17:17 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Протягом дня кожна людина періодично дивиться на годинник, щоб правильно організувати свій час.Але іноді цифри приковують увагу, тому що погляд падає на циферблат як раз в той момент, коли на ньому відображаються два однакових числа. Наприклад, 17:17.

Ситуація стає ще дивніше, якщо дане значення часу спостерігається вже не перший раз за останні кілька днів.

Найцікавіше, що людина зовсім не випадково помічає таке збіг. Подібними знаками ангели нагадують йому про особливий період у його житті. Що саме означає таке час? Про це ми розповімо у статті.

Яке несуть значення цифри 1 і 7?

Щоб краще зрозуміти, що означає в ангельської нумерології 17:17 на годиннику, слід звернутися до значення кожної цифри в даному посланні.

Що означає цифра 1

Одиниця – це цифра лідерів. Для людини вона означає місію, в процесі виконання якої він повинен проявити відповідні якості: рішучість, силу волі, наполегливість і завзятість.

При цьому просто плисти за течією не вийде – ситуація вимагає втручання.

Позитивні значення одиниці: самодостатність людини, його здатність самостійно приймати рішення і керувати людьми, стійкість перед викликами навколишнього світу.

Негативні якості одиниці: хвастощі і схильність переоцінювати свої сили, хвастощі, нездатність прислухатися до чужої мудрості. Для лідера не існує інших авторитетів, звідси випливає неможливість прийняття чужої точки зору.

Що означає цифра 7

Сімка – це цифра мудрості. Також вона символізує гостроту розуму і видатні здібності в усіх сферах діяльності.

Позитивні значення сімки: здатність широко мислити і враховувати всі нюанси ситуації. Людина використовує всю доступну йому інформацію для досягнення мети. Знання не є марним багажем – всі вони застосовуються на практиці.

Від’ємні значення сімки: цинізм і підозрілість. Людина твердо знає, чого хоче, тому йому наплювати на думку оточуючих, з-за чого останні часто відчувають себе ображеними.

ВАЖЛИВО! Цифри 1 і 7 означають незалежність від оточуючих. У своєму посланні 17:17 на годиннику ангели-хранителі вказують на те, що людині слід бути уважнішими до слів близьких людей, щоб підтримувати з ними добрі стосунки.

Яке значення має час 17:17?

17:17 означає, що людина готова використовувати всі свої навички і знання для того, щоб змінити своє життя на краще. Прийшов момент, коли весь напрацьований досвід можна з успіхом застосувати у справі, а обставини складаються для цього найкращим чином.

Сімка – це цифра удачі. Поєднана з одиницею, вона відкриває перед людиною нові можливості. Однак послання 17:17 не вказує на везіння чистої води – це плоди попередніх старань. І в сьогоденні часу для досягнення результату також необхідно докласти зусилля.

Значення 17 17 на годиннику в ангельської нумерології

Ангели-хранителі звертають увагу людини на годинник, що показують 17:17, коли пора зробити крок до успіху. Це вкрай вдале поєднання цифр – воно готує побачив їх сприятливі обставини для того, щоб проявити себе в будь-якій сфері.

Можна повністю відкритися навколишнього світу, так як будь-які починання будуть успішними. Якщо людина мріяла знайти свою другу половинку, значить, настав час нових знайомств, тому ймовірність знайти свою любов дуже висока. Те ж саме стосується кар’єри – ініціатива в роботі не залишиться непоміченою, а послужить підставою для просування по службових сходах.

ВАЖЛИВО! Потрібно пам’ятати, що людина буде винагороджений успіхом тільки за свої щирі старання. Сприятливий момент може залишитися невикористаним при бездіяльності.

В якому випадку бачити ці цифри, значить, отримати підказку від ангела?

Не варто ігнорувати і піддавати сумніву послання ангелів-хранителів – тим більше, що вказують на свої знаки вони досить чітко. Якщо увагу довільно затрималося на годиннику в момент часу 17:17, то трактувати це, як простий збіг, не варто. Необхідно згадати, потрапляли найближчим часом цифри 1 і 7 у полі зору. Можливо, вони були не тільки на годиннику, а й серед телефонних номерів, на оголошеннях, на банківських рахунках або на екрані монітора. У тому випадку, якщо дані цифри «язливо» намагалися здатися на очі, сумніватися в істинності знака не слід.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Особливо уважно потрібно прислухатися до послання ангелів, якщо 17: 17 на годиннику було помічено не один раз. Це явний знак, що людині пора діяти згідно підказці. Ангели-хранителі прихильні до людей і часто являють їм своє послання кілька разів поспіль. Але це також може бути знаком, що людина помиляється у своїх діях.

Необхідно задуматися – чи все зроблено правильно, як йдеться у посланні, або ж можливі інші варіанти розвитку подій? Потрібно прислухатися до свого серця і вирішити для себе, що саме важливіше в даний момент. Не слід йти на поводу швидкоплинних бажань – ангели звертають увагу на те, що має справжню цінність для людини.

Що означає 1 і 7 у звичайній нумерології

Традиційна нумерологія вкладає в одиницю і сімку схожі з ангельськими посланнями значення. Це не дивно, тому що у багатьох ворожіннях символи цифр збігаються.

Цифра 1

Залежно від сфери життя і діяльності людини одиниця чинить на нього наступний вплив:

 • Характер: завзятість, енергійність і висока самооцінка. Іноді такі якості межують з егоїзмом і впертістю, але така доля лідерів – їх люблять засуджувати ті, хто знаходяться в залежності від них, і ті, хто звик перекладати відповідальність за свої невдачі на інших.
 • Відносини і любов: імпульсивність і впевненість у собі, вибірковість. Це не обов’язково повинно ставитися до негативних якостей, так як у відносинах вкрай важливо усвідомлювати очікування від іншої людини. Що ж стосується імпульсивності – рідко коли харизма обходиться без неї.
 • Робота: самовіддача і величезний потенціал. Для людини в професійній діяльності одиниця означає масу можливостей, які будуть реалізовані при відповідних докладених зусиль. Важливо, щоб робота не обмежувала можливості людини, інакше його буде переслідувати почуття незадоволеності.

Одиниця – цифра початку шляху. Яким буде цей шлях, людині необхідно вирішити самостійно.

Цифра 7

Сімка означає для людини наступне:

 • Характер: креативність і вдумливість. Це цифра дає здатність вирішити найскладніші завдання з мінімальними зусиллями. Часто це вимагає необхідності вступити, незважаючи на думку більшості, захистити власну точку зору, однак, красивий вихід із складної ситуації того варто.
 • Відносини і любов: багатогранність та складність. Самовпевненість не завжди сприяє легкості у відносинах, і це є негативною стороною сімки. З такими людьми дуже складно прийти до компромісу, тому що часто вони на нього просто не здатні.
 • Робота: працьовитість і професіоналізм. Сімка означає для людини здатність досягти значних висот у своїй діяльності, вона дозволяє реалізувати отримані раніше навички на практиці. Складність виникає при контактах з керівниками, так як експертні знання не дозволяють людині погодитися з помилковою думкою, навіть якщо воно виходить від того, хто займає більш високу посаду.

Сімка – цифра професіоналів. Вона дає людині можливість повністю реалізувати свої здібності. У тих людей, в чиєму житті є цифра 7, зазвичай відсутні фінансові проблеми.

Значення одиниць і сімок згідно Піфагору

Цифра 1 по Піфагору означає лідерські нахили і можливість управління людьми, вплив на їх думку. Разом з тим вона сприяє захопленню власною персоною і самозамилування. Також одиниця означає безліч варіантів розвитку здібностей людини, його багатоплановість і різнобічність.

У цифру 7 Піфагор вкладав старанність і розум. Сімка означає серйозний підхід до будь-якої діяльності, роботу, яка спрямована на результат. Ця цифра вказує на досягнення в технічних професіях, символізує неординарні розумові здібності. Однак для того, щоб виховати в собі перераховані якості, людині необхідно тривалий час. Професіоналами не стають в один день.

Якщо в даті народження є цифри 1 і 7

Одиниця в даті народження людини говорить про те, що у нього є можливість реалізувати себе в професійній сфері, і такий шанс дається далеко не кожному. Успіх значною мірою залежатиме від старанності і вірно обраної стратегії реалізації. В даному випадку широкі можливості є своєрідною пасткою – можна розпорошуватися у справах, намагаючись охопити всі заняття відразу, але в жодному з них не досягти серйозного успіху.

Якщо в даті народження людини є сімка, це говорить про те, що він може досягти успіху в багатьох сферах своєї діяльності, однак при цьому буде дуже ретельно вибирати власну нішу в житті. Це стосується і вибору професії, і партнера в любові, колег для співробітництва, а також друзів. І навряд чи в даному випадку можна засуджувати дійшлість, адже ставки досить високі, щоб не ставитися до них недбало.

УВАГА! Якщо цифри 1 і 7 зустрічаються в даті народження обидві, то вони доповнюють один одного: перша відкриває широкі можливості, друга змушує подумати про свої уподобання. В результаті виходить дуже результативне поєднання, людині гарантований успіх у тому, чим він буде займатися.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями і сімками?

У тому випадку, якщо одиниці і сімки часто з’являються в полі зору, варто звернути увагу на інші їх комбінації:

 • 11 – можуть говорити про схильність людини до егоїзму, однак його прояви помірні.
 • 111 – це комбінація сили. Людина, у житті якої вона зустрічається, володіє достатньою енергією і можливостями, щоб по праву вважати себе лідером.
 • 1111 – таке поєднання може вказувати на деспотичне поведінку. Варто звертати більше уваги на оточуючих, тому що деякі дії при такій силі людини можуть приносити їм шкоди.
 • 11111 – комбінація говорить про самозакоханості без оглядки на оточуючих людей, в тому числі самих близьких.
 • 111111 – це поєднання вказує на турботу про близьких, яка часто може здійснюватися за рахунок інших, менш знайомих людей, інтереси яких при цьому не враховуються.
 • 77 – поєднання, характерне для талановитої людини.
 • 777 – дана комбінація вказує на схильність людини до точних наук, саме в них він знайде своє покликання.

Одиниці і сімки в різних поєднаннях і комбінаціях не мають яскраво вираженого негативного значення. Однак людині, в чиєму житті вони зустрічаються, слід бути завжди уважним до своїм близьким людям.

Незвичайні факти про цифри “1” і “7”

Про сімках і одиницях відомі такі цікаві факти:

 • Одна з найвідоміших російських народних прислів’їв включає в себе обидві цифри: «7 разів відміряй, 1 раз – відріж».
 • В однієї календарної тижня 7 днів.
 • У Біблії йдеться про 7 смертних гріхах.
 • Європейська музична традиція нараховує 7 основних нот
 • З давнини згадується про сім чудес світу.
 • Сімка вважається цифрою-покровителькою творчих особистостей.
 • В Ісламі згадується про сім брамі раю і семи щаблях пекла.
 • У класичній веселці 7 кольорів.
 • Всі фази Місяця тривають за 7 днів кожна.
 • Сімка вважається цифрою повноти і гармонії.
 • Цифра 7 вважається сакральною і зустрічається в багатьох народних казках – «Вовк і 7 козенят», «Семирічка» та інші.
 • У багатьох релігіях 7 – це особливе число.

ЦІКАВО! Перерахувати всі цікаві факти про сімці досить складно, тому що для цього знадобилася б окрема книга.

Що означають одиниці і сімки в інших ворожіння?

Цифри універсальні і використовуються в безлічі різних видах ворожінь. Комбінації одиниці і сімки означають наступне:

 • У кабалістичної нумерології цифра 1 означає грубість і честолюбство, а 7 – бідність і скупість.
 • Згідно сонникам, приснився одиниця може вказувати на швидкий службовий роман, а сімка – на велику удачу в реальному житті.
 • В езотериці цифру 1 ототожнюють з великою владою, а в цифрі 7 бачать злиття духовного з матеріальним світом.

УВАГА! Значення цифр у кабалістичної нумерології багато в чому відрізняється від класичної.

Про що можуть попередити ці цифри?

Сполучення одиниці і сімки означає безумовний успіх, однак деякі комбінації вказують на схильність людини до егоїзму і влади над іншими людьми.

З одного боку, цифра 1 вказує на те, що людина має енергію і силу, достатню, щоб підпорядкувати собі оточуючих, а з іншого – не завжди ця сила може використовуватися їм на благо.

Сімка кілька зрівнює вплив одиниці, оскільки змушує людину замислитися про своїх вчинках і виборі. Це робить поєднання цих цифр дуже вдалим для людини, для можливості його самореалізації.

Висновок

Проте завжди слід пам’ятати про своїх рідних і близьких, прислухатися до їхньої думки і проявляти до них турботу. Цифри 1 і 7 вказують і на це, оскільки, як і медаль, мають дві сторони впливу, спонукаючи у крайностях своїх до егоїзму.

Все добре в міру – в тому числі і відданість улюбленій справі, а також любов до себе. У комбінації 17:17 ангели дають людині зрозуміти, що все розпочате їм має всі шанси закінчитися успішно. Важливо лише вибрати, що саме слід зробити в першу чергу.

Сонник - тлумачення снів