До чого сняться дохлі пацюки – тлумачення по сонникам

Мертвий гризун – не сама приємна картина. Тому, коли сниться щось подібне, багато людей підсвідомо очікують чогось поганого. Однак у більшості випадків, сновидіння, в якому вам є дохлі пацюки, є не обіцянкою бід і нещасть, але попередженням про «гнилому» і негідну оточенні.

Більш точне і конкретне тлумачення можна отримати, якщо врахувати дрібниці, на зразок розміру і забарвлення гризуна.

Сонник Міллера

Психолог Густав Міллер був впевнений, що, якщо вам приснилася дохлий щур, яку ви вбили, то в реальному житті варто очікувати від нападок недоброзичливців.

Однак не турбуйтеся завчасно: що б не сталося, в кінцевому підсумку ви отримаєте перемогу. Якщо ж у сні до вас з’явилася ціла купа дохлих гризунів, то це своєрідне попередження: зверніть увагу на своє оточення. Велика ймовірність, що серед знайомих, яким ви довіряєте, можуть бути люди, які насправді бажають вам зла.

Сновидіння, в якому ви бачите труп шкідника біля порога свого будинку, означає, що у найближчий час вам потрібно вжити заходів для того, щоб убезпечити своє житло і своїх рідних: підсильте сигналізацію, якщо живете в приватному будинку або хоча б перевірте замки.

Сонник Ванги

Відома провидиця Ванга вважає сновидіння, в якому з’явилися мертві щури, дуже поганим знаком – подібний сюжет є серйозною загрозою вашому матеріальному достатку. Настійно рекомендується зменшити свої витрати, а від спонтанних великих покупок варто відмовитися зовсім.

Також є й інше тлумачення: велика ймовірність, що у вашому оточенні присутні нехороші люди, які в будь-який момент готові зробити вам підлість або підставити вас. Тому придивіться до тих, кому беззастережно довіряєте.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, сновидіння, в якому є мертві щури, символізує тріумф, перемогу над негідними людьми, охочими вам нашкодити тим або іншим чином. Також є і інше тлумачення, суть якого – успіх у всіх починаннях.

Тлумачення сну по подробиць

Мертва чорний щур

Незважаючи на те, що чорний колір в більшості випадків несе негатив і біди, якщо приснилася велика чорна щур мертвою, то в реальності ніяких нещасть не буде. Навіть навпаки, ви зможете з легкістю отримати перемогу над усіма ворогами і недоброзичливцями.

Вбити щура

Сновидіння, в якому щур загинула від рук самого сновидца, в більшості сонників означає, що рішення якого-небудь питання або в суперечці з недоброзичливцем саме ви отримаєте перемогу, як би не складалися обставини спочатку.

Дохлий щур біла

А ось білий гризун, всупереч всім асоціаціям з даними кольором, символ поганий. Велика ймовірність, що зараз за вашою спиною наближені до вас люди готують підлість. Причому ножа в спину вам увіткнутий в той самий момент, коли будете найменше до цього готові. Настійно рекомендується придивитися до свого оточення і розірвати всі зв’язки з тими, хто веде себе негідно, навіть, якщо людина вам доріг.

Згідно з деякими джерелами, зрадить вам якась жінка. Тому озирніться: можливо, хтось з представниць прекрасної статі готує неприємність на вашу адресу вже зараз.

Велика мертва щур

Також рекомендується звертати увагу на такі дрібниці, як розмір гризуна. Наприклад, якщо дохлий щур була нереально великий, то велика ймовірність, що ви допустите серйозну помилку, однак потім практично відразу її виправите.

Якщо ви бачите, що великий шкідник лежить в крові, то в реальному житті вас скоро звинуватять у чомусь непристойному, чого ви не робили насправді. В результаті ви, звичайно, зможете відновити справедливість і виправдатися, однак на це ви не витратите багато часу і масу зусиль.

Декілька дохлих щурів

Кілька гризунів, що лежать на снігу, говорить про великий обман, а на підлозі вашого житла – про те, що до вас повільно, але вірно наближається якась загроза. Зрозуміти, з якою конкретно боку, поки не можна, тому просто будьте уважніше і обережніше.

Якщо чоловікові наснився мертві щури в його машині або гаражі, то це попередження, що незабаром можуть зрадити, причому зроблять це самі близькі та будь-які люди, яким ви довіряєте найбільше – найкращий друг і будь-яка жінка. А для представниць прекрасної статі подібний сюжет натякає, що незабаром на вас і ваших дітей поллється бруд від родичів і оточуючих, і вам доведеться захищати свою сім’ю.

Висновки

Підводячи підсумки, сновидіння, в якому ви побачили мертвого щура – вбиту вами або померлу саму по собі, в дуже рідкісних випадках віщує біду. Найчастіше, це ознака перемоги над ворогами і попередження про підлість, про зло, яке готують вам наближені люди.

Так або інакше, що б вам не обіцяло сновидіння, не варто сприймати тлумачення надто серйозно, тому що ви і тільки ви є ковалем свого щастя й своєї долі.

Сонник - тлумачення снів