До чого сняться качки — сонник, бачити уві сні живих домашніх качок з каченятами, на воді, зловити або годувати диких качок, дохла качка

Каченята – задоволені милі птиці. Деякі люди бояться цих птахів з дитинства, а деякі обожнюють! Але що може означати сон, де був присутній такий знак? Краще розібратися з тим, від’ємний це сон або позитивний, і чого варто чекати в майбутньому.

Качка по соннику Міллера

У соннику Міллера цей образ є повністю позитивним. Найкраще побачити крижня летить або плывущую в чистій воді – це означає успіх, цікаві подорожі, хороший урожай або приємний сюрприз.

Качки часто віщують відпустку

Бачити качок по соннику Ванги

Сонник Ванги пояснює каченяти як символ прийдешнього періоду відпочинку, швидкий відпустку, а також необхідність відпочити від повсякденних турбот і справ. Спробуйте відійти від щоденної рутини, побути на відстані від близьких і друзів, наодинці з собою. Але в той же час варто бути обережніше і не порушувати закон.

Значення снів з качками в ісламському соннику

Чирок за ісламським соннику може стати символом побожності і благочестя. Тим не менш, людина, побачивши їх у своєму сні, вже знаходиться або скоро потрапить в неприємну ситуацію. Варто подбати про свою безпеку.

Тлумачення сну з качкою по подробиць

Якщо ви бачили сон, то напевно, в ньому були не тільки утицы. Подробиці у поєднанні з основними деталями також можуть багато розповісти. Варто проаналізувати більше, щоб зрозуміти, чи був сон позитивними чи негативними, і про що це конкретно може говорити.

Жива качка

Сон, де крижень була саме живий, варто проаналізувати з тієї сторони, якій вона була – білою, світлою або чорної, темною, а також домашньої або дикої.

Дикі качки в сні символізують свободу

Біла

Якщо птах біла або світла, то, швидше за все, ваша справа буде процвітати, в родині буде мир і спокій, а урожай буде великим.

Чорна

Якщо утица була чорною, то чекайте невдач і шуму – як у сім’ї, так і в особистих справах, чи на роботі.

Дика

Дикі крижні символізують свободу. Якщо вам приснилися саме вони, то, швидше за все, ви волелюбний і незалежний чоловік, десь навіть трохи егоїстичний. Будьте з цим обережні, адже зовсім скоро вам захочеться домашнього затишку і родинного тепла.

Домашня

На відміну від диких, домашні чирки сняться тим, хто віддає перевагу посиденьки будь гулянкам і розваг. Такий сон може як раз говорити про те, що пора вже змінити обстановку і спробувати здійснити ті мрії, які лежать довгий час на полиці, або ті, які раніше ви просто боялися здійснювати.

Качка з каченятами

Якщо сниться утица з каченятами, то це говорить про швидке одержання матеріальних благ і благополуччя. Будьте готові до того, що багатство звалиться на ваші плечі раптово. Крім цього, не забувайте і про своїх дітей, якщо ви ними вже обзавелися, адже вони завжди потребують вашої уваги.

Качки на воді — до швидкого подорожі

Качки на воді

Побачити в сні птахів на воді означає швидке подорож, і швидше за все, по воді. Якщо ви займаєтеся торгівлею, то це подорож принесе вам хороший дохід.

Жива качка в руках

Птах, яку ви тримаєте в руках, говорить про те, що ви змогли багато чого добитися в житті. Можливо, що мета, до якої ви так довго прагнули, або на підході, або вже у вас в руках.

Живі домашні качки

Побачена уві сні живі домашні каченята крім любові до домашньому господарству та сім’ї можуть говорити про зайвого марнотратства. Спробуйте найближчим часом побільше заощадити, щоб у майбутньому було простіше.

Дохлі качки

Побачити мертвих птахів уві сні не віщує нічого доброго. Швидше за все, ваші вороги спробують втрутитися у ваше життя і порушити плани, вплинути на ваших близьких, зруйнувати вашу репутацію на роботі або в бізнесі.

Качки в небі

Найкращий варіант з усіх – це побачити качок летять в небі. При такому розкладі успіх і благополуччя вам забезпечено. Крім цього, такий символ уві сні може говорити про швидкий переїзд в новий будинок, про швидке щасливому шлюбі або про появу на світ чудових дітей.

Годувати качок

Годування птахів у сні може говорити про невдачі і швидку появу проблем як на роботі, у навчанні, так і в особистому житті. Але це цілком ваша вина, причиною якої може бути недостатня увага до подій і брак досвіду.

Зловити качку

Якщо у ваших сновидіннях ви зловили каченяти, то це означає швидкий успіх у ваших починаннях. Але варто бути пильними до того, щоб не допустити краху в інших сферах життя.

Приготувати качку (смажена або запечена качка уві сні)

Приготувати птаха в сні – засмажити її або запекти – може означати як тривалі справи і проблеми, які ви не поспішайте вирішувати, якого втручання у ваші справи інших людей – батьків, родичів, друзів, начальства. Постарайтеся вирішити всі самі, і не затягувати, тоді успіх вам забезпечений. При чому в самому недалекому майбутньому.

Висновки

Як можна зрозуміти, качка найчастіше означає успіх і достаток, благополуччя і будь-які досягнення. Але також варто серйозніше поставитися до деталей сну і проаналізувати, що супроводжувало появи качки у вашому сні, тому що в деяких випадку качка може говорити і про нагальних проблемах.

Сонник - тлумачення снів