Сприятливі дні для купівлі та продажу нерухомості в 2021 році

Купівля або продаж нерухомості є одним з найбільш значних подій в житті будь-якої людини. А тому всі операції з нерухомістю слід проводити, дотримуючись порад Місячного календаря, в дні, найбільш сприятливі для подібних угод.

Вибираючи собі житло, насамперед людина думає про майбутнє. Ніхто не купує будинок або квартиру на рік або два, нерухомість купується на довгі роки. В купленій квартирі буде жити не тільки сам покупець, але і його сім’я, її діти, вона стане важливою частиною спадщини. І вартість нерухомості така, що будь-яка невдача в подібних угодах може боляче вдарити по кишені людини, позбавити його щастя і спокою.

Місячний календар для купівлі та продажу нерухомості

Вплив Місяця, зміни її фаз і взаємного розташування з іншими планетами і зірками, на операції з нерухомістю досить значно. Навіть найпривабливіша покупка може обернутися повним розчаруванням, якщо вона проведена в невдалий, несприятливий місячний день.

Уникнути цього не складно, адже операції з нерухомістю не відрізняються скоротечностью. Від моменту прийняття рішення до укладення договору купівлі-продажу іноді проходить досить значний термін. Особливо, якщо придбання нерухомості пов’язане з іпотекою. І вибрати для укладення угоди найсприятливіший для цього місячний день можна заздалегідь, вивчивши рекомендації астрологів і Місячного календаря.

Покупка нерухомості

Щоб покупка нерухомості стала вдалою, укладати договір купівлі-продажу слід на зростаючу Місяць. Ця фаза максимально сприяє всіх важливих починань. При цьому дуже добре, якщо Місяць опиниться у фіксованих знаках Зодіаку: Телець, Лев, Скорпіон і Водолій, щоб звити затишне сімейне гніздечко на довгі роки.

Однак не тільки фаза Місяця впливає на успіх операції. Ретроградний розташування деяких планет може внести свої корективи в розрахунок сприятливих днів, а також напружені аспекти Місяця з планетами – шкідниками, такими як Марс чи Сатурн.

А максимального успіху ми може чекати на сприятливих аспектах з планетами – благодійниками: Сонцем, Венерою і Юпітером. А тому завжди слід попередньо перевіряти вибраний для угоди день Місячного календаря.

Продаж нерухомості

Як покупець нерухомості не хоче помилитись у своїх очікуваннях, так і її продавець хоче продати свою нерухомість з максимальною вигодою. Зробити це можна, якщо ознайомитися з рекомендаціями нашого Місячного календаря.

На відміну від купівлі, продаж нерухомості обіцяє бути максимально вдалою в дні спадною Місяця. А так як ця операція передбачає отримання доходу, то використовуємо перебування нічного світила в родючих Знаках Зодіаку: Телець, Рак, Скорпіон або Риби.

Дохід від нерухомості

У наш час багато купують нерухомість для здачі в оренду, бажаючи створити для себе надійний дохід на довгий час, а краще на все життя. Це може бути квартира, будинок, або нежитлове офісне приміщення.

Успішна здача нерухомості в оренду також сильно залежить від місячних фаз, положення Місяця в знаку Зодіаку і її аспектів. І закономірність тут точно така ж, як при придбанні.

Істотна відмінність полягає в тому, що у випадку зі здачею нерухомості в оренду, ми хочемо отримати зростаючий дохід. Значить нам потрібно використовувати зростаючу фазу Місяця, помістивши її на родючі знаки Зодіаку. Ну і звичайно виключивши її напружені аспекти з планетами – шкідниками, зосередившись на гармонії з планетами – благодійниками.

Більш точну інформацію по сприятливих дат для подібних операцій можна знайти нижче, у нашому Місячному календарі.

Сприятливі місячні дні для угод з нерухомістю в 2021 році

Враховуючи всі астрологічні рекомендації, ми підібрали для вас найбільш сприятливі дні для угод з нерухомістю на кожен місяць. Також ви можете використовувати дні покупки нерухомості для планування дати новосілля.

Орієнтовно ми вибрали умовний час 12:00. Якщо потрібно зробити персональний розрахунок на інший час, ви можете скористатися послугами професійних астрологів.

Січень 2021

Для покупки нерухомості і новосілля – 25 січня, субота, 2 місячний день, Водолій;

Для здачі в оренду – 27 січня, понеділок, 4 місячний день, Риби. Якщо не виходить відкласти угоди на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 28, 30, 31 січня.

Для продажу нерухомості:

18 січня, субота, 24 місячний день, Скорпіон;

19 січня, неділя, 25 місячний день, Скорпіон. Якщо неможливо перенести продаж, то в крайньому випадку скористайтеся датами: 14, 15, 22 січня.

Лютий 2021

Для покупки нерухомості і новосілля – 3 лютого, понеділок, 11 місячний день, Телець;

Для здачі в оренду: 6 лютого, четвер, 13 місячний день, Рак. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 1, 2, 4, 5, 7 лютого.

Для продажу нерухомості сприятливих днів немає. Якщо неможливо перенести продаж, то в крайньому випадку скористайтеся датами: 13, 14, 15 лютого.

Березень 2021

У березні сприятливих днів немає для покупки. Якщо не виходить відкласти продаж і здачу в оренду на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 29, 30, 31 березня.

Продаж нерухомості – 22 березня, неділя, 28 місячний день, Риби. Якщо неможливо перенести продаж, то в крайньому випадку скористайтеся датою: 11 березня.

Квітень 2021

Для покупки нерухомості і новосілля:

3 квітня, п’ятниця, 11 місячний день, Лев, 18:00;

25 квітня, субота, 4 місячний день, Телець, до 10:00;

Для здачі в оренду – 28 квітня, вівторок, 7 місячний день, Рак. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 2, 5, 6, 24, 26, 27, 29 квітня.

Продаж нерухомості:

10 квітня, п’ятниця, 17 місячний день, Скорпіон;

18 квітня, субота, 25 місячний день, Риби;

20 квітня, понеділок, 27 місячний день, Риби, до 10:00. Якщо неможливо перенести продаж, то в крайньому випадку скористайтеся датами: 9, 13 квітня.

Травень 2021

У травні сприятливих днів немає. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте для покупки і новосілля: 1, 2, 3, 4, 5, 6 травня, а для продажу нерухомості 8, 9, 12 травня.

Червень 2021

У червні сприятливих днів немає. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте для покупки: 1, 24, 26, 27, 29 червня, а для продажу нерухомості 8, 11, 12, 16 червня.

Липень 2021

Для покупки нерухомості, здачі в оренду і новосілля: 29 липня, середа, 9 місячний день, Скорпіон, до 10:00.

Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте для покупки і новосілля: 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31 липня, а для продажу: 13, 15, 18, 19 липня.

Серпень 2021

У серпні сприятливих днів немає. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 2, 26, 27, 28, 29 серпня.

Продаж нерухомості:

5 серпня, середа, 16 місячний день, Риби, до 16:00;

6 серпня, четвер, 17 місячний день, Риби.

Вересень 2021

Для покупки нерухомості і новосілля – 1 вересня, вівторок, 13 місячний день, Водолій. Якщо неможливо перенести продаж, то в крайньому випадку скористайтеся датами: 4, 5, 8 і 9 вересня.

Жовтень 2021

У жовтні сприятливих днів немає для покупки. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте для покупки: 1, 17, 19, 20, 21, 22, 24 жовтня, а для продажу нерухомості скористайтесь датами: 4, 7, 12, 14 жовтня.

Листопад 2021

Для покупки нерухомості і новосілля – ні.

Для здачі в оренду – 23 листопада, понеділок, 9 місячний день, Риби, 18:00. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26 листопада.

Для продажу на убуваючому Місяці сприятливих днів немає.

Грудень 2021

Для покупки нерухомості і новосілля:

17 грудня, четвер, 4 місячний день, Водолій;

18 грудня, п’ятниця, 4 місячний день, Водолій;

26 грудня, субота, 12 місячний день, Телець;

Для здачі в оренду – таких днів немає. Якщо не виходить відкласти операції з нерухомістю на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 24, 25, 27, 28, 31 грудня.

Для продажу на убуваючому Місяці сприятливих днів немає.

Прикмети для успішних операцій з нерухомістю

З продажем або купівлею нерухомості завжди було пов’язано багато різних прикмет і змов. Прагнучи прискорити цей процес тривалий люди прагнули залучити на свою сторону успіх будь-якими засобами. Звичайно, самим вірним засобом виявляється використовування Місячного календаря, що вже перевірено багаторазово, але і звичайні “дідівські” методи шкоди не завдають.

Наприклад, багато кладуть під килимок біля дверей квартири або під ганок будинку дрібниця. Так можна притягнути грошового покупця. Інша прикмета радить покласти на кути будинку або квартири зерна маку. І обов’язково слід задобрити домовика, адже він справжній господар нерухомості. Зробити це не складно – треба залишати на ніч частування для домовика – солодощі або молоко, і просити його допомогти продати нерухомість.

Ну а для повної впевненості в успіху продажу можна використовувати змова, наприклад такий:

Батюшка-домовик, подсоби,

Знайти покупця допоможи.

Кому з вигодою продам,

Тому ключі і передам.

Хоч півсвіту обійдете,

А краще вдома не знайдете!

Словом замикаю, ключем замикаю,

Покупця не відпускаю! Амінь!

Покупці нерухомості також часто використовують різні прийоми, які обіцяють щастя на новому місці. Після оформлення угоди в новому будинку або квартирі обов’язково слід влаштувати урочисте новосілля. Перед його початком слід кинути через поріг монетку, щоб нові господарі та їхні гості ходили по грошах. Це повинно привернути удачу в будинок.

Найсильніша молитва для удачі в покупці, продажі і здавання в оренду нерухомості

Ну а віруючі люди більше довіряють молитвами, які дійсно можуть допомогти в будь-якій справі, навіть у купівлі-продажу нерухомості. Головне, щоб молитва йшла від щирого серця, не переслідувала користі, а просила про допомогу, про удачу.

У православ’ї для успіху в операціях з нерухомістю прийнято просити про допомогу Святого Спиридона Триміфунтського, що допомагає при будь-яких операціях з нерухомістю.

Молитва до Спиридону Тримифунтскому

Про преблаженне святителя Спиридона!

Умоли благосердие Чоловіколюбця Бога, та не осудить нас за беззаконня наші, але так учинить з нами по милості своїй. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне життя, здоров’я душевне і тілесне.

Визволи нас від всяких бід душевних і тілесних, від усіх томлений і диявольських наклепів. Поминай нас біля престолу Вседержителя і умоли Господа, нехай подасть багатьох гріхів прощення, безбідне і мирне житіє та дарує нам, смерті ж живота непостыдная і мирныя і вічного блаженства в майбутньому веце сподобить нас, так невпинно возсылаем славу і подяку Отцю і Сину і Святому Духові, нині і повсякчас, і на віки віків.Амінь.

Підведемо деякі підсумки сказаного. Купівля або продаж нерухомості справа дуже відповідальна, і підходити до неї треба грунтовно і серйозно. Щоб не каятися у скоєних угодах, їх слід проводити в сприятливі для цього дні, які підкаже наш Місячний календар, або звернутися до професійного астролога.

Купівлю нерухомості та здачу в оренду слід проводити на зростаючу Місяць, а продаж на убуваючу. При цьому, для більш швидкого і успішного завершення операції слід пам’ятати про молитви святим покровителям, а також не забувати про народні прикмети.

__________________

Сонник - тлумачення снів