Ворожіння на судженого уві сні для дівчат і хлопців

Сім’я і відносини — важлива частина нашого життя, без якої важко уявити собі повноцінне щастя. Людям цікаво, яким буде майбутній чоловік чи дружина, як скоро вони знайдуть радість сімейного життя і де шукати свою любов. Відповісти на всі ці питання здавна допомагали ворожіння.

Зазвичай, у всіх ворожіннях суджений приходить саме уві сні. Сон — особливий стан, в якому наш розум стає сприйнятливим до тонких енергій і світу духів. Під час сну межа між матеріальним і духовним відкривається, вважається, що саме в цьому стані можна зазирнути у майбутнє і вважати звідти деякі образи, наприклад зовнішність майбутнього чоловіка.

Існує ряд правил і заходів безпеки, які наші предки неухильно дотримувалися під час ворожінь. Навіть такий простий обряд як ворожіння на судженого — повноцінний магічний ритуал, до якого потрібно ставитися з усією серйозністю і повагою.

Оскільки під час сну людина стає сприйнятливим до різних тонких матерій, слід захистити себе від негативу, адже енергії не завжди бувають позитивними. Наші бабусі, збираючись ворожити на судженого, застеляли ліжко навиворіт для захисту від нечистої сили. Ворожка так само одягала навиворіт і нічну сорочку, а спати лягала головою в протилежну від звичної бік.

Ще одне важливе правило — гадаю повинен знаходитися в кімнаті на самоті, не допускається присутність сторонніх.

Значення має і час, коли проводиться обряд ворожіння, передбачення збуваються не у будь-який день.

По святах

Традиційно незаміжні дівчата в селах ворожили на судженого в особливі дні, які вважалися для цього найбільш сприятливі. Зазвичай гадати йшли на великі свята, наприклад Різдво. Для кожного свята існують різні традиції та обряди, які допоможуть передбачити успіх у відносинах і швидке весілля як для дівчат так і для хлопців.

У Різдво

У ніч з 6 на 7 січня прийнято ворожити на судженого. Це особливий день — Святвечір, а саме ніч перед великим святом Різдва. Багато хто пам’ятає картини з класичної літератури, кінофільмів, де дівчата ворожать саме в цю ніч. У вигаданих сюжетах є частка істини, це свято здавна славився тим, що під час нього відбуваються різні дива.

За народними переказами, в ніч напередодні Різдва всі заборони скасовуються і можливим стає що завгодно. Всі духи, як добрі, так і злі, відправляються на Землю і можуть контактувати з людьми.

У Святвечір у сні часто є померлі родичі, щоб відвідати свою сім’ю, передати що-небудь, дати настанову або попередити.

Для ворожіння на Святвечір необхідна підготовка. Волосся розпускають, прибирають з них всі шпильки, прикраси й обереги знімають, вузлики на одежі розв’язують. Всі кільця, сережки і вузли так чи інакше є захистом, здатної замикати енергетику на собі і не пропускати нічого з поза.

Важливо чітко сформулювати питання, що саме ворожбит хоче дізнатися у вищих сил: зовнішність чоловіка, ім’я, де відбудеться зустріч, коли, і тд.

Ворожіння на Різдво можна навіть Православною церквою, зазвичай нетерпимо відноситься до різної ворожбі. Вважається, що в період від Різдва до Хрещення нечистій силі немає місця на землі, вона слабшає, тому ворожіння перестають бути неугодним справою, а стають просто розвагою.

На Святках

Святки — це період 8 по 18 січня, а саме дні з Різдва до Водохреща. Здавна на Русі цей часовий проміжок вважається часом чудес, колядок, і, зрозуміло, ворожінь. Самим сприятливим днем є Васильєв вечір 13 січня, а також ніч напередодні Хрещення.

З Святками пов’язано безліч традицій і правил, які дійшли до наших днів. Наприклад, наші предки не вимітали сміття з хати в період від Різдва до Хрещення, а збирали його в купку, щоб потім спалити на подвір’ї. Таким оразов вважалося, що з будинку выметается весь негатив, хвороби, проблеми.

Особлива увага приділялася снам у святочні дні. Люди вірили, що межа між матеріальним і духовним відкривається на весь строк святкування, можливі різні чудеса, одкровення, а всі сни стають віщими.

В період Святок, для того щоб отримати відповідь вищих сил на питання, що цікавить, буває достатньо просто озвучити його перед сном. Однак, є безліч ритуалів, що дозволяють отримати розгорнуті і найбільш точні відповіді.

За типом ворожіння

До сьогодення дійшло величезна кількість рецептів ворожінь на судженого, які актуальні й донині і можуть бути відтворені у домашніх умовах. Є обряди, потребують ретельної підготовки і дотримання правил, є і зовсім прості способи заглянути в майбутнє і побачити там судженого.

Існують загальні правила для всіх ворожінь, якими не слід нехтувати.

  1. У кімнаті, а краще і взагалі вдома, не повинно бути сторонніх. Ворожіння не терплять суєти, наявності скептиків і шуму.
  2. Телевізор, телефон і інші джерела звуку повинні бути відключені, оскільки вони можуть збити гадающего в самий невідповідний момент.
  3. До ворожіння відносяться серйозно і з повагою. Це повноцінний обряд, куди на заклик приходять потойбічні сили і духи. Неприпустимо сміятися, відволікатися або ще якось виявляти зневагу до ритуалу. Наслідки таких дій можуть бути дуже плачевними. Наші предки вважали, що нечиста сила любить пожартувати над гадающими смертними, а може і жорстоко провчити.
  4. Зазвичай, прийнято гадати вночі або на світанку, якщо в інструкції до обряду не вказано іншого часу.
  5. Під час гадання необхідно зняти прикраси, хрестик, будь-які інші амулети і обереги. Все це створює додатковий фон і перешкоджає отриманню інформації.
  6. Гадаю не має схрещувати руки і ноги під час ритуалу, закрита поза так само блокує енергетику і заважає зчитувати посилаються образи.

Ворожіння з гребінцем

Це ворожіння застосовували для того, щоб дізнатися колір волосся майбутнього чоловіка або дружини. Гребінь або гребінець підвішували в хліві на ніч, а на ранок знаходили на ній волосся. Згідно з повір’ям — це наречений або наречена приходять вночі розчесатися.

В умовах сучасності, коли більшість людей живе в квартирах, гребінець підвішують в передпокої або у ванній. Найголовніше, щоб ніхто сторонній не входив в це приміщення до ранку.

Для хлопців

Ворожіння для неодружених парубків мало чим відрізняються від аналогічних обрядів для дівчат. Будь ритуал може бути застосовний і для ворожіння на суджену.

Популярний спосіб ворожіння з папером: треба написати на папірцях жіночі імена, покласти їх під подушку, а на ранок витягнути одне навмання, так і зватимуть майбутню дружину.

Добре підійде і ворожіння з дзеркалом, в цьому випадку можна побачити обличчя судженої, такий спосіб є найбільш достовірний.

З носком

Для цього гадання лягають спати в шкарпетках, а потім з лівої ноги знімають носок і кладуть його під подушку. Потім вимовляють наступний змову:

«Суджений мій ряджений, та прийди до мене разнаряженный, покажи себе, мене подивися, по слідах знайди, разувать приходь».

Уві сні повинен з’явитися майбутній наречений.

З сіллю

Ворожіння з сіллю вимагає невеликої підготовки. Для обряду перед сном беруть наперсток, насипають у нього сіль і з’їдають. Потім вимовляють слова:

«Солі поїла так захотіла пити, суджений, прийди, та води мені принеси. Службу услужи, так покажи себе».

Хто уві сні приніс води, той і майбутній чоловік.

З водою

Це ворожіння підходить для всіх. Для нього знадобиться новий замок з ключем. У давнину хто гадають брали замок, замикали його над відром з питною водою і читали наступний змову:

«Як я наберу води, та на ключ її замкну. Уві сні мій чоловік мені явися, та пити з порога просися».

Хто прийде уві сні і попросить води, той і наречений.

З дзеркалом

Ворожіння з дзеркалом при свічках вважається найстрашнішим. Для цього обряду брали 2 дзеркала і 2 свічки. Гадаю обов’язково повинен був залишитися один, для цього вночі, о 12 годині, відправлялися в баню або в сарай.

Краще всього, якщо одне з дзеркал висить на стіні, а друга ворожбит тримає в руках. Для ритуалу дзеркала необхідно встановити один навпроти одного, щоб у них утворився коридор, а ліворуч і праворуч запалюють воскові свічки.

Далі потрібно вдивлятися в кінець утворилася галерії, в кінці дзеркального коридору і повинен здатися звужений. Страшним ворожіння вважається тому, що замість звуженого може прийти нечиста сила і налякати яка запитує.

Відгуки

Існує безліч правдивих і неймовірних історій про ворожіння на Різдво і Святки. Багато пробували ворожити на судженого хоча б раз у житті, будучи підлітком. Збулося передбачення чи ні — залежить від багатьох аспектів: правильності проведення обряду, віри в нього, настрою гадающего. Так чи інакше, Святочні ворожіння — частина нашої культури, вони допоможуть доторкнутися до традицій і на час поринути у казку. Ну а ви можете залишати свої відгуки за ворожіння в коментарях внизу — перевіримо, яке саме надійне.

Сонник - тлумачення снів