Зрада дружини або чоловіка – тлумачення по сонникам Ванги, Міллера та ін

Чи не кожен чоловік одного разу бачив уві сні свою дружину з іншим. Однак його сон не був приємним і безхмарним, так як зрада дружини уві сні не викликає захвату.

Нерідко сон зі зрадою дружини породжує бурю емоцій, обурення, гнів, розчарування і навіть образу. Багато чоловіків починають вважати, що такі видіння мають реальне підгрунтя в справжньому житті. Але чи так це насправді?

Варто побоюватися суперника чоловікам, яким сниться зрада дружини? Розібратися в цьому допоможуть різні сонники, дають кілька варіативних тлумачень такого способу.

Сонник Міллера

В даному соннику сон, в якому сталася зрада, трактується як знак того, що скоро з вами будуть неприємності. Це торкнеться вашої родини або дуже близьких людей.

Якщо сновидінню привиділася зрада його дружини, то можна чекати біди від близького родича або від неї самої ж. Таке зрада обіцяє неприємні події в сім’ї або до великої сварки між подружжям.

Якщо у сновидіння наяву немає ні чоловіка, ні жінки, то зрада може означати несприятливі чутки від близького оточення. Можливо, хтось посміхається вам в обличчя, а за спиною плете дрібні інтриги.

Якщо ж приснилася зрада чоловіка, то в житті існує ризик стати ошуканою в якійсь ситуації. Можливо, вас обдурять родичі, або ваші вороги об’єднуватися і здійснять капосне дію відносно вас.

Також зрада уві сні може означать, що ви занадто довірливі й відкриті до людей. Ваша простодушність може зіграти злий жарт. Надмірної простотою можуть скористатися злі люди і нанести вам колосальний шкоду, будьте обережні.

Бачити уві сні зраду близької людини – це до виникнення проблем у відносинах з друзями, колегами або просто приятелями.

Сонник Ванги

Сновидіння, в яких привиділася зрада близької людини – це однозначно до невдач. Зрада завжди передвіщає хвороби, горе, сварки, чвари та інші негаразди. Якщо уві сні вам зізнається в зраді чоловік або дружина, то це може передвіщати до швидкого розлучення наяву.

Будьте уважні до снів, в яких дружина або чоловік відмовляють в інтимній зв’язку з вами, але відкрито приймають залицяння від сторонніх людей. Такий сон означає гірку розлуку з близькою людиною.

Ісламський Сонник

Цей науковий працю трактує приснилося зраду як якесь вторгнення з боку в особисте життя сновидця. Але не в плані якогось фізичного типу зради, а стосовно якихось морально-етичних питань.

У мусульман невірність подружжя завжди суворо карається. Якщо сновидінню привидівся сон, в якому він бачив зраду дружини, то це значить, що скоро її чекають приниження з боку всієї рідні. Також такий сон може означати розлад між подружжям. Це може призвести до того, що дружину і зовсім виставлять за поріг будинку.

Якщо ви побачили дружину займається любов’ю з колишнім нареченим, то це значить, що наяву її почуття до нього не охололи.

Якщо дружині приснилася зрада чоловіка, то, вступивши в шлюб з людиною, ви помилились.

Кому приснилася зрада дружини?

Жінці — своя зрада

Якщо жінці приснилося, що вона сама зраджує своєму чоловікові, то це означає, що в житті у неї існує ряд гострих проблем. Вона не може знайти підтримки від близьких людей. А близьке оточення може її зневажати через трапилася негарної ситуації. Для це сновидице необхідно проаналізувати своє ставлення з родичами, можливо, потрібно просто вибачитися.

У будь-якому разі, якщо ви бачите свою зраду у своєму сні, то причину потрібно шукати в собі. Більше приділяйте час близьким людям, не віддалятися від них. Ніхто вам не захоче заподіяти зла. Якщо ви правильно попросіть про допомогу, то вам обов’язково підуть назустріч.

Вагітній жінці

Для вагітної такий сон не обіцяє якихось серйозних змін. Можливо, на даний період часу, у вас відбуваються якісь зміни, яких ви просто не помічаєте. Просто будьте уважні до оточуючих і не слухайте «розумних» порад. Зараз потрібно зосередитися на собі і здоров’я свого майбутнього малюка.

Також такий сон може означати, що ваш чоловік втомився від навалилися проблем і просто хоче вашої уваги. Ви зараз повністю пішли з головою вагітність.

Чоловікові

Якщо чоловікові приснився зрада його дружини з молодою людиною, то це означає, що він відчуває свою близьку старість і дуже комплексує з цього приводу.

Якщо уві сні дружина зраджує, щоб вам помститися, то це до хорошого. Це означає, що у вашій родині настане гармонія. Ніщо не зможе зруйнувати вашу міцну сім’ю і ніхто нікому змінювати наяву не збирається.

Якщо дружина сама вам зізналася у зраді, то наяву вона буде вам вірна все життя і ваш шлюб ніщо не зруйнує.

Якщо ви самі змінюєте дружині в своєму сні, то це означає, що на даний момент ви стали байдужі до неї.

Тлумачення сну по подробиць

Зізнаватися у зраді

Визнання в такому поганому вчинку говорить про брак теплоти і ніжності з боку винного. Якщо у вашому сні ваша дружина або чоловік зізнається в зраді – просто приділяйте їм більше уваги. Це не означає, що наяву вам будуть змінювати, просто надайте вашій другій половинці любов, комфорт і затишок.

Бити за зраду

Якщо уві сні після визнання в зраді ви починаєте бити свого чоловіка або дружину, то у ваших відносинах настала криза. Вам необхідно на час розбігтися, щоб зрозуміти, як бути далі і чи варто продовжувати спільне життя.

Приховувати зраду

Якщо уві сні ви намагаєтеся приховати факт зради, то наяву ви намагаєтеся втекти від навалилися проблем. Ви, як винуватець дитина, яка боїться, що його покарають за те, що він не виправдав очікування дорослих. Поговоріть з дружиною про склалися проблеми.

Дізнатися про зраду уві сні

Якщо ви дізнаєтеся про зраду у своєму сні безпосередньо від дружини або чоловіка, то це хороший знак. Це означає, що подружжя вам вірні і скоро принесуть вам добрі вісті.

А ось якщо уві сні вам привидівся скороминуща інтрижка, то це поганий знак. Можливо, постраждає якість вашої стабільного життя. Також може постраждати і кар’єра.

Але якщо ви вчасно схаменеться від грішного вчинку, то це означає, що незабаром ви приймете мудре рішення, яке принесе вам фінансову стабільність. А з цього моменту удача завжди буде на вашому боці і переслідувати на кожному розі.

Визнання в зраді уві сні ще не означає, що ваш партнер вам невірний в реальному житті. Краще не приставайте з пристрастными питаннями до чоловіка, це тільки посіє зерно сумніву. Краще розберіться з проблемами в житті і спробуйте вирішити їх в терміновому порядку.

Висновки

Сни про зраду не завжди означають погані звістки. Щоб точно дізнатися значення, постарайтеся як можна краще запам’ятати деталі побаченого сну.

Безумовно, бачити сон, у якому зраджує дружина, для будь-якого чоловіка зовсім неприємно. Однак тлумачень у такого способу дуже багато і не всі вони погані.

Кожен сон інтерпретує подібні бачення по-своєму. Так що не варто впадати у відчай. У будь-якому випадку, потрібно довіряти своїй дружині. При виникненні підозр краще спробувати з нею відверто поговорити.

Зрада уві сні може стати передвісником зради в звичайному житті. Хто стане причиною зради, і які мотиви – вже інше питання. Розібратися в своїх сновидіннях вам допоможуть сонники.

Сонник - тлумачення снів