10:01 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Нумерологія – вчення, що набирає популярність з кожним днем. Все частіше люди звертаються до цифр, щоб дізнатися свою долю і життя.

У цій статті пропонуємо поговорити про тих таємних сенсах, які укладені в комбінації чисел 10:01 на годиннику. Ця комбінація помітна, як кажуть, – дзеркальна, бо явно добре привертає увагу.

Яке значення несуть цифри «1» і «0»?

Головним популяризатором нумерології і фактично засновником ангельської нумерології є Дорін Верче. Вона дала початок новому напрямку – ангельської нумерології, яка може проявлятися буквально у всіх оточуючих нас речей. Починаючи від показань на годиннику, закінчуючи номерами на будинках, номерних знаках автомобілів і багато де ще.

Дорін Верче

Для більш тонкого розуміння значення часу 10:01 на годиннику, є сенс починати розбиратися в тлумаченнях з окремо взятих цифр, які входять в цю комбінацію:

 • Нуль – вважається початком всього, духом, укладеним у всі оточуючі людину предмети. Вважається, що нуль, тільки посилює вплив цифр, у комбінації з якими він йде.
 • Одиниця – це перший символ, знак всіх початків. Найчастіше ця цифра властива людям вольовим, отаким першопроходцям і новаторам.

Яке значення має час 10:01?

Час на годиннику 10:01 у багатьох тлумачень вважається символом будь-яких дій.

При цьому важливо виявляти пильність, показувати себе виключно з кращої сторони і тоді можна розраховувати на небувалий успіх розпочатої роботи або взятих на себе зобов’язань.

Значення 10:01 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології великий вплив на час 10:01 надають одиниці, які вдало розташовані на початку і в кінці всій числовій комбінації. Одиниця – відомий символ дій, початку робіт, активного прояву власних сильних сторін. Тому, якщо вийшло побачити на годиннику 10:01, варто братися за втілення в життя всіх планів.

Також велике значення на тлумачення цього часу надають нулі. В даному прогнозі вони відповідають за ділові зустрічі, спілкування з важливими людьми.

Для Вас це може означати, що потрібно старанно показувати себе у найкращому світлі, а для цього, очевидно, вам буде потрібно, як мінімум, докласти трохи зусиль, а, як максимум, – і стрибнути вище голови.

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

У ангельської нумерології прийнято вважати особливо сильно зарядженими знаками лише ті, чия поява є випадковістю і ніяким чином не підлаштовано людиною самостійно.

ВАЖЛИВО! Найсильнішими знаками долі вважаються ті, які вдалося побачити вночі (передбачається, що людина найменше може підлаштувати свою поведінку під прогноз).

ТОМУ ПОРАДА: не варто намагатися підлаштувати якісь події і намагатися навмисно подивитися на циферблат годинника в «потрібний» час. Швидше за все, такі спроби ніяк не допоможуть передбачити майбутні події.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

По-перше, спонтанне, несвідоме прояв знака буде відігравати визначальну роль.

Ну а, по-друге, також вважається сильним то ознака, яка зустрічається досить часто. Напевно кожен зможе згадати випадок, коли за тиждень або, скажімо, за місяць два-три рази дивився на годинник в один і той же час.

У цій ситуації варто прислухатися до ангельської нумерології з тієї причини, що часте прояв знаків вважається наполегливим проявом діяльності Вашого небесного ангела-хранителя.

Що означає «1» і «0» у звичайній нумерології?

 • «0» – істина, основа, фундамент. Нуль завжди знаходиться між правдою і брехнею і ніколи не схиляється в яку-небудь сторону. Тому ця цифра ще й головний символ гармонії (природної, душевної і т. д.).
 • «1» – символ початку. Найчастіше одиниця у ворожіннях сприймається позитивно, так як обіцяє хороше завершення задуманого і благополучне досягнення поставлених цілей.

Значення одиниць і нулів згідно Піфагору

Можливо, найцікавіша таблиця з тлумаченнями цифр і їх комбінацій – відома психоматрица Піфагора. Розглянемо, що ж цей чоловік думав про цифри.

 • Нуль – основа, фундамент всього, що закладає в нас природа. Тому це число символ міцності, стійкості, впевненості в собі.
 • Одиниця в ній – головний знак егоїстичних нахилів людини, якого переслідує ця цифра (у щоденних знаки чи важливі дати). Але, як правило, такі люди цілеспрямовані і дуже працьовиті.

Якщо в даті народження є цифри «1» і «0»

«0» – головний символ істини і початку почав. Якщо ця цифра присутня в даті народження, то можна бути впевненим – людина має володіти особливою інтуїцією, яка народжується в гармонії з природою. Нуль також вважається тією цифрою, енергія якої є в абсолютно кожному предметі у Всесвіті.

Одиниця в даті народження – знак того, що людина любить себе і вже за залишковим принципом приймає оточуючих людей. Але цей егоїзм і навіть якесь марнославство – зазвичай доля дійсно видатних людей. Тому можна говорити про особливі таланти і уміння людини з одиницею в даті народження. Всі вміння сприятливо позначаються на становищі в суспільстві, успіх в бізнесі і інших справах.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями і нулями?

Безумовно, не можна просто сказати, що 10:01 – це єдиний кидається в очі знак в ангельської нумерології. Існують також інші множини, що включають і одиниці і нулі. Більш того, їх можна назвати дуже багато. Деякі з них найбільш примітні і теж можуть представляти інтерес для тих, хто вірить у знаки долі.

Постараємося освітити всі цікаві дзеркальні або збігаються числа на циферблаті годинника:

 • 0:00 – початок нової доби просто не може не нести якийсь глибокий, магічний сенс. У ангельської нумерології побачив таку комбінацію на годиннику радять зупинити свій щоденний біг, маету і суєту. Під цим знаком важливо проаналізувати свої вчинки, озирнутися, зрозуміти свої помилки і оцінити перемоги. В майбутньому обов’язково чекають нові справи, цікаві відкриття і незмінний рух вгору по кар’єрних сходах. А поки є сенс подумати про пережите.

 • 1:01 – ще один знак, що символізує верховенство ідей над діями. Якщо вдалося побачити саме такий час на годиннику, то варто знову постаратися зібрати всі думки та ідеї воєдино. Можливо, якісь проекти, які все ніяк не втілилися в життя, саме час починати реалізовувати. Зірки передбачають, що знайдуться зацікавлені люди, і вдалі можливості для роботи.
 • 1:10 – швидше за все, вас скоро чекає несподівана, але приємна зустріч зі старим знайомим.
 • 2:02 – у цей час зірки можуть пообіцяти веселощі, радість, щире щастя. Але головне – вони говорять про те, що пора відпочити. Тим, кому вдається поглянути на годинник в 2:02 варто чекати несподіваних зустрічей з однокласниками та одногрупниками зі студентської лави. При цьому великі шанси бути запрошеним на весілля, дні народження або інші розважальні заходи.
 • 2:20 – слово – не горобець. Слідкуйте за тим, що говорите, інакше ті, хто точить на вас зуб, можуть запросто використовувати Ваші ж слова проти Вас.
 • 3:03 – романтичний час, яке віщує людині, побачив його, побачення, доленосні зустрічі.
 • 3:30 – варто придивитися до свого оточення. Дуже ймовірно, що в ньому є люди, з якими вам краще розлучитися, ніж продовжити спілкування.

 • 4:04 – ще один знак, який говорить про те, що працювати можна скільки завгодно, але пора б подумати і про відпочинок. Але і під час вільних хвилин і годин не варто піддаватися лінощам, а краще ретельно обміркувати свої плани на життя.
 • 4:40 – знак наближення великих угод.
 • 5:05 – досить неприємний знак, що закликає бути уважніше. Зазвичай ангел-охоронець у цей час б’є на сполох: хто-то з самого Вашого близького оточення будує підступи і навряд чи бажає вам добра.
 • 5:50 – страшний знак. Ангел попереджає, що варто найближчим часом побоюватися вогню і води – від них може виходити особлива небезпека здоров’ю чи навіть життю.
 • 6:06 – а тут значення із серії приємних і важливих. Не сумнівайтеся, у вашому житті є вірний друг, а незабаром якраз станеться ситуація, коли він допоможе і звалить на свої плечі велику частину проблем.
 • 7:07 – у цьому випадку зірки застерігають від деяких невдач. В основному, щоб їх уникнути, постарайтеся виключити з планів зустрічі з будь-якими людьми в погонах.
 • 8:08 – вкрай вдалий знак. Він обіцяє, що зовсім скоро Вас чекає великий успіх.
 • 9:09 – у цьому випадку ангел-охоронець намагається попередити: в майбутньому ви можете недорахуватися одній зі своїх речей. Щоб цього уникнути, будьте уважнішими до особистих речей в громадських місцях.

 • 10:10 – знаки долі, які попереджають, що далеко не від усіх одолевающих Вас думок може бути користь. Вчіться обдумувати ідеї, зважувати усі за і проти. Не поспішайте з діями.
 • 11:11 – у численних ворожіннях цій цифрі приписують серйозний зміст. Грає роль велика кількість одиниць, а всі вони заряджені позитивною енергетикою будь-яких починань, творення, роботи. Ангели-охоронці намагаються підказати, що в будь-якій справі важливо діяти, не зупинятися. При цьому варто дотримуватися того плану, за яким працювали і до цього.
 • 12:12 – в цьому випадку в більшості ворожінь прорікав, що Ви перебуваєте на правильному шляху. Не відмовляйтеся від свого плану.
 • 12:21 – навіть зовсім випадкові знайомства несподівано можуть виявитися доленосними.
 • 13:13 – знак для цього часу застережний. Зокрема, він говорить про те, що не потрібно поспішати з прийнятими рішеннями. Ймовірність наробити трудноисправимых помилок як ніколи висока.
 • 13:31 – якщо до цього моменту були помічені якісь невдачі, то попереду все зміниться в кращу сторону.
 • 14:14 – з цього часу здебільшого позитивне тлумачення. А саме: зраджувати своїм мріям. Дуже ймовірно, що чим більш явне бажання, тим більше шансів, що воно збудеться.
 • 14:41 – ангел-хранитель говорить про те, що Ви все робите правильно, а незабаром всі починання чекає успіх.
 • 15:15 – досить невизначений знак, який часто трактують так, що в житті будуть зміни. Але ось призведуть вони до кращого або гіршого результату – тут зірки нічого конкретного не обіцяють. Результат повністю буде залежати від ваших вчинків і уміння бачити на два кроки вперед.
 • 15:51 – знак того, що найближчим часом відбудеться романтичне знайомство, яке, втім, ні до чого доброго не призведе.
 • 16:16 – самий головний знак в добі, спрямований на духовну сторону життя. Вчіться, ростіть в очах оточуючих, проявляйте чеснота і постарайтеся відкласти матеріальні турботи на потім.

 • 17:17 – щасливий знак. У ньому велику роль відіграє одиниця – початок справ і сімка – головний символ удачі. Не бійтеся ризикувати, якщо побачите на годиннику це час.
 • 18:18 – ще один вісник швидких змін. Тільки цього разу ангел-хранитель благословив вас на виключно позитивні зміни в житті.
 • 19:19 – ловіть нові ідеї і сміливо втілюйте їх у життя. Це час на годиннику буквально магічним чином буде допомагати вам у всіх справах.
 • 20:02 – візьміть себе в руки і постарайтеся не сваритися з близькими людьми.
 • 20:20 – вважається, що в цей час вищі сили говорять про те, що Ви перебуваєте під найвищим заступництвом Бога.
 • 21:12 – постарайтеся знайти щось нове. Бути може, хобі або якесь захоплення, про яке ви навіть ніколи і не думали. Відкривайте себе із зовсім іншого боку, а всі турботи відкладіть на потім.
 • 21:21 – скоро все навіть найскладніші справи зважаться найкращим чином.

Незвичайні факти про цифри «1» і «0»

 • «0» – єдине натуральне число, яке не є ані позитивним, ані негативним.
 • В арабській мові є слово «сифр», що означає «нуль». Цікаво, що саме від цього слова походить назва – цифри.
 • В Будапешті є пам’ятник нулю. Від нього відмірюють всі відстані в країні.

Пам’ятник нуля

 • Одиниця – єдина цифра в ряду Фібоначчі, яка зустрічається двічі.
 • Один є складовою частиною слова «батьківщина».

Що означають одиниці і нулі в інших ворожіння?

В деяких джерелах біля цифр «0» і «1» можуть бути особливі, унікальні трактування.

 • Так, наприклад, нуль може сприйматися як небуття, непроявленность матерії. Тобто, повна невизначеність.
 • Одиниця іноді трактується знаком мужності, відваги, жертовності та грубості.

Про що можуть попередити ці цифри?

В основному, час на годиннику 10:01 несе в собі хороший позитивний сенс. Але є в цьому знаку і певні застереження.

Наприклад, велика частина тлумачень говорить про те, що у всіх починаннях важливо проявити найкращі свої якості. Якщо ж працювати без старання, старанності і просто відповідального ставлення, то прогнозованого успіху можна і не досягти.

Висновок

Можна не звертати увагу на знаки, які нам надсилають ангели з допомогою цифр. Однак час 10:01 досить важко не помітити, адже воно явно притягає погляд.

Тлумачення цього показання годинників досить позитивне, з яскравою позитивною енергетикою. Тому не варто боятися цього знака, а краще сповнитися натхнення гарними прогнозами для нього і братися за будь-яку роботу. Найімовірніше, навіть не обов’язково, щоб у розпочатих справах допомагав ангел-хранитель. Якщо самому повірити в успіх і позитивно налаштуватися, все і так вийде найкращим чином.

Сонник - тлумачення снів