пам’ять же зігріває.

Як саме згадувати своїх покійних, кожен віруючий вирішує сам. Батюшка тільки вилаяв за проходження забобонів. Заборони на фото церковнослужитель віднесе до числа забобонів.

Сонник - тлумачення снів