Найсприятливіші дні в січні 2020 року за Місячним календарем

Сприятливі дні у січні 2020 року за Місячним календарем допоможуть скласти план важливих справ на місяць у вдалі місячні дні. Плануйте початок важливих справ та їх завершення, реєстрацію бізнесу, підписання договорів, дорогі придбання і інші значущі події у вашому житті в дні благополучного розташування Місяця. І тоді все, що ви задумали, пройде максимально ефективно.

Що нас чекає у січні 2020 року?

Для ефективного планування справ також потрібно враховувати свята православного і слов’янського календаря. Вони несуть додаткову інформацію для складання особистого плану дій на місяць.

6 січня Водосвяття, Яр-Дана за слов’янським календарем

Це давньослов’янське свято відзначається 6 січня. Свято присвячене Богині Дани. В цей день теж колядують і ворожать на весь майбутній рік.

У цей період Сонце найближче до землі і починає яриться, наповнюватися молодою силою, щоб стати після Великодня Ярилом. При цьому воно впливає на всю воду — Дану, наповнюючи її божественною силою. Тому Водосвятье ще називають — Яр-Дана. Вранці люди йдуть на Водосвятье, щоб запастися на весь рік водою. У цей день вода в природних водоймах змінює свої властивості, стає цілющою. А потім повертається в свій звичайний стан. Згідно традиції слов’яни приносять освячену Воду з свята і кроплять нею рідних, будинок, двір і домашніх тварин, дають випити хворим.

7 січня Різдво Христове

Різдво по плоті Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа від Діви Марії.

10 січня напівтіньове Місячне затемнення

Місячне затемнення відбувається під час Повного місяця, коли накопичений негатив досягає кульмінації і жадає вивільнення. У цей період можна усунути психосоматичні причини багатьох хвороб, позбутися від шкідливих звичок (куріння, алкоголь, ігроманія та інші види залежності, в тому числі і любовної), а також комплексів і слабкостей.

Перед затемненням сприятливо витримати триденних посаду, провести цей період в спокійній обстановці, не беручи активних дій і важливих рішень. За пів години до моменту затемнення бажано запалити свічку, обійти з нею будинок (квартиру) за годинниковою стрілкою, читаючи молитву. Вогонь добре очищає дім від негативної енергетики. Перед моментом затемнення запишіть те, що заважає вам жити всередині вас і що ви хочете змінити в собі (страх, комплекси, сумніви), исповедуйтесь перед собою.

12 січня Сатурн в сполученні з Плутоном

Важливе, рідкісне поєднання двох планет, що впливають на боротьбі за владу. Сплануйте в цей день заявку на підвищення на роботі, і взагалі всі заходи, де потрібна підтримка. Якщо ці планети сильні у вашій натальной карті, то нова посада у вас в кишені.

13 січня завершення Коридору Затемнень

13 січня завершитися коридор затемнень, який розпочався 24 грудня 2019 року. Настає сприятливий період для здійснення задуманого.

19 січня Хрещення Господнє

Хрещення Ісуса Христа Іоанном Хрестителем в водах Йордану, і зішестя Святого Духа у вигляді голуба.

Це час ще називають “День, коли відкриваються Небеса”.

25 січня по китайському календарем розпочинається Новий рік Металевого Білого Пацюка.

В цьому році кожній людині випаде шанс покращити свої матеріальні та життєві умови.

У рік Пацюка до грошей треба ставитися дбайливо і побудувати весь 2020 рік за принципом наполегливої праці та економії. Небажано брати кредити, так як Щур не любить давати в борг, і не хоче з ними розлучатися. В цілому для 2020 року буде характерно накопичення багатства і благополуччя, побудоване на ощадливості.

Весь рік Білого Пацюка буде сприятливим для реалізації будь-яких проектів по бізнесу. Тож, маючи достатньо працьовитості та старанності, можна розбагатіти. Взагалі в 2020 році на перший план вийдуть гроші та фінанси в цілому і люди стурбовані саме своїм матеріальним благополуччям. Заради фінансової стабільності багато стануть працювати ще старанніше і навіть постараються обзавестися додатковим місцем заробітку.

В любовному плані рік Пацюка може стати прекрасним майданчиком для пошуку другої половинки, і особлива удача буде на боці самотніх сердець. Якщо в цьому році зробити рішучий крок назустріч любові, то вона неодмінно виявиться взаємною.

Сприятливі дні у січні 2020 року за Місячним календарем:

У період затемнень – з 24 грудня 2019 року до 13 січня 2020 – несприятливо починати важливі справи. Якщо не виходить відкласти їх на інший період, то в крайньому випадку використовуйте 1, 2, 3, 4,5 і 6 січня.

На старий Місяць для завершення справ сприятливі наступні дні: 14, 15, 18, 19, 22 січня.

На зростаючому Місяці починайте нові справи у найбільш сприятливі дні січня: 25, 27, 28, 30, 31.

24 січня — Молодик. У першу годину точної фази Місяця плануйте справи на наступний місячний місяць.

Використовуючи наш Місячний календар на січень 2020 року, ви зможете самостійно вирішити будь-яке завдання поставлене життям, запланувавши важливе для вас справа на сприятливий день. Задумане вами обов’язково реалізується, якщо звичайно ви не плануєте те, що може зашкодити вам або іншим людям. Також ви зможете спланувати важливі справи в лютому, за допомогою нашого Місячного календаря сприятливих днів у лютому 2020 року. Адже новий місяць приготував безліч вдалих днів для планованих важливих справ.

Сонник - тлумачення снів