Приємні слова коханому на відстані

Приємні слова коханому на відстані, і незважаючи на всю мужність, силу, незалежність, чоловіки люблять, коли жінки роблять їм компліменти. Є багато способів висловити свої почуття-зачитати вірш відомого поета, процитувати відомого письменника або виконати пісню популярного співака. Однак, далеко не всі вірші і пісні можуть висловити всю глибину вашої вдячності.

Тільки визнання в любові коханому чоловікові в прозі, може розкрити ваші почуття так, як ви цього хочете. Пояснюючись з коханим своїми словами, набагато простіше підібрати правильні вирази, порівняння, компліменти. Доведеться включити фантазію, щоб здивувати, а чоловіки це цінують.

 освідчення в коханні коханому чоловікові

Романтичні

Красиве визнання-це ознака вашого дбайливого ставлення до чоловіка і безмежної любові. Прості, але правильно підібрані ніжні слова можуть зробити з суворого чоловіка, романтичного підлітка.

*

Мій милий, нескінченно коханий чоловік, хочу зізнатися тобі в простій речі – я дуже сильно люблю тебе! Справа не в тому, що ти – сильний, розумний, красивий чоловік, вся справа в твоєму ставленні до мене. Лише з тобою я відчула себе справжньою принцесою, тільки за твоєю спиною мені спокійно. Сміливо називаю тебе скелею, яка рятує від поривів бурхливого вітру, моя стіна, яка закриває від усіх ворогів. Мені нічого тобі дати, крім вірності і беззавітної любові. Спасибі за все, що є у мене!

*

Коханий, іноді дивлюся на небо, яке затягнуте хмарами і згадую своє життя до зустрічі з тобою. Вона була точно така ж-навколо тільки напівтемрява, хмари, що нависли над головою і ніякого просвіту, але все змінилося в один момент. Одного твого погляду було достатньо, щоб темрява розсіялася, а я усвідомила, що зустріла свого чоловіка. Кожен день Дякую, що зіштовхнуло нас, що дозволило розглянути з тисяч осіб одне єдине, яке стало таким рідним. Не втомлюся повторювати-люблю, люблю, люблю!

*

Сонечко моє, мій обожнюваний хлопчик, хочу зізнатися тобі в любові. Знаю, що вже повторювала це незліченну кількість разів, але не можу стриматися. Незважаючи на всю свою мужність, силу, незалежність, зі мною тобі вдається бути ніжним, добрим, веселим, а це так зворушливо, що іноді у мене виступають сльози. Але це сльози радості, віри, любові. Хочу, щоб знав-щоб не сталося, буду любити тебе вічно!

*

Кошеня, якби знав, який страх мене обіймає, коли уявляю, що ми ніколи б не зустрілися! Моє життя розділилося на дві половинки-одна, сіра, холодна, немов промерзлий осінній вечір, до зустрічі з тобою і друга, світла і тепла, після нашого знайомства. Мене іноді кидає в тремтіння від того, що хтосьтак і не зустрів свою любов, прикро до сліз, що не випробують це чарівне почуття. Моя любов, дякую Тобі за кожну секунду нашого життя, за терпіння, розуміння, а головне – повагу. Обожнюю тебе, хочу обійняти так сильно, щоб ми стали одним цілим і навіть смерть не змогла нас розлучити.

З гумором

Висловлювати свої почуття можна по-різному, в тому числі з гумором. Прикольні визнання-це відмінний варіант показати, як трепетно ви ставитеся до чоловіка.

*

Мій алмаз, хочу зізнатися тобі в своїй любові! Для мене Твоє ім’я асоціюється саме з алмазом-адже в тобі незліченну кількість граней. Причому кожна грань включає в себе дві сторони. Фізична сила сусідить з ніжністю, розум з гумором, а турбота з відчайдушністю. Тебе сміливо можна назвати парадоксом, але саме за це люблю тебе!

*

Чоловік мій, пам’ятаєш говорила тобі, що люблю? Так ось, виявляється я безсовісно брехала тобі весь цей час. Причому мені абсолютно не соромно за це! Я завжди мріяла про прекрасного принца, який відвезе мене звідси, і ми будемо жити безбідно і безтурботно. Однак, хто міг подумати, що зустріч тебе – простого хлопця, який не вистачає зірок з неба. Крім усьоговиявилося, що живеш по сусідству і у тебе немає білого коня. Однак, коли придивилася до тебе пильніше, то побачила щось, що вразило до глибини душі. Тепер задаюся питанням-Навіщо мені примарні дали, навіщо принци з стайнями, мені достатньо одного тебе. Так Ось, я не люблю тебе, а просто обожнюю і готова з’їсти!

*

Поети, письменники, художники, намагалися висловити свої почуття через свої твори, але я так не можу. Мої вірші, красиві картини – це почуття, які відчуваю до тебе. Мій найкращий твір-це любов, яка окрилює і забирає в стратосферу! Іноді хвилі почуттів стають такими великими, що стає страшно за тебе, чи зможеш впоратися з ними. А потім згадую, що у мене є рятувальний круг – мої обійми, з ними пройдеш через всі випробування. Люблю тебе, мій морячок!

*

Блін, як же я заздрю сама собі, що називати тебе своїм чоловіком! Безумовно, мене сміливо можна назвати власницею, але я не готова ділити тебе з кимось або чимось ще. Нехай заздрять, кусають лікті, дивляться в спину з презирством, але нікому не віддам те, що моє! Буду вічно дякувати небо, за те, що ми під ним зустрілися. Тепер мені не шкода минулі роки, тепер знаю-все це була підготовка до великої, чистої, світлої любові, яку готова нести до самого останнього подиху. Люблю тебе!

На відстані

Щоб зізнатися в коханні, необов’язково дивитися в очі або перебувати поруч. Навіть якщо ви, з якоїсь причини на відстані один від одного, то можна відправити смс або повідомлення в соціальних мережах.

*

В черговий раз нас розлучають безкраї простори, нескінченні кілометри телефонних проводів. Але незважаючи на це, моя любов не стає менше, а почуття не згасають. Лише одна думка про тебе і моє серце знову трепетно б’ється в грудях, воно хоче вирватися і полетіти назустріч твоїх обіймів. Улюблений, розлука нестерпна, але радість зустрічі все перекриває. Дуже чекаю, люблю, обіймаю!

*

Що таке відстань для двох закоханих сердець-це всього лише географічний Орієнтир. Для цього почуття не існує парканів, перешкод, труднощів, воно просто є і це незаперечний факт. Іноді мені здається, що в розлуці люблю тебе ще сильніше, адже не можу доторкнутися до тебе, поцілувати, заснути в твоїх обіймах. Пам’ятай головне-як би важко не довелося, тебе завжди чекають, люблять, цінують!

*

Улюблений, коли ми далеко один від одного, то туга за твоїми теплим губам, ніжним рукам обволікає мене, немов ранковий туман. Несподівано для себе відкрила дивну річ-без тебе короткі ночі стали нескінченно довгими, а сонячні дні перетворилися в похмурий вечір. Спочатку не могла зрозуміти в чому справа, але потім мене осінило – просто люблю і сумую. Чекаю тебе дуже сильно, швидше приїжджай і задуши мене в своїх обіймах!

*

Любов моя, знову ми можемо спілкуватися тільки по телефону або через повідомлення, але це нічого страшного. Адже ніяке відстань не зможе притупити мою любов, навпаки, воно тільки загострює почуття. Хочу запевнити тебе у своїй вірності, можеш бути впевнений-не додам, не обману тебе. Всі мої думки пов’язані тільки з тобою, кожна клітинка прагнути притиснутися до твоїх грудей, відчути жар улюблених поцілунків. Нехай тебе немає поруч, але в моєму серці завжди є для тебе місце. Швидше приїжджай улюблений.

Для примирення

Навіть найближчі люди сваряться, від цього нікуди не дітися. Однак, закохані серця, навіть після сварки знаходять сили і слова, щоб примиритися і знову бути разом.

*

Дорогий мій чоловік, прости що наговорила гидот в запалі гніву. Розумію, що була абсолютно неправа, кожне сказане слово, це дурість, за яку звинувачую себе. Вибач мене скоріше, інакше зійду з розуму, мені правда дуже соромно. Скажи, що зможе нас примирити швидше і я піду на все, щоб зробити це! Незважаючи на всі погані слова пам’ятай – люблю тебе шалено і хочу скоріше помиритися, щоб знову йти разом, міцно тримаючись за руки.

*

Сонечко моє, мені шалено шкода, що ми змогли посваритися на рівному місці. У даній ситуації немає правих або винних, та й яка різниця в кінцевому підсумку, якщо на душі важко. Вибач за різко сказані слова, неправильні вчинки, грубі дії. Це всього лише емоції, вони не мають нічого спільного з тими почуттями, які відчуваю до тебе. Мене теж зачепили слова, які кидав мені в обличчя, але не хочу загострювати на цьому увагу. Давай просто помиримося, а про це непорозуміння назавжди забудемо. Нехай любов знову оселиться в наших серцях!

*

Хлопчик мій, прости свою недалекоглядну дружину. Все розумію – була не права, зірвалася, підвищила голос, наговорила дурниць, немов це була не я, а хтось інший вселився і наговорив гидот. Ось зараз, мені шалено соромно навіть піднімати очі і дивитися на тебе. Якщо можеш, то скоріше забудь про все, як про страшний сон. Прошу-якщо повторитися щось подібне, зупини мене, не дозволяй йти на поводу емоцій. Не хочу сваритися через моїх дівочих примх, адже тебе відрізняє від усіх, стриманість, розважливість і здатність знайти компроміс. Люблю тебе!

*

Кошеня, наше життя схоже на клубок, який котиться по стежці життя. Відповідно, як на будь-якій стежці будуть зустрічатися вибоїни, ями, вибоїни. Зараз ми потрапили в одну з ям, просто посварилися на рівному місці, а тепер ходимо, дуємося. Але хтось повинен зробити першим крок, нехай це буду я. можеш вважати мене дурною або слабкою, але не хочу більше продовжувати ображатися. Адже нам невідомо, що буде далі, тому давай витрачати час на любов, а не на образи!

Короткі

Визнання в своїх почуттях необов’язково має бути довге або грунтовне. Часто буває, що коротке визнання, пояснює набагато більше, ніж довгий монолог.

*

хочеш щось скажу? – Шалено люблю тебе і все!

*

Мій улюблений чоловік, спасибі за кожну хвилину нашого знайомства! Для мене немає чоловіка бажаніше тебе, всі мої помисли пов’язані тільки з тобою!

*

Можна говорити годинами, а в кінцевому підсумку нічого не сказати, а можна сказати пару слів і все стане зрозуміло. Ось моє улюблене слово, яке описує ставлення до тебе-люблю, люблю, люблю!

*

Промінчик сонця, моє персональне світило в темному лісі життя, хочу зізнатися тобі в найпотаємнішому почутті. Нікого, ніколи не любила більше тебе і швидше за все вже не полюблю. Спасибі тобі, мій турботливий чоловік, за все!

відкривати душу перед коханою людиною, це нормально, а часом навіть необхідно. Тому відкиньте сорому, гордість і говорите про свої почуття сміливо. Можливо саме цього не вистачає вашої половинки на даний момент.

Сонник - тлумачення снів