20:20 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Ангели-охоронці знають про майбутнє більше, ніж люди, про яких вони піклуються.

Якщо людині загрожує небезпека або ж настає такий момент, коли потрібно задуматися над ситуацією, то йому може надаватися ангельське послання. Як правило, це символ, який привертає до себе увагу, в тому числі, і час 20:20 на годиннику.

Про що ж говорить такий знак, і що потрібно робити, якщо погляд затримується на циферблаті в цю мить?

Яке несуть значення цифри 2 і 0 ?

Послання 20:20 на годиннику не випадково являє собою комбінацію з двох цифр. Щоб краще зрозуміти значення відправленого ангелами символу, необхідно дізнатися, про що говорять двійка і нуль окремо.

Що означає цифра 2

Двійка символізує спокій внутрішнього світу і рівновагу, порушення якого сприймається людиною, як безпосередня загроза його благополуччю.

Позитивні значення двійки: миролюбність, тактовність і розуміння. Це здатність бачити в людях прекрасне і можливість довіритися своїй інтуїції.

Від’ємні значення двійки: нестабільність рівноваги і прагнення до перфекціонізму. Душевний спокій гарантовано лише в разі збереження «осі симетрії», якою є двійка. Будь-яке відхилення від неї викликає душевний дискомфорт і бажання повернути гармонію, що не завжди можливо досягти.

Що означає цифра 0

Значення цифри 0 укладено в її формі, що не має початку і кінця. Це джерело всіх чисел, символ нескінченності і першопричина буття.

Позитивні значення нуля: універсальність його енергії, досконалість і повнота. Для людини це означає величезні внутрішні резерви сили, які можуть бути розкриті завдяки відповідним зусиллям.

Негативні значення нуля: порожнеча, таємничість і хаос. Людина не завжди здатна керувати власними бажаннями, але саме від них залежить, з якою метою буде використана дана їй сила.

ВАЖЛИВО! Цифра 0 посилює значення розташовуються поруч чисел. Тому її комбінація з двійкою може бути загрожує відходом від конфлікту, який може бути сприйнятий, як боязкість.

Яке значення має час 20:20?

Число 20 символізує пасивність, а також уповільнення розвитку. Це не завжди говорить про слабкість. Можливо, в цей момент людині просто необхідно не поспішати з висновками, не приймати поспішних рішень. Це час, щоб ретельно обміркувати свої дії, перш ніж зробити який-небудь важливий крок у своєму житті. Дипломатія не терпить імпульсивних вчинків, тому краще заздалегідь зважити всі «за» і «проти».

Значення 20:20 на годиннику в ангельської нумерології

Ангели направляють увагу людини на годинник в момент часу 20:20, коли йому необхідно задуматися над своєю поведінкою. Деякі недбало кинуті слова або вчинки під впливом емоцій можуть негативно позначитися на відносинах людини з дорогими йому людьми, зруйнувати атмосферу взаєморозуміння і поваги один до одного. Тому час 20:20 на циферблаті може говорити про загрозу втрати близького товариша.

ВАЖЛИВО! Ангели-хранителі посилають таке попередження для того, щоб людина змогла зробити свідомий вибір: виступити на захист виключно своїх інтересів або пожертвувати ними заради близьких людей. І далеко не завжди відповідь може бути однозначною, що і символізує двійка в посланні.

В якому випадку бачити ці цифри, значить, отримати підказку від ангела?

Багато людей хочуть підтвердження істинності ангельського послання, бажають почуття впевненості, що знак був посланий згори. Говорити про те, що 20:20 на циферблаті є підказкою ангелів можна в тому випадку, якщо людини в цей момент охоплює раптовий сплеск емоцій, відчуття незвичності того, що відбувається. Також особливу увагу на послання слід звернути в тому випадку, якщо воно було явлено неодноразово.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Ангели-хранителі терплячі до людей. Якщо людина помічає, що вже кілька разів поспіль мимоволі кидає погляд на годинник, що показують 20:20, це варто сприймати як знак, що йому необхідно змінити свою поведінку.

Не всі послання ангелів можуть бути розшифровані: у однієї людини не вистачає уважності, у іншого – віри в те, що у нього є шанс вплинути на своє майбутнє. У таких випадках знаки можуть бути надіслані кілька разів.

Що означає 2 і 0 в звичайному нумерології

Традиційна нумерологія вкладає особливе значення в двійку, розглядаючи нуль, як додатковий, підсилює її символ.

Цифра 2

Двійка говорить про наступні особливості людської натури:

 • Характер: інтуїція і проникливість. Людині не обов’язково знати когось тривалий час, щоб скласти про нього правильна думка. Це дає можливість уникнути багатьох помилок у відносинах, завжди підтримуючи їх на належному рівні. Адже найчастіше розчаровують ті люди, які не виправдали покладених сподівань.
 • Відносини і любов: взаємність, пошана один до одного і турбота. Хоча це яскраво виражені позитивні якості, вони ж можуть стати перешкодою для щасливого союзу. Прагнення до гармонії робить запити до другої половинки вкрай високими, що не завжди можливо на практиці.
 • Робота: вибір професій, які виключають часті конфлікти. Людина знає ціну хорошим відносинам з колегами, і тому часті зіткнення інтересів лоб в лоб вважає неприпустимим. На жаль, не у всіх професіях це буває можливим.

Двійка – цифра людей, що прагнуть до гармонії у всьому. Її порушення вони сприймають дуже болісно.

Цифра 0

У традиційній нумерології 0 не може існувати як окреме число і розглядається в комбінації з іншими цифрами.

Нуль символізує початок і повноту, в ньому прихована величезна енергія, яка вивільняється самою людиною в залежності від його прагнень. Ця цифра не належить до матеріального світу, але може значно впливати на поруч стоять числа, знижуючи або кратно збільшуючи їх значення.

Точно так само відбувається і вплив даної цифри на людину: нуль посилює спонукання, живить їх енергією, яка може мати різні полюси. У цьому його унікальність – будучи, по суті, нічим, нуль одночасно укладає в собі все. Позитивна і негативна енергія цифри в сумі дають нуль, проте людиною може бути обрана будь-яка окрема полярність сили.

Значення двійок і нулів згідно Піфагору

Двійка вважалася Піфагором символом соціальної адаптації людини, його здатність взаємодіяти з людьми, приходити до порозуміння і налагоджувати контакти. Це здатність зрозуміти оточуючих і розділити їх точку зору, прийняти правила суспільства і слідувати їм.

Нуль розглядався Піфагором, як цифра істини, містить в собі і хороше, і погане, позитивне і негативне, які разом врівноважують один одного. Це повнота, в сумі своїй представляє ніщо.

Якщо в даті народження є цифри 2 та 0

Двійка, яку містить дата народження людини, говорить про те, що він може бути вірним і надійним другом. Це той випадок, коли на людину можна покластися, він здатний до самопожертви заради товариша.

Нуль в даті народження посилює стоять поруч числа, віддає їм свою енергію. Також його можна розглядати як символ прихованого потенціалу людських можливостей, володіння таємницею силою.

Що можуть означати інші комбінації з двійками і нулями?

Різні комбінації двійок і нулів означають наступне:

 • 02 – зустріч з людиною, який може викликати щирі почуття до себе;
 • 20 – ймовірність втрати вірного друга, відсутність взаєморозуміння з ним;
 • 22 – володіння чиєюсь таємницею, знанням, яке є таємним для іншої людини.
 • 222 – витрачені на досягнення мети зусилля не пройдуть дарма.
 • 200 – це знак згори про те, що людина повинен підготувати себе до майбутніх змін, які можуть вплинути на його долю.
 • 020 – ангели стежать за людиною, тому йому також слід звернути увагу на свої дії, поглянути на себе з боку.

ВАЖЛИВО! До послання ангелів не можна ставитися, як до чогось неминучого, особливо в тому випадку, якщо воно вказує на негативний розвиток подій. В цьому і полягає його цінність, що завдяки попередженню з’являється можливість змінити майбутнє на краще.

Незвичайні факти про цифри “2” і “0”

Про нулі і двійці відомі такі цікаві факти:

 • Батьківщиною нуля є Індія. Саме в цій країні придумали число, яке саме по собі не означає нічого.
 • Спочатку нуль зображувався як крапка, потім як гурток меншого розміру, ніж інші цифри, і вже набагато пізніше він «доріс» до однакових з іншими габаритів.
 • У Давньоруській державі нуль зазивали «ніщо».
 • Індіанці майя позначали нулем нескінченність.
 • 2 – саме стільки тварин кожного виду взяв Ной у свій ковчег.
 • У людини і тварин є безліч парних органів – 2 ока, 2 вуха і т. д.

ЦІКАВО! Піфагор вважав двійку «жіночим» числом, що говорить про м’якості людської натури.

Що означають двійки і нулі в інших ворожіння?

У різних гаданнях нулі і двійки мають таке значення:

 • В езотериці двійка є символом рівноваги, в той час як нуль – загальним початком.
 • Згідно сонникам, двійка, побачена в сні, символізує душевний спокій, однак, більша за розмірами приснився цифра може вказувати на безпричинне занепокоєння. Нуль пророкує сновидінню тимчасові труднощі, страх бути незрозумілим. Але написаний на дошці, він означає отримання подяки за колишні заслуги в найближчому майбутньому.
 • У кабалістичної теорії двійка є символом руйнування.

ЦІКАВО! В Біблії цифра 0 не згадується, а ось двійка часто виступає в якості основного числа.

Про що можуть попередити ці цифри?

20:20 на циферблаті потрапляють у поле зору людини, коли він повинен приділити увагу своєму внутрішньому світу. Так як двійка – це символ гармонії, таке послання говорить про те, що в даний момент існує ймовірність її руйнування, що тягне за собою страх і незадоволення ситуацією, власним вибором або вчинками. Даним знаком ангели закликають людину замислитись над своїми прагненнями, щоб згодом не шкодувати про скоєні вчинки, бо творити набагато складніше, ніж руйнувати.

Висновок

Для людей, чия діяльність пов’язана із спілкуванням, час 20:20 може виступати в якості нагадування, що успіх значною мірою пов’язаний з налагодженням контактів з колегами. Ніколи не варто забувати про своє оточення, навіть якщо є потреба захистити свої інтереси. Людина – частина соціуму, і лише у взаємодії зі своїм оточенням він здатний реалізувати себе повною мірою.

Для людини природно прагнути до гармонії. І, перш за все, він повинен прийти до свого внутрішнього рівноваги. Тільки в цьому випадку можлива побудова повноцінних відносин з оточуючими людьми.

Сонник - тлумачення снів