До чого сняться курки – тлумачення сну по популярним сонникам

Нерідко люди надають своїм снам велике значення, намагаючись зрозуміти, що може означати те чи інше сновидіння. Наприклад, якщо в нічних мареннях з’явилася курка, що цей знак може означати для сновидця і до якихось подій у житті потрібно готуватися?

Курка по соннику Міллера

Курки, побачені в сні, трактуються Міллером, як позитивні та радісні майбутні події в житті. Наприклад, можливе поповнення в сім’ї або довгоочікувана зустріч з близькими людьми.

На думку Міллера, будь-який сон з куркою сниться виключно до радості.

Сонник Ванги — якщо сняться курки

Ванга передвіщає приємні домашні клопоти. Якщо курка уві сні була велика і красива – це до щасливого заможного життя. Курчата – до приємних сюрпризів, а кілька курок – до довгоочікуваних гостей в будинку. Годування птахів – до приємного подарунку або сюрпризу від коханої людини.

Якщо курка уві сні нападає на сновидця, варто спробувати вирішити виниклі проблеми в сім’ї.

Кури в Ісламському соннику

Даний сонник віщує велику кількість гостей в будинку. Курка, бігає у дворі – до занепаду сил і життєвої енергії, а також нудьзі і гнітючого розпачу. Кудахтающая птах – до майбутнього подорожі, радості яке не принесе. Виводок курчат – до гірким сожалениям про втрачену можливість.

Кому приснилася курка?

Жінки

Для заміжньої жінки сон пророкує сімейне щастя і радість домочадців. Зграя птахів, в якій буйний півень нападає на курей – до сімейних скандалів, винуватцем яких буде глава сімейства. Якщо курка нападає на півня – до скандалу, який спровокує жінка.

Дівчині

Для жінки бачити у сні курок — добрий знак, що передвіщає щастя і любов.

Незаміжньою

Для незаміжньої дівчини курка є символом швидкої весілля. Якщо з куркою уві сні був і півень – він символізує майбутнього нареченого. Курчата – до занепокоєння про майбутнє сім’ї.

Чоловікові

Для чоловіка сон з курми віщує вдалі операції, та отримання великого прибутку.

Вагітній

Курка передвіщає народження дочки, а півень – сина. Пологи пройдуть важко, але дитина, що з’явилася на світло буде здоровий. Також сон може повідомляти про швидкий приїзд далекої родички.

Які були кури уві сні?

Багато

Багато курей – до появи додаткового джерела доходів, який сприятиме подальшому благополуччя в житті.

Білі

Такі птахи обіцяють сновидінню успіх у тій сфері, яка має особливе значення для людини. Також можливе підвищення на службі, щастя на любовному фронті.

Сірі

Сірі птиці сняться до сумнівам сновидця. Можливо, якісь думки не дають йому спокою. Сонник рекомендує відкинути всі сумніви і діяти, спираючись на свою інтуїцію. В цьому випадку все вийде!

Чорні

Наступні дні будуть пов’язані з тривогою і хвилюванням. Обстановка розжарюється, не вийде і далі уникати непростого рішення. Слід зважити всі за і проти і діяти.

З курчатами

Цей сон означає надмірне занепокоєння про своїх дітей. Нерідко ці переживання необґрунтовані.

Кури і яйця

Побачити курку і яйця – до поповнення в сім’ї або приїзду довгоочікуваного гостя в будинок. Також курячі яйця у сні можуть бути символів планів і завдань, які потрібно вирішити наяву.

Півні

Сняться до несподіваної прибутку, джерело якої краще не розповідати оточуючим. Також сон предзнаменует щастя в романтичних стосунках та інтимного життя.

Живі

Жива курка сниться до благополуччя в родині і успіху в справах. Для самотньої людини – це знак про приємне знайомство.

М’ясо

Сире м’ясо птиці передвіщає хвороби сновидця. Варто уважно стежити за своїм здоров’ям і в разі необхідності не відкладати візиту до лікаря.

Мертві (тушка)

Такий сон – до серйозної небезпеки, яка нависла над сновидцем з-за дій недоброзичливців. Слід проявити максимальну пильність і придивитися до свого оточення.

Смажені

Домашні обов’язки займуть набагато більше часу ніж зазвичай, варто відмовитися від великих угод, оскільки є ризик нарватися на шахраїв.

Дохлі

Попереджають сновидця про те, що необхідну в даний момент допомога він шукає не в тієї людини. Покровитель вибрано невірно, швидше за все, він сам потребує підтримки сновидця.

Голова

Побачити відрубану у птиці голову – до неприємностей, які можуть спіткати сновидця з-за його ж «безголовості».

Несуча

Добрий знак благополуччя і достатку. Для жінки сон передвіщає вдале заміжжя в найближчому майбутньому.

Варена

Даний образ пояснюється занепокоєнням сновидця про своє здоров’я. Не варто переживати, найбільш ймовірно, що нездужання викликана перевтомою і втомою. Варто більше часу приділити собі та добре відпочити від поточних справ.

Качки

Сон, у якому з’явилася одночасно і курка, і качка – до родинного щастя, достатку і затишку.

Куряче м’ясо

Сире м’ясо – до хвороби, приготоване – слід проявити обережність у справах і остерігатися малознайомих людей в оточенні.

Їдять

Спробувати уві сні курку – неприємний знак, трактующийся, як можлива хвороба або негативний вплив іншої людини на життя сновидця.

Домашні

Добрий знак, якщо курки красиві, вгодовані і здорові. У сновидця попереду довгі і щасливі роки благополучного життя.

Руда

Символізує жінку, яка потребує допомоги сновидця.

Вбита

Вбита для приготування страви птах – символ важливих новин, які прийдуть зовсім скоро. Якою буде новину, сонник не уточнює, все залежить від того, що відбувається в даний момент в житті сновидца.

Заморожена

До майбутньої «смузі перешкод» на шляху до намічених цілей. Плани постійно будуть валитися з-за непередбачених обставин або втручання третіх осіб. Сонник обіцяє, що вже скоро настане смуга везіння.

Копчена

Цей символ, на думку сонника – зловісний знак. Ймовірно, сновидець опинився під магічним впливом. Хтось проводить ритуали, щоб приворожити або наврочити людини. Варто звернутися до фахівця в області магії.

Червона

Символ любові і закоханості. Для молодої дівчини сон є попередженням – вона у обранця не єдина, а лише «одна з». Для заміжньої жінки червона птах – до швидкого зачаття і народження малюка.

Курник

Цей знак – символ достатку і злагоди в родині. Однак, якщо курки влаштували переполох – варто бути готовим до сімейного переполоху.

Гуси

Сняться до пліток навколо сновидца або великого виграшу.

Пір’я

Пір’я, які розлітаються в різні сторони – до того, що саме заповітне бажання збудеться дуже скоро.

Гриль

Сниться до успішних переговорів, укладення важливого договору, значною угоді.

В крові

Поганий знак, що віщує втрату.

Кролики

До гармонії в сім’ї і достатку.

Сині

Синій – колір магії. Синя курка – до великих неприємностей, які можуть бути викликані магічним впливом недоброзичливців.

Тлумачення сну по діям курки

Клюющая

Птах, клюющая зерно – хороший символ, трактующийся як отримання прибутку в реальному житті. Прибуток буде настільки значною, що про сновидіння можна буде сказати «грошей кури не клюють».

Обскубти

Якщо сновидець сам ощипывал птицю – попереду вечірка з хорошими друзями. Також настає сприятливий період для азартних ігор, час перевірити свою удачу.

Знесла яйце

Скоро до сновидінню прийде відмінна ідея, реалізація якої дозволить отримати хороший дохід.

Обробляти

Ймовірно, таємниці і секрети, які сновидець так ретельно приховує, стануть відомі необмеженому колу осіб. Варто контролювати свої слова і дії, щоб уникнути розкриття найпотаємніших секретів.

Ловити курку

Ловити птаха – до спроб зловити удачу за хвіст в реальності. Якщо зловити все-таки вийшло – наполеглива праця дозволить здійснити заповітну мрію.

Купувати

Сон нагадує про необхідність поповнення продуктових запасів в реальності. Настає сприятливий період для вигідних покупок.

Відрубати голову

Сонник попереджає – варто бути більш стриманим, велика ймовірність того, що сновидець потрапить в неприємну ситуацію з-за свого нерозсудливості.

Рубати

Попереджає про велику кількість заздрісників і суперників в дійсності.

Нападає

Нападниця птах, закликає до обережності, особливо при розмовах на «слизькі» теми. Варто ретельно зважувати кожне своє слово, щоб не сказати зайвого і не вплутуватися в суперечки і сварки.

Красти

Попереду великі обсяги непростої роботи, але результат порадує сновидця, а керівництво оцінить докладені зусилля по достоїнству.

Варити

Задуми і плани будуть реалізовані, однак, доведеться напружитися і прикласти чимало зусиль.

Де ви бачили курку у сні?

Вдома

Скоро нагрянуть неждані гості.

У дворі

Побачити багато курей у своєму дворі – до прибуткового і успішному справі.

У сараї

Якщо сарай чистий і добротний – в будинку сновидця буде панувати добробут і спокій, якщо сарай гнилий – в будинку слід чекати неприємностей.

У воді

Якщо вода була чистою – попереду добрі новини, якщо птах плавала в брудній воді – варто остерігатися пліток і інтриг за спиною від недоброзичливців.

В магазині

Насправді пора робити покупки і робити домашні заготовки за зиму.

На сковорідці

Смажена курка на сковорідці – до серйозного прогресу в роботі. Сновидця очікує визнання, підвищення і збільшення доходу.

Таким чином, сни з куркою можуть мати різні тлумачення. Велика частина снів з живими птахами – добрий знак, що віщує сновидінню процвітання, сімейне благополуччя і успіх у справах. Якщо сон отримав негативну трактування – не варто зневірятися, адже сни – це лише попередження про можливий розвиток подій.

Сонник - тлумачення снів