Місячний календар магії на 2020 рік

Останнім часом магія настільки міцно починає входити в наше життя, що вже нікого не бентежить її необъяснимость з точки зору офіційної науки. Головне, що магічні ритуали та обряди працюють, опиняючись більш дієвими, ніж матеріальний вплив, і при цьому в простому вигляді є доступними буквально всім. Людині від природи властиво вірити в надприродне, і зрозуміло його прагнення використовувати містичні знання в своїх цілях. Але навіть проведення найпростіших обрядів вимагає певної підготовки, знання особливостей їх проведення і, звичайно ж, правильний вибір часу проведення обряду. Для цього був створений Місячний календар магії на 2020 рік.

Найсильніші дні для Магії в домашніх умовах

Приступаючи до виконання будь-яких видів змов, слід пам’ятати про те, що не всі дні виявляються однаково ефективними для проведення змови. Змова в один день може виявитися напрочуд ефективним, а в інший не принести нічого окрім повного розчарування.

У чому ж тут справа і як вибрати найкращий день для проведення змови?

Нижче ми конкретно обговоримо в які дні краще проводити той чи інший змова, а зараз скажемо про дійсно “сильних” днями, в які будь-яка змова стає в кілька разів дієвіше і сильніше.

Дуже високою енергетикою володіють дні весняного і осіннього рівнодення, а також дні літнього і зимового сонцестояння. Змови в ці дні буде відрізняти висока ефективність і надійність. Також, дуже гарними днями для проведення магічних ритуалів виявляються дні сонячних і місячних затемнень, а також повного місяця. Саме ці дні краще вибирати для проведення того чи іншого змови, або обряду. Але ще є сильні дні для магії в домашніх умовах, які розраховуються астрологічним шляхом. Місячний календар для магії розповість нам про них.

Замовляння на гроші за Місячним календарем

Про гроші прийнято говорити, що вони — зло, але в той же час кожен розуміє, що в сучасному світі без грошей не прожити. Гроші стали символом благополуччя людини, вони є матеріальним втіленням енергії достатку. Нам хочеться мати їх більше і більше, але одного тільки бажання для того, щоб стати багатим мало. Треба докласти певні зусилля, щоб досягти бажаного, і Місячний календар сприятливих днів може в цьому допомогти.

Період зростаючої і повного Місяця, у водному знаку в хороших аспектах з Венерою(гроші), Юпітер(удача) і Плутоном(сила) завжди зв’язувався з прибутком, з достатком, це час сприятливий для будь-яких фінансових починань. А щербатий Місяць завжди вважалася символом розтрат, витрат, збитків і затівати якісь фінансові операції в цей час не слід.

Підказати найкращий день для проведення містичних обрядів може тільки Місячний календар магії на 2020 рік. Це сприятливі дні, в яких враховані всі можливі впливи і взаємодії вищих сил і небесних світил.

Будь змова — це справді містичний обряд, і підходити до його проведення слід з усією відповідальністю. Говорити слова змови потрібно від чистого серця, думаючи виключно про поставленої мети. Виконується змова ввечері або вночі, в місячному світлі.

Найсильніший замовляння на гроші:

Вода-водиця,

Світлом місячним насыться,

Сповніться силою небесною

І благодаттю чудовою.

Матінка-Місяць, джерельна водиця,

До вас звертаюся душею —

допоможіть,

Грошенят до мене покличте.

Як багато води в морі, океані, річці,

Так багато хай буде й грошей у моєму гаманці.

Місяць-матінка, світлом своїм водицю осияй,

Мені багатство дай.

Справі і моєму слову амінь.

Замовляння на Місяць на любов

Одним з найпопулярніших видів змов в усі часи залишалися змови на Місяць на любов. Не тільки жінки зверталися до магії і любовних приворотів оберегів, але і багато чоловіків намагалися стати більш привабливими і успішними у представниць протилежної статі з допомогою любовної магії.

Ефективність любовної магії дуже висока, в той час як вона не вимагає для проведення різного роду приворотних обрядів чого-небудь вкрай складного. Саме ця удавана простота і змушує багатьох людей звернутися до цієї сфери магії.

Як і виконання будь-яких інших видів змов, любовні замовляння виконуються не аби, як і не кожен день. Було б дуже дивно і необачно використовувати змова на приворот на Убуваючу Місяць, яка відповідає за збиток, зменшення вилучення. Зрозуміло, що така змова знайшов би не приворотную, а зворотну силу. Замість того, щоб привернути коханого, така змова просто відштовхне його від жінки.

Найкращі результати любовні замовляння принесуть на Зростаючу Місяць у водних знаках, під час гармонійних астрологічних аспектів Місяця до Венери (почуття) і Плутону (енергія, сила). Відразу після Молодика місячна енергетична складова починає зростати, і до повного місяця Місяць входить у свою максимальну силу. Ознайомитися з найбільш сприятливими днями для проведення змов на любов можна в нашому календарі сприятливих дат.

Змова на роботу за Місячним календарем

Знайти для себе гарну, грошову роботу в наш час не дуже легко. Багато людей роками шукають своє покликання, своє місце в житті, і свою роботу. І часто так і не знаходять її.

Але виявляється, що знайти хорошу роботу буде набагато простіше, якщо скористатися допомогою нашого нічного світила. Місяць робить сильний вплив на життя людини і в тому числі на успішний пошук роботи. Достатньо лише з вірою і від чистого серця вимовити змову, звернений до Місяця, проявити завзятість і наполегливість, і успіх вам гарантований.

Потребує роботі людина шукає її постійно, але для змови на роботу не підійде будь-який день. Про це не слід забувати. Найкращим часом для проведення такого магічного обряду є дні зростаючої Місяця у водних знаках, у гарному аспекті з Марсом(дія), Сонце (творчість) Юпітером(удача), Плутоном(енергія) і Венерою(гроші), які наповнюють енергією не тільки наші тіла, але і наші думки і бажання, сприяють їх швидкому виконанню.

А ось приклад одного з найсильніших, і в той же час дуже простих змов, який читається в цей час. Читати його потрібно ввечері, повернувшись обличчям до Місяця, і представляючи як місячне світло пронизує вас наскрізь, наповнюючи позитивною енергією.

Найсильніший змова на роботу:

Луна-Луна, мені допомогла.

Веде мене правильною дорогою,

До успіху і щастя, до роботи грошової

Всім ворогам на зло, щоб мені пощастило.

Змова на продаж за Місячним календарем

Будь-яка людина час від часу постає перед необхідністю щось продати — нерухомість, машину, непотрібні речі. Не завжди процес продажу виявляється легким і безхмарним. Часто пошуки покупця займають багато часу і забирають багато сил і нервів. Але зробити процес продажу більш легким і швидким можливо. Треба просто скористатися допомогою нашого природного супутника — Місяця.

Щербатий Місяць — ідеальний час для проведення змови, обряду на вдалу продаж будь-якого товару. В цей час місячного місяця найлегше позбутися від чого-небудь, адже і сама Місяць іде на спад. Причому краще всього проводити такі обряди на аспектах Місяця, Венери(гроші), Юпітера(удача) і Плутону(енергія), у період перебування нічного світила у водному знаку, тоді вони будуть володіти найвищою магічною силою, будуть сповнені енергією.

Будь змова на Місяць читається ввечері або вночі, коли Місяць висвітлює об’єкт продажу — будинок, машину або будь-який товар. При цьому сприятливі дні для проведення ритуалу визначаються не тільки положенням Місяця, але і взаємним розташуванням планет по відношенню до неї. Тому для вибору такого дня обов’язково потрібно використовувати наш Місячний календар для магії, складений з урахуванням всіх цих тонкощів.

Найсильніший змова на продаж:

Місяць кожен день убуває, а мій товар швидше купують.

Чим тонше буде місяць на небі, більше у мене буде клієнтів! Амінь

Замовляння від хвороб і від поганих звичок за Місячним календарем

Будь обізнана людина впевнено скаже, що місячні змови можуть допомогти не тільки знайти фінансове благополуччя або отримати нову роботу, вони можуть допомогти людині подолати хвороби і позбавитися від шкідливих звичок. І це дійсно так.

Існує кілька дуже сильних змов, спрямованих на позбавлення від будь-якої недуги або шкідливої звички. Читають їх в перший день початку Місяця, що убуває, яка сприяє позбавленню, усунення всього негативного. Не дарма в давнину про убуваючу Місяць говорили, що вона забирає хвороби. Зменшується серп Місяця — тане проблема.

Правила вибору оптимального, найбільш сприятливого місячного дня для проведення такого ритуалу точно такі ж як в описаних вище випадках — для цього використовуємо календар магії і сприятливих днів для ворожіння і ритуалів.

Найсильніший змова на позбавлення від хвороби або шкідливих звичок:

Луна йде! Забери те, що мені шкодить. Хай як Місяць убуває, хвороба моя тане. З землі зникає, до зірок летить. Амінь.

Змова на схуднення за Місячним календарем

Щербатий Місяць допоможе також повернути і стрункість фігури, адже вона не тільки сприяє позбавленню від негативної енергії, але і від зайвої ваги.

Кожна з нас мріє бути красивою, виглядати привабливо і спокусливо. Багато для виконання цього бажання сідають на суворі дієти, починають відвідувати спортивні зали, вдаються до послуг пластичних хірургів. Все це справді дає свій результат, але прискорити процес схуднення можливо і за допомогою місячних змов. Вони не позбавлять від необхідності стежити за своєю дієтою і займатися спортом, але допоможуть досягти потрібного результату в рази швидше, що зовсім не маловажно.

Наступний змову на схуднення читається в дні убуваючий Місяць, без пошкоджень різними астрономічними явищами, визначити які допоможе Місячний календар магії і сприятливих днів для ритуалів. Вимовляти змова потрібно ввечері, дивлячись на убуваючу Місяць.

Місяць на убування – мені на схуднення, місяцю – красиві ріжки, мені – стрункі ніжки. Моїм Словом, справою, Місяць, твоїм. Амінь.

Очищення від псування і негативних впливів за Місячним календарем

У зв’язку з усе більш широким розповсюдженням магічних практик і обрядів все частіше виникає необхідність проведення очищення енергетики від сторонніх негативних впливів, у тому числі від псування. Людина дуже часто навіть не підозрює, скільки негативних енергетичних “хвостів” тягнуться за ним по життю, адже кожен такий енергетичний слід погіршує стан людини не тільки на енергетичному, але і фізичному плані. І витоки багатьох хвороб слід шукати не у вірусах і мікробах, а в стані енергетики людини.

Між тим, сама практика енергетичної очищення не являє собою чогось надприродного і доступна практично кожному. Мова йде про технології очищення виливками воском, докладно розглянутої в цій статті.

Тут ми не будемо повторюватися і знову писати про цю чудовою методикою виливання воском від псування з ока, а торкнемося саме сприятливих днів для проведення такої очистки. Виливання воском не проводяться при зростаючому Місяці, тому що метою проведення очищення є позбавлення від чого-то випадково чи не випадково придбаного. Позбутися від чого-небудь простіше всього на Убуваючу Місяць, коли саме нічне світило встає на допомогу людині, бажаючому нормалізувати своє енергетичне поле.

Проведення енергетичної очищення виливків методом воском, або будь-яким іншим прийнятим в середовищі екстрасенсів способом допускається виключно на Убуваючому Місяці. Сприятливі дні для цієї процедури вказані в нашому Місячному календарі для магії в розділі “виливання воском”.

Ворожіння за Місячним календарем

У всі часи обряди ворожіння були однією з найбільш простих і дієвих можливостей дізнатися про своє найближче майбутнє. Ворожінням захоплювалися і прості люди, і королі, і навіть багато вчених захоплювалися передбаченнями і ворожінням, причому прагнули пояснити ефективність ворожіння з наукової точки зору.

Не втратило своєї актуальності ворожіння і в наші дні. Швидше навпаки, в епоху інформаційних технологій захоплення ворожінням стало масовим. Тепер кожна людина може дізнатися основні принципи того чи іншого способу гадання, і використовувати його на практиці.

Але часто початківці провісники роблять одну дуже велику помилку. Вони намагаються гадати в будь-який час, не звертаючи увагу на положення Місяця, планет і Сонця. А адже ворожіння — це магічний обряд, і вплив небесних світил на його результати є не просто важливим, але не визначальним.

Тільки знаючи дійсно сприятливі дні для ворожіння, можна розраховувати на його точний результат. І дуже важливу роль в успіху ворожіння грає Місяць. Так, категорично забороняється гадати в дні Молодого місяця, Сонячних і місячних затемнень, а ворожіння в Повню ніколи не дає правдивого результату. Грають свою роль в успіху ворожіння і дні тижня. Наприклад, у п’ятницю ворожіння зазвичай виявляється дуже успішним, а ворожити в неділю вкрай небажано.

Визначити підходящий для ворожіння місячний день починаючому віщуну майже нереально, але йому на допомогу приходить Місячний календар магії, в якій вказані сприятливі дати для того чи іншого виду ворожіння, де враховані розташування Місяця у водних знаках з гармонійними аспектами з Ураном(осяяння) і Нептуном(інтуїція).

Гадайте за Місячним календарем і зірки відкриють вам правду!

Сприятливі дні для магії і ворожіння в 2020 році

Місячний календар сприятливих днів для магії надає інформацію про енергетично сильному періоді для того чи іншого магічного дії. Важливо розуміти, що у кожної людини в його персональному гороскопі є показники на багатство, кар’єру, привабливість для протилежної статі і так далі.

Це приблизно як великий посудину, заповнений рідиною, що складається з декількох міні-сосудиков (здоров’я, любов, багатство, кар’єра тощо), а кількість рідини в кожному міні-посудині нерівномірно. У когось більше багатства, у кого-то привабливості і так далі. Кількість енергії нам дається від кількості добрих справ у всіх втілень Душі.

І якщо ми, самостійно, з допомогою магії збільшуємо кількість енергії в обраному напрямку, то в іншому міні-посудині вона зменшується. Пам’ятайте, вчили в школі закон сполучених посудин? Приблизно також. Тому будьте обережні з магією і розміром своїх бажань. Розмір бажання — це кількість енергії, яку треба використовувати на здійснення задуманого.

Але є спеціальні дні, коли використовується енергія всього сущого, і тоді ви не витрачаєте особисту енергію для здійснення задуманого — це день весняного і осіннього рівнодення, дні зимового і літнього сонцестояння, а також дні сонячних і місячних затемнень. Коли будуть ці дати підкаже наш Місячний календар магії на 2020 рік.

Січень 2020

Замовляння січня:

На гроші – 1, 10, 28, 29 січня;

на роботу – 1, 2, 10, 28, 29, 30 січня;

на продаж – 10, 18 і 19 січня;

на любов – 1, 10, 28, 29 січня;

Від хвороб та поганих звичок – 10, 11 січня;

Для схуднення – 10, 12, 14, 17, 19, 23 січня.

Ритуали січня:

Ворожіння – 1, 9, 10, 19, 27, 28 січня;

Виливання воском – з 11 по 23 січня.

Лютий 2020

Замовляння лютого:

На гроші – 9, 24 і 25 лютого;

на роботу – 9, 23, 24, 25 лютого;

на продаж – 9, 15 лютого;

на любов – 9, 25 лютого;

Від хвороб та поганих звичок – 10 лютого;

Для схуднення – 11, 13, 16, 18, 19, 22 лютого.

Ритуали лютого:

Ворожіння – 6, 7, 9, 15, 23 лютого;

Виливання воском – з 10 по 22 лютого

Березень 2020

Замовляння березня:

На гроші – 9 і 20 березня;

на роботу – 5, 9, 20 березня;

на продаж – 9, 14, 20, 23 березня;

на любов – 9, 20 березня;

Від хвороб та поганих звичок – 10 березня;

Для схуднення – 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23 березня.

Ритуали березня:

Ворожіння – 4, 5, 9, 13, 20, 22, 23 березня;

Виливання воском – з 10 по 23 березня.

Квітень 2020

Замовляння квітня:

На гроші – 2, 8 квітня;

на роботу – 2, 8 та 28 квітня;

на продаж – 8, 10, 20 квітня;

на любов – 8 квітня;

Від хвороб та поганих звичок – 6 квітня;

Для схуднення – 11, 13, 16, 18, 22 квітня.

Ритуали квітня:

Ворожіння – 1, 2, 8, 10, 18, 19, 28, 29 квітня;

Виливання воском – з 9 по 22 квітня.

Травень 2020

Замовляння травня:

На гроші – 7 травня;

на роботу – 7, 26 травня;

на продаж – 7, 8 і 17 травня;

на любов – 7 травня;

Від хвороб та поганих звичок – 10 травня;

Для схуднення – 10, 12, 15, 17, 21 травня.

Ритуали травня:

Ворожіння – 7, 15, 16, 25, 26 травня;

Виливання воском – з 8 по 21 травня.

Червень 2020

Замовляння червня:

На гроші – 4, 5, 21 червня;

на роботу – 3, 4, 5, 21, 23, 30 червня

на продаж – 5, 13, 21 червня;

на любов – 4, 5, 21 червня;

Від хвороб та поганих звичок — немає;

Для схуднення – 6, 9, 11, 14,16, 20 червня.

Ритуали червня:

Ворожіння – 4, 5, 12, 13, 21, 22 червня;

Виливання воском – з 6 по 20 червня.

Липень 2020

Замовляння липень:

На гроші -1, 5 і 28 липня;

на роботу – 1, 5, 28 липня;

на продаж – 5, 10 липня;

на любов – 1 і 5 липня;

Від хвороб та поганих звичок – 6 липня;

Для схуднення – 6, 9, 11, 14, 16 липня.

Ритуали липень:

Ворожіння – 1, 5, 9, 10, 19, 20, 28 липня;

Виливання воском – з 6 по 19 липня.

Серпень 2020

Замовляння серпня:

На гроші – 3, 24 і 25 серпня;

на роботу – 3, 23, 24, 25 серпня;

на продаж – 3, 6 і 7 серпня;

на любов – 3, 24 серпня;

Від хвороб та поганих звичок – 4 серпня;

Для схуднення – 4, 7, 9, 12, 14, 18 серпня.

Ритуали серпня:

Ворожіння – 3, 6, 15, 16, 24 серпня;

Виливання воском – з 4 по 18 серпня.

Вересень 2020

Замовляння вересня:

На гроші – 2, 22 і 30 вересня;

на роботу – 21, 22, 30 вересня;

на продаж – 2, 3, 22 вересня;

на любов – 2, 21, 22 30 вересня;

Від хвороб та поганих звичок – 3 вересня;

Для схуднення – 5, 7, 10, 12, 16 вересня.

Ритуали вересня:

Ворожіння – 2, 3, 12, 21, 22, 29, 30 вересня;

Виливання воском – з 3 по 16 вересня.

Жовтень 2020

Замовляння жовтня:

На гроші – 18 і 27 жовтня;

на роботу – 18, 27 жовтня;

на продаж – 9 жовтня;

на любов – 2, 18, 27 жовтня;

Від хвороб та поганих звичок – 3 жовтня;

Для схуднення – 5, 7, 10, 12 жовтня.

Ритуали жовтня:

Ворожіння – 2, 9, 10, 18, 29, 27 жовтня;

Виливання воском – з 3 по 15 жовтня;

Листопад 2020

Замовляння листопада:

На гроші – 15, 22 і 24 листопада;

на роботу – 15, 22, 24 листопада;

на продаж — немає;

на любов – 15, 22, 24, 30 листопада;

Від хвороб та поганих звичок – 1 листопада;

Для схуднення – 2, 3, 5, 8, 10 листопада.

Ритуали листопада:

Ворожіння – 6, 15, 22, 23, 30 листопада;

Виливання воском – з 1 по 14 листопада.

Грудень 2020

Замовляння грудня:

На гроші – 21 і 22 грудня;

на роботу – 21, 22 грудня;

на продаж – 3, 12 і 13, 21 грудня;

на любов – 21,30 грудня;

Від хвороб та поганих звичок — немає;

Для схуднення – 1, 2, 4, 7, 9, 13 грудня.

Ритуали грудня:

Ворожіння – 2, 3, 12, 14, 20, 21, 30, 31 грудня;

Виливання воском – з 1 по 13 і 31 грудня.

Підведемо короткі підсумки сказаного. Практично в будь-якому починанні людини кращим його помічником може виявитися Місяць. Вибір правильного місячного дня для проведення якогось магічного обряду, змови або ворожіння, відіграє вирішальну роль в успіху обряду. У місячний день сприятливий обряд буде мати реальну силу, в несприятливий залишиться лише порожніми словами і діями. Вибрати оптимальний день для проведення будь-якого обряду вам допоможе наш Місячний календар магії 2020 року, в якому враховується і вплив Місяця, і вплив інших планет, а також їх взаємодія.

Сонник - тлумачення снів