Сприятливі дні для уколів краси в 2020 році

З давніх часів жінки хочуть зберегти природну красу обличчя і молодість шкіри. Для цього фахівці в області краси винайшли безліч процедур для того, щоб жінки як можна довше залишалися прекрасними і дарували свою красу світу. Уколи краси — це сучасний можливість протистояти таким потужним силам, як час і вплив сил природи на ніжну шкіру.

Астрологія в свою чергу пропонує сприятливі дні для уколів краси в 2020 році, щоб процедура була максимально комфортною та ефективною для прекрасної половини людства. Спираючись на багатовікову традицію розраховувати сприятливі дні для важливих справ у відповідності з фазою Місяця, а також положення її в знаках Зодіаку. Про все детальніше читайте далі в нашій статті.

Для чого потрібен Місячний календар уколів краси?

Уколи краси останнім часом є дуже популярною і регулярною процедурою. Мезотерапія, ботокс, біоревіталізація і деякі інші процедури засновані на введенні під шкіру особливих препаратів, покликаних поліпшити загальний стан шкіри, її зовнішній вигляд, еластичність, тонус.

При цьому біологічно активні речовини повинні поглинатися клітинами шкіри і навколишніх тканин. А це означає, що для кращого результату процедури організм людини повинен володіти максимальною сприйнятливістю для такого поглинання.

Найвища сприйнятливість будь-яких тканин людського організму до поглинання поживних речовин, вітамінів, рідини, спостерігається в дні, коли Місяць зростає. Період зростання Луні стимулює накопичення організмом рідини в будь-якій її формі, а разом з рідиною краще вбираються і корисні речовини.

Крім фази Місяця, також враховується знаходження планети краси Венери в знаках Зодіаку, а також її напружені аспекти з планетами — шкідниками Марс, Сатурн, Нептун, Уран і Плутон, а також з Місяцем.

Венера хороша у всіх знаках Зодіаку, крім Овна і Скорпіона. Теж стосується і натальной карти жінки. Якщо є такі аспекти, то слід розробити індивідуальний календар для цієї складної процедури, за уникнення неприємностей.

Навпаки, в період Місяця, що убуває робити цю процедуру не рекомендується, ефект від її застосування виявиться мінімальним і дуже нестійким.

Сприятливі дні для уколів краси в 2020 році

Розрахунок фаз Місяця, а також розташування Венери в знаках Зодіаку зроблений на 12:00.

Січень 2020

8 січня.

Лютий 2020

Сприятливих днів немає.

Березень 2020

26, 27, 28, 29, 30, 31 березня.

Квітень 2020

1, 2, 3, 4, 6, 7 квітня.

Травень 2020

Сприятливих днів немає.

Червень 2020

25, 27, 28, 29, 30 червня.

Липень 2020

1, 3, 4 липня.

Серпень 2020

Сприятливих днів немає.

Вересень 2020

Сприятливих днів немає.

Жовтень 2020

Сприятливих днів немає, Венера в Скорпіоні.

Листопад 2020

22, 23, 25, 30 листопада.

Грудень 2020

26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня.

Місячний календар для уколів краси розрахований виходячи з положення Місяця і її аспектів на загальному небі. Відповідно підходить більшості людей, крім тих, у кого в натальной карті є особисті свідчення на проблеми пов’язані з уколами краси. Як це дізнатися? Зазвичай власник такого гороскопу сам смутно відчуває, що йому варто побоюватися уколів краси. Або вже були якісь прецеденти, пов’язані з цією процедурою. Якщо у вас є сумніви, то можна звернутися до професійного астролога за консультацією саме на цю тему. Також важливу роль відіграє професійна підготовка косметолога.

_________________

Сонник - тлумачення снів