Сприятливі дні для подорожей за Місячним календарем у 2020 році

Важко уявити собі життя сучасної людини без поїздок і подорожей. Поява нових, високошвидкісних видів транспорту зробило цей процес легким, зручним і дуже швидким. Ми стали ближче один до одного, що призвело до збільшення числа як туристичні, так і для ділових поїздок. Але якщо з діловими поїздками все гранично ясно, їх терміни часто виявляються прив’язані до якогось певного події, договором або угодою, то вибір часу для туристичної поїздки у більшою мірою залежить від самої людини. І тут важливо не помилитися з вибором, важливо використовувати останні досягнення вчених — астрологів, які об’єктивно довели, що зробити поїздку вдалою можна, якщо слідувати у виборі її строків радам Місячного календаря.

Поїздка на автомобілі за Місячним календарем

Поїздка на власному автомобілі є найпоширенішим варіантом сімейного відпочинку. Це може бути поїздка на природу, в інше місто або навіть на курорт. І плануючи її, обов’язково слід звернутися до Місячним календарем, який підкаже, в який час така подорож буде приємним і безпечним.

Вплив Місяця на земне життя дуже велике, не враховувати його не можна. І навіть у такій справі, як планування туристичної, а по можливості, і ділової поїздки, ігнорувати поради Місячного календаря не розумно.

За статистикою ДПС число аварій і інцидентів на дорогах різко зростає в певні місячні дні, а пов’язано це з тим впливом, який Місяць робить на здоров’я і психологічний стан людини. Мало того, не тільки кількість нещасних випадків залежить від фази Місяця, але і смертність у них виявляється в прямій кореляції з місячними фазами. У сприятливий день навіть найнебезпечніше подія може закінчиться синцями та саднами, а в несприятливий найбезпечніший інцидент може закінчиться трагічно.

Вплив місячних фаз на водіїв

Керування автомобілем вимагає від людини концентрації уваги та швидкості реакції, особливо у несподіваних ситуаціях, які загрожують виникненню дорожньо-транспортних пригод. На дорозі неприпустима підвищена дратівливість, тривожність, неуважність.

І виявляється найбільший вплив на стан людини створюють саме фази Місяця. У період зростаючого Місяця енергія людини знаходиться на підйомі, він швидше реагує на несподівані ситуації, його реакція прискорюється, а стресостійкість підвищується. І навпаки, при убуваючому Місяці життєві сили людини також зменшуються, а його реакція сповільнюється.

Звідси напрошується висновок про те, що будь-які поїздки краще починати на зростаючу Місяць. Хоча і на убуваючу Місяць є деякі дні, цілком сприятливі для вчинення різного роду поїздок.

Але, як показує статистика, найбільш небезпечними для водіїв днями виявляються Повню й Молодик.

В Молодика енергія людини знаходиться на мінімумі, і він часто просто не встигає вчасно зреагувати на зміну ситуації на дорозі, не може прийняти єдино вірного рішення. А в повний Місяць його життєва активність максимальна. Але при цьому надмірно підвищена емоційність, що призводить до нервових зривів і збільшення дратівливості. А це знову ж таки негативно позначається на швидкості реакції і здатності об’єктивно оцінювати ситуацію.

Польоти на літаках за Місячним календарем

Подорожі на літаках виявляються найбільш зручними, якщо метою подорож виявляється місце, розташоване досить далеко, наприклад популярний морський курорт.

Як правило, більшість людей заздалегідь планують такі подорожі, приурочуючи їх до відпустки, що дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант поїздки. Але саме ця обставина дозволяє повною мірою скористатися порадами Місячного календаря.

Не всі дні однаково гарні для польотів на літаках, і найчастіше страшні авіакатастрофи відбуваються раз за разом в одні і ті ж місячні дні. За статистикою велика кількість пригод в польотах припадають на дні Повнолуння. Це можуть бути навіть не катастрофи, а неадекватна поведінка пасажирів, яке також може зіпсувати давно запланований відпочинок.

Вплив фаз Місяця на пілотів

Вплив чергування місячних фаз на пілотів аналогічно вплив місячних фаз на водіїв автомобілів. Воно може бути навіть сильніше, адже пілот знаходиться ближче до Місяця, а значить і приливні сили діють на нього сильніше.

Звичайно, більшу частину шляху літак проходить на автопілоті, а вплив Місяця на прилади все ще до кінця не вивчено, але в ті моменти, коли керування на себе бере пілот, від точності і правильності його дій залежить життя сотень пасажирів лайнера.

Як і водій, пілот може опинитися в стані емоційної нестійкості в дні Повного місяця, може відчувати занепад сил, апатію, гальмуючу його реакцію, в дні Молодого місяця. Занепад сил у період Місяця, що убуває може негативно вплинути на стан пілота і змусити його зробити помилку.

З людським фактором пов’язують велику частину інцидентів з літаками, а людський фактор безпосередньо пов’язаний з впливом Місяця.

Пасажир не може вплинути на правильність дій пілота, але він може відмовитися від вильоту в несприятливий день, якщо скористається Місячним календарем, і прислухається до його порад.

Як ми визначаємо сприятливі дні?

Для визначення сприятливих днів ми використовуємо директное рух планети Меркурій і вплив на нього планет — шкідників: Марса, Сатурна, Нептуна, Урана і Плутона. Так як у випадку пошкодження Меркурія негативними аспектами з цими планетами можуть бути проблеми, а саме:

1. Аспект Меркурій з Марсом чи Ураном — аварії, поломки на транспорті і форс-мажорні ситуації.

2. Аспект Меркурій з Сатурном — затримка поїздки або проблеми з квитками.

3. Аспект Меркурій з Нептуном — збій в розкладі транспорту, втрату грошей чи документів або зустріч з будь-якого роду шахраями.

4. Аспект Меркурія з Плутоном — природні катаклізми, попадання в зону військових дій або військових навчань на державному рівні.

Що ж робити, якщо поїздка запланована на несприятливий день?

Зверніть увагу на дві дуже сильні молитви для мандрівників у завершенні статті. Можливо, що вони вам знайомі і не раз виручали в складний час, а може ви вперше дізнаєтеся про них. Тепер перейдемо безпосередньо планування своєї поїздки або подорожі.

Сприятливі дні для подорожей і поїздок за Місячним календарем в 2020 році:

Крім цього хочеться сказати, що нашим Місячним календарем можна користуватися більшості людей. Крім тих, у кого в натальной карті є особисті свідчення на аварії пов’язані з транспортом. Як це дізнатися? Зазвичай власник такого гороскопу сам смутно відчуває, що йому варто побоюватися якогось транспорту. Якщо у вас є сумніви, то можна звернутися до професійного астролога за консультацією саме на цю тему.

Січень 2020 року

На зростаючому Місяці : 25, 27, 28, 30, 31 січня;

На убуваючому Місяці: 14, 15, 22 січня

Лютий 2020 року

На зростаючому Місяці: 1, 2, 4, 5, 6, 7 лютого;

На убуваючому Місяці: 13, 14, 15 лютого.

Березень 2020 року

На зростаючому Місяці: 29, 31 березня;

На убуваючому Місяці: 11 і 22 березня.

Квітень 2020 року

На зростаючому Місяці: 2, 3, 5 квітня;

На убуваючому Місяці: 9, 10, 18, 20 квітня.

Травень 2020 року

На зростаючому Місяці: 1, 2, 3, 4, 5, 6 травня;

На убутному Місяці – 12 травня.

Червень 2020 року

На зростаючому Місяці: 1, 24, 26, 27, 29 червня;

На убуваючому Місяці: 8, 11, 12, 16 червня.

Липень 2020 року

У липні сприятливих днів немає. Зверніть увагу на рекомендації в заключній частині статті.

Серпень 2020 року

На зростаючому Місяці: 2, 26, 27 серпня;

На убуваючому Місяці: 5 і 6 серпня.

Вересень 2020 року

На убуваючому Місяці: 4, 5, 8 і 9 вересня.

Жовтень 2020 року

У жовтні немає сприятливих днів. Зверніть увагу на рекомендації в заключній частині статті.

Листопад 2020 року

На зростаючому Місяці сприятливі дати: 23, 25, 26 листопада.

Грудень 2020 року

На зростаючому Місяці сприятливі дати: 17, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 31.

Що робити, якщо запланована поїздка не випадає на сприятливі дні?

На жаль, не завжди вдається намітити поїздку на сприятливий місячний день, навіть знаючи і постійно користуючись Місячним календарем. Не все в цьому житті залежить лише від волі людини.

В цьому випадку можна спробувати іншими способами нівелювати негативний вплив Місяця. Найбільш популярними з них виявляються молитви Святим заступникам та обереги.

У християнстві найбільш часто мандрівники використовують молитви — обереги, звернені до Святому Миколаю, Святому Христофору, до Богородиці, до свого ангела-охоронителя. Дієвість цих молитов безсумнівна, і невіруючому людині складно зрозуміти, чому так відбувається. Однак, для віруючих все ясно. Будь-яка молитва, що йде від чистого серця, обов’язково буде почута понад, а заступництво Святого покровителя часто виявляється тією єдиною ниточкою, яка захищає людське життя в критичну ситуацію, відводить від людини біду.

Крім молитов, мандрівники можуть використовувати і спеціальні заговорені обереги. Ними несвідомо користуються багато, адже немає на світі більш забобонних людей, що подорожують. Самими простими і в той ж час дуже сильними оберегами є ікони, і, здається, немає такого водія, такого пілота або моряка, який би відправився в шлях, не маючи при собі заповітної іконки. Багато беруть в дорогу талісмани, що приносять удачу, якими може виявитися все що завгодно, несе в собі позитивну енергію.

Існують і інші обереги, зроблені самим людиною. Наприклад, часто використовуються заговорений мак або заговорений осиковий прутик, які підкладають під сидіння. Дієвість таких оберегів більшою мірою залежить від віри в них мандрівника, а тому не може вважатися винятковою.

Найсильніша молитва — оберіг для подорожі:

Господи Боже, благослови!

Бог попереду,

Ангели по боках,

Матір Божа позаду.

Над головою Святий дух

Господи допоможи!

Хрест наді мною,

хрест піді мною,

Ангел Хранитель зі мною!

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Нині, повсякчас і на віки віків.

Амінь.

Інша з найсильніших молитов — оберегів для подорожуючих — є звернення до Святого Миколая. Ця молитва відрізняється легкістю запам’ятовування, і в той же час є надзвичайно ефективною.

Святитель Микола, швидкий заступник.

Допомагай мені грішному добратися, щоб не трапилося біди.

Умоли Бога пробачити мої гріхи в діях і думках.

Избавляй від борошна і поневірянь.

Славлю Бога-Батька, Ісуса Христа і Святого Духа. Амінь

Підведемо деякі підсумки сказаного. Будь-яка поїздка може доставити людину як масу позитивних емоцій і яскравих вражень, так і виявитися небезпечною та неблагополучною. І багато в чому на те, яким буде ваш довгоочікуваний відпустку, впливає знаходження Місяця в тій або іншій фазі, а також рух і аспекти Меркурія. Тому вибір оптимального для подорожі дня повинен бути обов’язково узгоджений з Місячним календарем. Слідуючи простим, але ефективним рекомендаціям, ви завжди будете почувати себе безпечно під час подорожей. А ваша поїздка стане джерелом позитивних емоцій і комфорту!

Сонник - тлумачення снів