07:07 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

Завдяки відомої в Америці і далеко за її межами Дорін Верче, сучасна нумерологія поступово завойовує свою частку популярності в світі. Дійсно, цифри оточують сучасну людину буквально на кожному кроці. Кажуть, з допомогою особливих, пам’ятних значень зірки або наші ангели-охоронці намагаються нас про щось попередити або направити в потрібну сторону.

Вірити в знаки долі або йти своєю дорогою – особиста справа кожного. Ми ж сьогодні розглянемо всі можливі значення часу 07:07 на годиннику. Виявляється, в цьому варіанті можна виявити кілька різнопланових трактувань, але всі вони носять, швидше, позитивну спрямованість, а в гіршому випадку нейтральний сенс.

Яке значення несуть цифри «0» та «7»?

Як завжди, перш ніж тлумачити цілу комбінацію цифр на годиннику 07:07, варто звернутися до значень окремих цифр. А цих значень може бути декілька. Наприклад, стосовно до даних цифр існує токування у звичайній нумерології, ангельський вченні і по Піфагору (так звана психоматрица Піфагора).

У більшості джерел можна виділити такий сенс, який присуджує «0» і «7»:

 • Нуль – знак цілковитого небуття, невизначеності, нейтральною енергетики. Вважається, що нуль присутня в кожному предметі в просторі.
 • Сім – дуже часто вважається символом будь-яких досліджень, новаторства, духу першовідкривача. Якщо говорили про ворожіннях, то з сімкою часто пов’язували філософське розвиток людини, духовна досконалість, пізнання істинного щастя.

Яке значення має час 07:07?

Зазвичай у більшості ворожінь сімка – головна цифра, що відображає удачу, успіх, везіння, щастя і радість. Тому в будь-якому вигляді або у складі будь-якої комбінації побачену сімку вважали доброю прикметою.

У випадку з часом 07:07 у комбінації є одразу дві сімки – значить, можна впевнено покладатися в майбутньому на особливе везіння. Нулі в даний час позначають певну завершеність, торжество інтуїції (саме так нулі трактують у більшості праць з нумерології). Так що спільне розташування нулів і сімок – інтуїція і великий успіх в одному казані.

ДОВІДКА. У зв’язку з цим час 07:07 в народі іноді сприймали, як добрий знак для укладення парі на гроші або участі в азартних іграх.

Однак варто відразу звернути вашу увагу на той факт, що в ангельської нумерології тлумачення часу на годиннику 07:07 носить зовсім несподіваний, можна навіть сказати незвичайний характер.

Значення 07:07 на годиннику в ангельської нумерології

Загальний тон тлумачення часу 07:07 у ангельської нумерології досить нейтральний. Можна сміливо стверджувати, що обидві цифри в комбінації – і 0, і 7 – заряджені виключно позитивно. Але разом їх поєднання зовсім не підсилює один одного (як буває в деяких інших комбінаціях), а скоріше нейтралізує обопільний вплив на людську долю.

Фактично, час 07:07 означає, що не потрібно в найближчому майбутньому приймати якісь доленосні рішення. Якщо до цього моменту було розпочато якусь справу, його слід спокійно продовжувати. Якщо ж життя текло своєю чергою, то і не варто випробовувати долю новими заняттями.

РАДА. Передбачається, що ангел-хранитель в даний час на годиннику застерігає людину від неприємностей. Зокрема, не рекомендується близько контактувати з військовими або будь-якими людьми в погонах. Ймовірно, такі контакти принесуть масу проблем.

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Існує найважливіше правило в ангельської нумерології:

– Справжніми вважаються ті знаки, які з’являються в нашому житті спонтанно, несподівано, випадково.

Іншими словами, не варто заздалегідь вивчати ангельську нумерологію, щоб потім підбирати найбільш приємні для себе знаки і дивитися на годинник в певний час. Дуже ймовірно, що така тактика не дасть бажаного результату, а може навіть обернутися прямо протилежним пророкуванням.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Крім тих знаків, які з’являються в нашому житті несподівано, велику силу мають часті ознаки.

Напевно, кожен зможе згадати такі ситуації, які повторюються буквально кожен новий день або кілька разів на тиждень, місяць. Це не обов’язково може бути пов’язано з нумерологією, але саме цифри, як правило, легше всього помітити і витлумачити.

Багато припускають, що часті знаки в нашій долі – наполегливі спроби наших ангелів-хранителів застерегти від труднощів і негараздів або повідомити про те, що ми все робимо правильно, що нас за праведне життя чекає приємна винагорода. Звичайно, якщо вдається помічати певні знаки на тих же годинах або десь ще занадто часто, то можна і задуматися: що якщо доля і правда намагається допомогти? Невже в такому випадку складно скористатися досвідом цілих поколінь, не подивитися в довідник нумерології і не спробувати зробити все, як там написано?

Що означає 0 і 7 у звичайній нумерології

У звичайній нумерології всі обчислення починаються саме з нуля. Хоча у класичній математиці натуральний ряд відкривається одиницею, а завершується як раз нулем.

 • Отже, в класичній нумерології «0» – сама жіноча цифра (її протилежність – «1»). Нумерологія – наука чи вчення (кому як завгодно), яка тісно пов’язана з езотерикою, астрологією. У всіх цих напрямках дана цифра трактується як «нічого»: тиша, спокій, гармонія, відсутність як негативної, так і позитивної енергетики.
 • «7» – цифра з крайньої філософською спрямованістю. Дуже часто вона означає гармонію людської душі з природою. Багато в чому ця цифра – прояв істинного перфекціонізму, тобто, прагнення у всьому досягати ідеалу. Нерідко з таким ставленням до речей людина може замикатися у власному світі і приділяти оточуючим мінімум уваги.

Значення нулів і сімок згідно Піфагору

Дуже популярна нумерологія – відома таблиця під назвою психоматрица Піфагора.

 • Нуль вважається цифрою істини, головним символом нейтрального положення речей. Нуль не належить ані до негативних цифр, ні до позитивних.
 • У психоматрице Піфагора сімка вважається знаком ангельського благословення. Люди вірять, що число «7» властиво людям великих знань, глибокої мудрості і великої значущості. Кажуть, що під числом «7» на нашій планеті живуть тільки справжні посланці Всесвіту, наділені ясним розумом.

Якщо в даті народження є цифри «0» і «7»

Вважається, що нуль в даті народження – не самий приємний знак. Він найчастіше властивий людям з лукавої натурою, віддають перевагу переслідувати протилежні течії і змінювати свої уподобання.

Сімка – добрий знак. Вона характерна для людей, здатних приймати зважені рішення, правда, витрачаючи на це занадто багато часу.

Що можуть означати інші комбінації з нулями та сімками?

Звичайно, на стандартному циферблаті годинника нулі і сімки зустрічаються не тільки у розглянутій комбінації 07:07. Існують і інші дзеркальні або просто запам’ятовуються годинник, які теж мають власне значення в ангельської нумерології.

Впевнені, що знати інші знаки теж не зашкодить, тому наводимо їх тлумачення:

 • 0:00 – час, головним символом якого є підведення підсумків, планування дій на майбутнє, спокійне завершення розпочатого. Власне, таке трактування цілком можна пов’язати з закінченням дня попереднього і початком нової доби.
 • 01:01 – символ цього часу на годиннику – всі ідеї, які до цього моменту приходили в голову. Одиниця – головний знак дії, тому передбачається, що навіть самі дивні думки можна спробувати втілити в життя. Хто знає, можливо, результат такого ризику перевершить всі очікування?
 • 01:10 – означає, що незабаром ви можете зустріти давнього друга або отримати підвищення по службі.
 • 02:02 – даний час на годиннику символізує веселий відпочинок. Як правило, в численних трактуваннях передбачається, що варто чекати запрошення на весілля, ювілей або зустріч з давніми знайомими.

 • 02:20 – постарайтеся не занадто відвертими з оточуючими, так як останні можуть використовувати ваші слова проти вас.
 • 03:03 – заряджена романтичною енергією цифра. В недалекому майбутньому можна очікувати важливих зустрічей і перемог на любовному фронті.
 • 03:30 – швидше за все, прийшов час оцінити ваші стосунки з кимось близьким або навіть рідним. Дуже ймовірно, що ці відносини тримають вас на місці або навіть тягнуть на дно.
 • 04:04 – тут зірки швидше розташовують до приємного проведення часу. Повірте, ангел-охоронець теж іноді хоче відпочити, чого і вам радить. Скиньте з себе всі турботи і справи, влаштуйте спокійний вихідний.
 • 04:40 – відкладіть усі важливі справи на потім, так як ангел попереджає вас про можливі проблеми і негаразди.
 • 05:05 – досить неприємний знак, головною трактуванням якого вважаються численні підступи, будуються проти вас. Найбільша небезпека в тому, що ці неприємні задуми можуть виходити від дуже близьких людей.
 • 05:50 – вашому здоров’ю або навіть життю загрожує небезпека. Тримайтеся подалі від води або вогню.
 • 06:06 – якщо побачили на годиннику це час, то не сумнівайтеся, що на вашому боці є вірний соратник, друг або родич, який завжди виручить і простягне руку допомоги.
 • 08:08 – можливо, це час – найголовніший символ удачі, небувалого успіху у всій ангельської нумерології.
 • 09:09 – застереження від ангела в тому, що ви можете втратити щось цінне. Причому є імовірність, що це може бути грабіж. Будьте уважні у громадському транспорті та інших людних місцях.
 • 10:01 – поставтеся до майбутніх зустрічей з належною повагою. Можливо, вони зможуть абсолютно несподівано круто повернути ваше життя.

 • 10:10 – час, який рекомендує відкинути всі зайві думки, буквально очистити, перезавантажити голову. Повірте, це тільки допоможе в решту дня стати набагато продуктивніше в роботі і щасливішим у відносинах з близькими.
 • 17:17 – ви перебуваєте під заступництвом вищих сил, і удача переслідує вас буквально у всіх починаннях.
 • 20:02 – постарайтеся не сваритися з важливими для вас людьми.
 • 20:20 – ще одна значуща комбінація цифр, яка символізує, що ви все робите правильно і перебуваєте в розташуванні вищих сил.

Незвичайні факти про цифри «0» і «7»

 • «0» – єдине число, яке не відносять до позитивних або негативних. Воно немов особливе в ряді натуральних чисел.
 • В арабській мові «нуль» називають «сифр». Від цього слова утворилося відоме слово «цифра», яким називають всі числа.
 • З сімкою пов’язано багато в Біблії. Наприклад, Всесвітній Потоп тривав 7 днів, Великий піст дотримуються 7 тижнів, а також існує 7 церковних таїнств, 7 чеснот людини, 7 смертних гріхів.
 • Рим, так само, як і Москва, стоїть на 7 пагорбах.
 • На нотному стані 7 нот. Як і у веселці є всього 7 кольорів.
 • Що означають нулі і сімки в інших ворожіння?

  Найбільше різнопланових ворожінь пов’язана з цифрою сім. Вона в багатьох тлумачень вважається знаком щастя і успіху. Для прикладу, можна звернутися до казок народів світу, де не просто так були: сім гномів, сім королівств, сім богатирів і т. д.

  В інших ворожіннях сімка – символ великої мудрості, ясності розуму.

  Нуль – найчастіше визнається або головним числом гармонії, або числом, зарядженим гострої негативною енергією (так як воно відноситься до «жіночим» чисел) або просто нейтральним знаком, що не належать ні до позитивних, ні до від’ємних чисел.

  Про що можуть попередити ці цифри?

  Якщо час 07:07 на годиннику можна по численних тлумачень (не тільки в ангельської нумерології) вважати повністю нейтральним знаком, то говорять, що ці цифри можуть попереджати про проблеми.

  Можна виділити два види застережень:

 • Перше свідчить про те, що варто найближчим часом побоюватися людей в погонах (військових, поліцейських, спецслужб). Доля застерігає, що нічого хорошого від цих контактів чекати не варто. Більше того, можуть навіть виникнути проблеми з законом. Тому не порушуйте правил дорожнього руху, ведіть себе сумлінно по відношенню до закону.
 • Другий застережний момент в знаку 07:07 на годиннику говорить про те, що не варто кардинально змінювати своє життя. Це відноситься до всіх сторін: романтичні стосунки, сім’ї, роботи і повсякденних справах. Швидше, ангел-охоронець намагається повідомити: продовжуйте працювати в тому ж дусі або відпочивайте, якщо робили це до появи знака.
 • Висновок

  Отже, після більш глибокого вивчення можливого тлумачення часу 07:07 на годиннику, залишається тільки переконливо стверджувати: цей знак не несе в собі якоїсь негативної енергетики. Але і суто позитивним його теж не назвеш (що дивно, тому що, наприклад, сімка завжди вважається щасливим числом).

  Але радимо звернути увагу на той факт, що за ангельської нумерології даний час на годиннику іноді виступає застереженням від певних вчинків. Ось тут порадимо повірити усталеним тлумачень і справді не вживати ніяких крутих змін у житті, а також постаратися не порушувати закон. Зайвими такі поради не будуть у будь-якому випадку, навіть якщо не брати до уваги відомі передбачення.

  Сонник - тлумачення снів