11:11 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

Час від часу може статися таке, коли погляд зачіпає не просте зазначення часу, а якусь цікаву комбінацію. Наприклад, дзеркальний варіант 12:21. Або взагалі повний ряд одне і того ж числа: 11:11.

У такому разі волею-неволею замислюєшся, а чи є сенс у цих знаків? Чи може бути так, що люди давно придумали, як за годинником намагатися передбачити свою долю?

Звичайно, придумали. І сьогодні ми розповімо вам про це.

Яке значення несе цифра 1?

Ворожіння по цифрам, яке інакше називається нумерологією, – це поширений спосіб передбачити свою долю. У чому його популярність обумовлена простотою, адже цифри оточують нас всюди. Взяти, приміром, годинник, які зустрічаються в кімнатах будинків і квартир, офісів, на вулиці, на руках, в смартфонах і на екранах комп’ютерів.

У більшості відомих ворожінь одиниця – основа енергетичного потенціалу, початок будь-якої дії, чиста магія.

Передбачається, що у цієї цифри особливо сильний потенціал в плані енергетики. Вона перша в натуральному ряду непарних чисел.

Вона спонукає до дій і практично гарантує ідеально складаються обставини на всьому протязі якогось розпочатого проекту або справи.

Яке значення має час 11:11?

Якщо ж говорити про збіг відразу декількох одиниць, як, наприклад, у часі 11:11, то це час несе ще більший сакральний сенс.

ВАЖЛИВО! При збігу не однієї, а декількох одиниць, важливо якнайшвидше починати діяти і братися навіть за найбільш складні, на перший погляд, речі.

Але навіть, не зважаючи на особливу магічну силу, укладену в цифрі «1», все одно важливо занурюватися з головою у роботу, не намагатися бігти попереду паровоза, а грамотно прораховувати абсолютно всі свої ходи.

Значення 11:11 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології 11:11 на годиннику – знак, який рекомендує діяти саме таким чином, як і передбачалося спочатку. Не варто думати, що справі вийде нашкодити. Навпаки, Всесвіт в цей момент налаштована таким чином, що обставини будуть складатися як не можна краще. Аж до чудесних проявів випадковості.

ЦІКАВО! Гадань по годинах (як і з будь-яких цифр) цілком достатньо. Напевно, найвідомішим теоретиком і практиком в світі можна назвати психолога з Америки Дорін Верче.

Ця жінка присвятила більшу частину свого життя вивченню знаків, що подаються нам цифрами. У своїй практиці вона використовувала дар багатьох екстрасенсів і магів. У підсумку, народилися цілі таблиці пророкування долі по годинах, номерами автомобілів і будь-яким іншим цифрам, які може помітити у своєму житті сучасна людина.

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Більшість теоретиків і практиків нумерології однозначно стверджують, що всі посилаються нам від вищих сил знаки повинні бути неявними, несподіваними, випадковими. Тільки так можна залишатися впевненим в сильній зарядженості цифр певною енергетикою.

У варіанті з передбаченнями по годинах, випадковим збігом можна назвати той момент, коли під час довгої роботи або рутинних справ вийшло поглянути на циферблат, а годинник показують дзеркальну або послідовну цифру.

А ось спеціальні спроби подивитися на годинник у певний момент, особливо, знаючи ті чи інші передбачення, – погана спроба налаштувати долю. В такому випадку не варто сподіватися на збіг прогнозів. Нерідко все буде складатися як раз навпаки, що говорять зірки.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Ще один момент, який означає наполегливі спроби вищих сил допомогти або захистити від біди, – часта поява одних і тих же знаків. Так, на потрапляння у визначені показання годин день за днем сподіватися не варто – адже це велика рідкість. Але, наприклад, одні і ті ж комбінації можуть випадати досить часто, можна сказати 2-3 рази в місяць або навіть за тиждень.

Тоді варто задуматися над тим, що, можливо, ангел-хранитель дійсно намагається допомогти. Отже, бажано звернутися до нумерології та дізнатися, який прогноз приготувала доля, щоб заздалегідь підготуватися до майбутніх подій.

Що означає 1 у звичайній нумерології

Одиниця у звичайній нумерології вважається цифрою, яка знаходиться під заступництвом Сонця. Отже, всі, на кого впливає число «1», вважають себе центром Всесвіту, не можуть обійтися без уваги.

Одиниця завжди буде протегувати будь-яким починанням, вітати інновації та нестандартне мислення. Багато в чому з цієї причини число «1» впливає на людей виключно з тієї точки зору, що спонукає до справ, відкриття нового, невтомній праці. Правда, ціною такого дивного працьовитості буває зайва самовпевненість, егоїзм.

Значення чотирьох одиниць згідно Піфагору

У психоматрице Піфагора для одиниці виняткові характери лідерські якості. Людина, яка йде по життю під знаком цієї цифри, впевнений в собі, наполегливий, стійок характером і душею, творчо розвинений.

З іншого боку, індивідуальність такої особи може йти на шкоду. Насамперед, за рахунок розвитку дивно потужного егоїзму. І чим більше одиниць, наприклад, дату народження, тим більше людині властиво зациклюватися на собі і своїх успіхах, не помічаючи інших.

Це іноді призводить до проблем. В першу чергу, укладається в тому, що особистості вкрай важливо домагатися успіху і схвалення оточуючих. А якщо цього не відбувається, то людина швидко згасає і втрачає всі свої позитивні характеристики.

Якщо в даті народження є цифри 1 або 11

Як правило, людей, у яких в даті народження є цифри 1 або 11 (це може бути день, місяць або рік), можна охарактеризувати справжніми особистостями, з власною думкою, поглядом на речі і неабиякими управлінськими здібностями.

ХАРАКТЕРНА ОСОБЛИВІСТЬ: чим більше одиниць в даті народження, тим більш сильну особистість являє собою людина.

Але, втім, є і така риса одиниці в даті народження, як егоїзм особистості.

При цьому вважається, що чим більше незрілий духовно осіб (діти, підлітки), тим більше вони сконцентровані на власній персоні.

А вже дорослі люди, навпаки, загартовують в собі всі якості першопрохідців – не бояться нічого нового, ведуть за собою людей і до всього іншого охоче відповідають за результат праці колективу. При цьому у таких людей егоїзм з роками і мудрістю відходить на другий план.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями?

Одиницю у вказівці часу можна зустріти не тільки в настільки гарному і дзеркальному варіанті, 11:11. Існує ще досить багато інших комбінацій, у кожній з яких зовсім різні смисли. Впевнені, що розбиратися в них не завадить.

 • 01:01 – якщо вийшло поглянути на годинник в цей час, то слід згадати про своїх останніх ідеях або спостереженнях, які все не зважувалися втілити в життя. Повірте, навіть зовсім неймовірні на перший погляд думки можуть стати реальністю. У ангельської нумерології час 01:01 означає також, що у всіх справах допоможе ангел, тому слід працювати, брати на себе відповідальність і не боятися ризикувати.
 • 01:10 – дзеркальне час на годиннику, яке часто тлумачать в тому ключі, що людину незабаром чекають зустрічі зі старими знайомими, друзями або далекими родичами.

 • 10:10 – вищі сили попереджають, що важливо вміти розставляти в життя пріоритети. Не варто мучитися нав’язливими думками або намагатися встигнути все і відразу. Набагато важливіше вибрати для себе найголовніше справу і кинути на його виконання всі сили.
 • 10:01 – а це час – вірний знак того, що в майбутньому чекають доленосні зустрічі. Причому вони можуть стосуватися і особистого життя (зустріч з майбутнім чоловіком або дружиною, наприклад), і ділової сфери (просування по службі, нова перспективна робота від старого знайомого).
 • 12:12 – у цьому випадку ангел-хранитель може давати знаки про те, що Ви у всьому робите правильно. Іншими словами, не варто різко міняти свої орієнтири, а краще продовжувати працювати в обраному напрямку.
 • 12:21 – ще один знак долі про зустрічі, які можуть сильно вплинути на особисте життя або кар’єру.
 • 13:13 – час, що означає якусь невизначеність. Можливо, є всі підстави зупинитися і проаналізувати ситуацію: будь то відносини з близькими людьми або робочі питання. Дві одиниці на годиннику – знак того, що будь-які починаючи повинні вдаватися найкращим чином. А трійки – відомий символ ідеального завершення вибраних завдань.
 • 13:31 – знак того, що всі негаразди, якщо вони були до цього моменту, відійдуть на другий план. Життя зміниться на краще.
 • 14:14 – зараз залишається повільно, але впевнено рухатися до поставленої мети. Є всі шанси досягти величезного успіху, але не можна ні на секунду забувати про стратегічному плануванні. Акуратно виконуйте свою роботу, щоб не накоїти помилок – це і є головний секрет даного ознаки.

 • 14:41 – час, що символізує, що не потрібно зупинятися на досягнутому. Поки удача Вам благоволить, не варто нехтувати її розташуванням.
 • 15:15 – ще одне складний час, отаке роздоріжжі, що чекає людини. Що характерно, вибір, зроблений в даний момент, цілком і повністю вплине на майбутній розвиток подій. Якщо правильно і грамотно обміркувати свої дії, чекає успіх. Якщо ж десь недогледіти, то можна потрапити у велику халепу.
 • 15:51 – швидше за все, днями відбудеться романтичне знайомство. А вже наскільки вона виявиться важливим у житті, буде залежати тільки від Вас самих.
 • 16:16 – попередження від вищих сил про те, що не вся наша життя – рутинна фізична робота. Треба виділяти час і на духовний розвиток. Якщо вдалося поглянути на годинник у 16:16, то є сенс сходити в театр, почитати нову книгу або провести вечір за переглядом пізнавального кіно.

 • 17:17 – одиниці і сімки – вдалі цифри в більшості відомих ворожінь. Ось і в цьому випадку побачене час можна назвати виключно щасливим. Працюйте, закохуйтеся, ризикуйте і веселіться. Будь-яку розпочату справу має приносити лише задоволення. Принаймні, саме про це говорять вищі сили.
 • 18:18 – у цьому часі укладено двоякий сенс. З одного боку, якщо до цього дня переслідували невдачі, то не сумнівайтеся, що вони скоро закінчаться. Якщо ж все в житті складалося якнайкраще, то не варто переживати – біла смуга продовжиться. Ось тільки не варто забувати про подяках, які так необхідні Вашому ангелу-охоронцю.
 • 19:19 – ще один щасливий час, але вважається, що удача буде вподобу тільки сміливим особистостям. Усім тим, хто вміє і не боїться ризикувати життя. У такому разі, дуже великі шанси істотно збільшити свій стан.
 • 21:12 – час змін. В даному випадку вищі сили можуть попереджати про те, що не варто боятися кардинально змінити своє життя і не потрібно боятися труднощів. У будь-якому разі, у багатьох справах з Вами буде ангел-хранитель.
 • 21:21 – час, який цілком і повністю свідчить про закінчення всіх докладених зусиль. Дуже ймовірно, що зовсім скоро довгий проект або будь-яку іншу справу, отнявшее багато сил і коштів, будуть завершені. Звичайно ж, велика кількість одиниць говорить про те, що результат виявиться швидше відмінним.

Незвичайні факти про цифру “1”

 • Людська пам’ять за обсягом збереженої інформації оцінюється приблизно в 1 млн Гб. Це можна порівняти з відео, яке тривало 3 млн годин або 342 роки поспіль.
 • Найбільше число в світі – це 1 і 600 нулів після одиниці. У цього числа є своя назва – центильон.
 • В Англії є традиція, що число 11 одно за змістом фразі «термін підійшов до кінця». Вся справа в тому, що консервативні англійці звикли позначати цією цифрою код закінчення терміну обслуговування популярних в країні карток на проїзд у громадському транспорті. Тепер число 11, яка міцно закріпилася у свідомості британців значенням «термін закінчився» перекочувало в месенджери, де можна зручно всього лише парою цифр сформулювати цілу фразу.
 • 1961 рік – рідкісне явище, коли можна перевернути цю цифру, і вона буде позначати таке ж число. Наступне таке збіг настане тільки в 6009 році!

Що означають одиниці в інших ворожіння?

Одиниця – Абсолют, початок непарного ряду натуральних чисел, а значить, символ будь-яких починань (найчастіше вдалих).

З іншого боку, у двох одиниць разом дещо інший сенс. У більшості ворожінь 11 – магічне число, яке, як і двійка об’єднує протилежності. Аура у кількості 11 вважається сильною, якщо не сказати надмірно великий. Вся справа в тому, що в нумерології пари збігаються чисел називаються пануючими (так само з 22, 33 і т. д.).

Вважається, що під заступництвом кількості 11 чоловік отримує особливу силу, здатну призвести до позитивної трансформації карми, духовного і фізичного стану. З цієї причини цей знак трактується як необхідність діяти за будь-яких ситуаціях, ризикувати, віддавати все, так як взамін можна отримати набагато більше.

У ворожіннях говориться, що число 11 володіє такою магічною силою, що здатна розривати норми і звичаї, змінювати сутність речей і явищ. Тому і людині, побачив знак в цій цифрі, нерідко супроводжує дивна вдача.

Про що можуть попередити ці цифри?

Сильний енергетичний заряд числа 11 – не лише позитивний момент, але і негативний. Якщо розглядати везіння і удачу, зміна звичайного порядку речей, які йдуть за цим числом, то людини така енергетика може серйозно виснажити.

Тому хоч більша частина ворожінь, пов’язаних з випадним на годиннику, на номерах автомобілів чи будинків числом 11, говорить про те, що пора діяти і не здаватися, але все ж знати міру і розраховувати свої сили. В іншому випадку, такий заряд бадьорості призведе до занепаду сил або навіть хвороби.

Висновок

11:11 на годиннику дійсно здається красивою, а значить, магічною цифрою. Як ми вже розібралися, за цими цифрами і правда ховається дуже багато енергії. Безумовно, з цієї причини велику частину ворожінь можна вважати наділеними особливим змістом. Можливо, з-за цього варто до них прислухатися і нехай навіть не сліпо вірити, але хоча б спробувати скоригувати свою модель поведінки.

Можна впевнено вважати, що заздалегідь спланована тактика дій допоможе домогтися великих успіхів. Навіть якщо залишатися суворим матеріалістом і не вірити ні в яку допомогу з боку Всесвіту.

Сонник - тлумачення снів