11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

Час від часу може статися таке, коли погляд зачіпає не просте зазначення часу, а якусь цікаву комбінацію. Наприклад, дзеркальний варіант 12:21. Або взагалі повний ряд одне і того ж числа: 11:11.

У такому разі волею-неволею замислюєшся, а чи є сенс у цих знаків? Чи може бути так, що люди давно придумали, як за годинником намагатися передбачити свою долю?

Звичайно, придумали. І сьогодні ми розповімо вам про це.

Яке значення несе цифра 1?

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

Ворожіння по цифрам, яке інакше називається нумерологією, – це поширений спосіб передбачити свою долю. У чому його популярність обумовлена простотою, адже цифри оточують нас всюди. Взяти, приміром, годинник, які зустрічаються в кімнатах будинків і квартир, офісів, на вулиці, на руках, в смартфонах і на екранах комп’ютерів.

У більшості відомих ворожінь одиниця – основа енергетичного потенціалу, початок будь-якої дії, чиста магія.

Передбачається, що у цієї цифри особливо сильний потенціал в плані енергетики. Вона перша в натуральному ряду непарних чисел.

Вона спонукає до дій і практично гарантує ідеально складаються обставини на всьому протязі якогось розпочатого проекту або справи.

Яке значення має час 11:11?

Якщо ж говорити про збіг відразу декількох одиниць, як, наприклад, у часі 11:11, то це час несе ще більший сакральний сенс.

ВАЖЛИВО! При збігу не однієї, а декількох одиниць, важливо якнайшвидше починати діяти і братися навіть за найбільш складні, на перший погляд, речі.

Але навіть, не зважаючи на особливу магічну силу, укладену в цифрі «1», все одно важливо занурюватися з головою у роботу, не намагатися бігти попереду паровоза, а грамотно прораховувати абсолютно всі свої ходи.

Значення 11:11 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології 11:11 на годиннику – знак, який рекомендує діяти саме таким чином, як і передбачалося спочатку. Не варто думати, що справі вийде нашкодити. Навпаки, Всесвіт в цей момент налаштована таким чином, що обставини будуть складатися як не можна краще. Аж до чудесних проявів випадковості.

ЦІКАВО! Гадань по годинах (як і з будь-яких цифр) цілком достатньо. Напевно, найвідомішим теоретиком і практиком в світі можна назвати психолога з Америки Дорін Верче.

Ця жінка присвятила більшу частину свого життя вивченню знаків, що подаються нам цифрами. У своїй практиці вона використовувала дар багатьох екстрасенсів і магів. У підсумку, народилися цілі таблиці пророкування долі по годинах, номерами автомобілів і будь-яким іншим цифрам, які може помітити у своєму житті сучасна людина.

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya1 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Більшість теоретиків і практиків нумерології однозначно стверджують, що всі посилаються нам від вищих сил знаки повинні бути неявними, несподіваними, випадковими. Тільки так можна залишатися впевненим в сильній зарядженості цифр певною енергетикою.

У варіанті з передбаченнями по годинах, випадковим збігом можна назвати той момент, коли під час довгої роботи або рутинних справ вийшло поглянути на циферблат, а годинник показують дзеркальну або послідовну цифру.

А ось спеціальні спроби подивитися на годинник у певний момент, особливо, знаючи ті чи інші передбачення, – погана спроба налаштувати долю. В такому випадку не варто сподіватися на збіг прогнозів. Нерідко все буде складатися як раз навпаки, що говорять зірки.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya2 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

Ще один момент, який означає наполегливі спроби вищих сил допомогти або захистити від біди, – часта поява одних і тих же знаків. Так, на потрапляння у визначені показання годин день за днем сподіватися не варто – адже це велика рідкість. Але, наприклад, одні і ті ж комбінації можуть випадати досить часто, можна сказати 2-3 рази в місяць або навіть за тиждень.

Тоді варто задуматися над тим, що, можливо, ангел-хранитель дійсно намагається допомогти. Отже, бажано звернутися до нумерології та дізнатися, який прогноз приготувала доля, щоб заздалегідь підготуватися до майбутніх подій.

Що означає 1 у звичайній нумерології

Одиниця у звичайній нумерології вважається цифрою, яка знаходиться під заступництвом Сонця. Отже, всі, на кого впливає число «1», вважають себе центром Всесвіту, не можуть обійтися без уваги.

Одиниця завжди буде протегувати будь-яким починанням, вітати інновації та нестандартне мислення. Багато в чому з цієї причини число «1» впливає на людей виключно з тієї точки зору, що спонукає до справ, відкриття нового, невтомній праці. Правда, ціною такого дивного працьовитості буває зайва самовпевненість, егоїзм.

Значення чотирьох одиниць згідно Піфагору

У психоматрице Піфагора для одиниці виняткові характери лідерські якості. Людина, яка йде по життю під знаком цієї цифри, впевнений в собі, наполегливий, стійок характером і душею, творчо розвинений.

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya3 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

З іншого боку, індивідуальність такої особи може йти на шкоду. Насамперед, за рахунок розвитку дивно потужного егоїзму. І чим більше одиниць, наприклад, дату народження, тим більше людині властиво зациклюватися на собі і своїх успіхах, не помічаючи інших.

Це іноді призводить до проблем. В першу чергу, укладається в тому, що особистості вкрай важливо домагатися успіху і схвалення оточуючих. А якщо цього не відбувається, то людина швидко згасає і втрачає всі свої позитивні характеристики.

Якщо в даті народження є цифри 1 або 11

Як правило, людей, у яких в даті народження є цифри 1 або 11 (це може бути день, місяць або рік), можна охарактеризувати справжніми особистостями, з власною думкою, поглядом на речі і неабиякими управлінськими здібностями.

ХАРАКТЕРНА ОСОБЛИВІСТЬ: чим більше одиниць в даті народження, тим більш сильну особистість являє собою людина.

Але, втім, є і така риса одиниці в даті народження, як егоїзм особистості.

При цьому вважається, що чим більше незрілий духовно осіб (діти, підлітки), тим більше вони сконцентровані на власній персоні.

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya4 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

А вже дорослі люди, навпаки, загартовують в собі всі якості першопрохідців – не бояться нічого нового, ведуть за собою людей і до всього іншого охоче відповідають за результат праці колективу. При цьому у таких людей егоїзм з роками і мудрістю відходить на другий план.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями?

Одиницю у вказівці часу можна зустріти не тільки в настільки гарному і дзеркальному варіанті, 11:11. Існує ще досить багато інших комбінацій, у кожній з яких зовсім різні смисли. Впевнені, що розбиратися в них не завадить.

 • 01:01 – якщо вийшло поглянути на годинник в цей час, то слід згадати про своїх останніх ідеях або спостереженнях, які все не зважувалися втілити в життя. Повірте, навіть зовсім неймовірні на перший погляд думки можуть стати реальністю. У ангельської нумерології час 01:01 означає також, що у всіх справах допоможе ангел, тому слід працювати, брати на себе відповідальність і не боятися ризикувати.
 • 01:10 – дзеркальне час на годиннику, яке часто тлумачать в тому ключі, що людину незабаром чекають зустрічі зі старими знайомими, друзями або далекими родичами.

 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

 • 10:10 – вищі сили попереджають, що важливо вміти розставляти в життя пріоритети. Не варто мучитися нав’язливими думками або намагатися встигнути все і відразу. Набагато важливіше вибрати для себе найголовніше справу і кинути на його виконання всі сили.
 • 10:01 – а це час – вірний знак того, що в майбутньому чекають доленосні зустрічі. Причому вони можуть стосуватися і особистого життя (зустріч з майбутнім чоловіком або дружиною, наприклад), і ділової сфери (просування по службі, нова перспективна робота від старого знайомого).
 • 12:12 – у цьому випадку ангел-хранитель може давати знаки про те, що Ви у всьому робите правильно. Іншими словами, не варто різко міняти свої орієнтири, а краще продовжувати працювати в обраному напрямку.
 • 12:21 – ще один знак долі про зустрічі, які можуть сильно вплинути на особисте життя або кар’єру.
 • 13:13 – час, що означає якусь невизначеність. Можливо, є всі підстави зупинитися і проаналізувати ситуацію: будь то відносини з близькими людьми або робочі питання. Дві одиниці на годиннику – знак того, що будь-які починаючи повинні вдаватися найкращим чином. А трійки – відомий символ ідеального завершення вибраних завдань.
 • 13:31 – знак того, що всі негаразди, якщо вони були до цього моменту, відійдуть на другий план. Життя зміниться на краще.
 • 14:14 – зараз залишається повільно, але впевнено рухатися до поставленої мети. Є всі шанси досягти величезного успіху, але не можна ні на секунду забувати про стратегічному плануванні. Акуратно виконуйте свою роботу, щоб не накоїти помилок – це і є головний секрет даного ознаки.

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya6 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

 • 14:41 – час, що символізує, що не потрібно зупинятися на досягнутому. Поки удача Вам благоволить, не варто нехтувати її розташуванням.
 • 15:15 – ще одне складний час, отаке роздоріжжі, що чекає людини. Що характерно, вибір, зроблений в даний момент, цілком і повністю вплине на майбутній розвиток подій. Якщо правильно і грамотно обміркувати свої дії, чекає успіх. Якщо ж десь недогледіти, то можна потрапити у велику халепу.
 • 15:51 – швидше за все, днями відбудеться романтичне знайомство. А вже наскільки вона виявиться важливим у житті, буде залежати тільки від Вас самих.
 • 16:16 – попередження від вищих сил про те, що не вся наша життя – рутинна фізична робота. Треба виділяти час і на духовний розвиток. Якщо вдалося поглянути на годинник у 16:16, то є сенс сходити в театр, почитати нову книгу або провести вечір за переглядом пізнавального кіно.

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya7 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

 • 17:17 – одиниці і сімки – вдалі цифри в більшості відомих ворожінь. Ось і в цьому випадку побачене час можна назвати виключно щасливим. Працюйте, закохуйтеся, ризикуйте і веселіться. Будь-яку розпочату справу має приносити лише задоволення. Принаймні, саме про це говорять вищі сили.
 • 18:18 – у цьому часі укладено двоякий сенс. З одного боку, якщо до цього дня переслідували невдачі, то не сумнівайтеся, що вони скоро закінчаться. Якщо ж все в житті складалося якнайкраще, то не варто переживати – біла смуга продовжиться. Ось тільки не варто забувати про подяках, які так необхідні Вашому ангелу-охоронцю.
 • 19:19 – ще один щасливий час, але вважається, що удача буде вподобу тільки сміливим особистостям. Усім тим, хто вміє і не боїться ризикувати життя. У такому разі, дуже великі шанси істотно збільшити свій стан.
 • 21:12 – час змін. В даному випадку вищі сили можуть попереджати про те, що не варто боятися кардинально змінити своє життя і не потрібно боятися труднощів. У будь-якому разі, у багатьох справах з Вами буде ангел-хранитель.
 • 21:21 – час, який цілком і повністю свідчить про закінчення всіх докладених зусиль. Дуже ймовірно, що зовсім скоро довгий проект або будь-яку іншу справу, отнявшее багато сил і коштів, будуть завершені. Звичайно ж, велика кількість одиниць говорить про те, що результат виявиться швидше відмінним.

Незвичайні факти про цифру “1”

 • Людська пам’ять за обсягом збереженої інформації оцінюється приблизно в 1 млн Гб. Це можна порівняти з відео, яке тривало 3 млн годин або 342 роки поспіль.
 • Найбільше число в світі – це 1 і 600 нулів після одиниці. У цього числа є своя назва – центильон.
 • В Англії є традиція, що число 11 одно за змістом фразі «термін підійшов до кінця». Вся справа в тому, що консервативні англійці звикли позначати цією цифрою код закінчення терміну обслуговування популярних в країні карток на проїзд у громадському транспорті. Тепер число 11, яка міцно закріпилася у свідомості британців значенням «термін закінчився» перекочувало в месенджери, де можна зручно всього лише парою цифр сформулювати цілу фразу.
 • 1961 рік – рідкісне явище, коли можна перевернути цю цифру, і вона буде позначати таке ж число. Наступне таке збіг настане тільки в 6009 році!

Що означають одиниці в інших ворожіння?

Одиниця – Абсолют, початок непарного ряду натуральних чисел, а значить, символ будь-яких починань (найчастіше вдалих).

З іншого боку, у двох одиниць разом дещо інший сенс. У більшості ворожінь 11 – магічне число, яке, як і двійка об’єднує протилежності. Аура у кількості 11 вважається сильною, якщо не сказати надмірно великий. Вся справа в тому, що в нумерології пари збігаються чисел називаються пануючими (так само з 22, 33 і т. д.).

Вважається, що під заступництвом кількості 11 чоловік отримує особливу силу, здатну призвести до позитивної трансформації карми, духовного і фізичного стану. З цієї причини цей знак трактується як необхідність діяти за будь-яких ситуаціях, ризикувати, віддавати все, так як взамін можна отримати набагато більше.

11:11 na chasakh – znachenie, angelskaya numerologiya8 11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

У ворожіннях говориться, що число 11 володіє такою магічною силою, що здатна розривати норми і звичаї, змінювати сутність речей і явищ. Тому і людині, побачив знак в цій цифрі, нерідко супроводжує дивна вдача.

Про що можуть попередити ці цифри?

Сильний енергетичний заряд числа 11 – не лише позитивний момент, але і негативний. Якщо розглядати везіння і удачу, зміна звичайного порядку речей, які йдуть за цим числом, то людини така енергетика може серйозно виснажити.

Тому хоч більша частина ворожінь, пов’язаних з випадним на годиннику, на номерах автомобілів чи будинків числом 11, говорить про те, що пора діяти і не здаватися, але все ж знати міру і розраховувати свої сили. В іншому випадку, такий заряд бадьорості призведе до занепаду сил або навіть хвороби.

Висновок

11:11 на годиннику дійсно здається красивою, а значить, магічною цифрою. Як ми вже розібралися, за цими цифрами і правда ховається дуже багато енергії. Безумовно, з цієї причини велику частину ворожінь можна вважати наділеними особливим змістом. Можливо, з-за цього варто до них прислухатися і нехай навіть не сліпо вірити, але хоча б спробувати скоригувати свою модель поведінки.

Можна впевнено вважати, що заздалегідь спланована тактика дій допоможе домогтися великих успіхів. Навіть якщо залишатися суворим матеріалістом і не вірити ні в яку допомогу з боку Всесвіту.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort