Вода в морі сонник до чого сниться вода у морі у сні приснилася

До чого сниться вода в морі? Вода – один із чотирьох стихій землі. Море – це символ безкінечності і величности. Сон в якому сниться вода в морі може бути сигналом від вашого підсвідомості, що ви керуєтеся у своїй життя загальновизнаними принципами і що ви не дозволите собі ніякого нечесної поведінки.

До чого сниться вода в морі – сонник Фрейда

Коли вам сниться вода в морі — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви себе обманюєте і ваші стосунки з коханою людиною можуть перетвориться на хмару і розчиниться в один момент.
Якщо вам сниться вода в морі в якому ви набераєте воду, це ознака того, що хтось заподіяв вам шкоди, який ви не можете пробачити.
 

До чого сниться чиста вода в морі — сонник Міллера

Якщо вам сниться чиста вода в морі — це означає, що у вас є великий ворог, але ви його дуже легко одолееете!
Сон в якому чиста вода в морі сниться вашому другу — означає, що у вас багато сили і впевненості у вашому майбутньому заході в профисиональной сфері.
 

До чого сниться прозора вода в морі — сонник Ванги

Коли ви бачите прозору воду у морі уві сні, це ознака спокою й умиротворення, такий сон принесе вам удачу. Якщо сниться прозрачая вода в морі вашому обранцеві, це означає, що ви дуже привабливий і харизматичний людина якій все легко дається.

До чого сниться каламутна вода в морі — сонник Нострадамуса

Сон в якому вам сниться каламутна вода в морі може означати, що людина яка у вас давно закоханий приділяє багато уваги якого ви не помічаєте.
Приснилася каламутна вода у морі у сні вашій подрузі, це означає, що незабаром вам доведеться мати справу з деякими труднощами.
 

До чого сниться голуба вода в морі — сонник Хассе

Блакитна вода – це символ народження нового життя або нового людини. Бачити уві сні блакитну воду у морі — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви занадто зайняті своїми обов’язками, і ви повинні час від часу знаходити час для відпочинку. Сон в якому блакитна вода в море сниться близькій людині, це означає, що ви не повинні приховувати свої почуття.

 

До чого сниться брудна вода в морі — сонник Лонго

Брудна вода – це сам по собі погана ознака який може означати проблеми зі здоров’ям, втрати і разочерования.
Коли вам сниться граязная вода в морі, це ознака того, що ви відчуваєте нове почуття і насолоджуєтеся нею, але в той же час ви його боїтеся, хоча у вас немає причин на цей страх.
 

Сонник - тлумачення снів