До чого сниться заєць – сонник, тлумачення сну про білих і сірих зайцев, зловити зайця руками уві сні

Побачений заєць є неоднозначним символом. Побачене потрібно тлумачити в залежності від зовнішнього вигляду тварини, а також обставин, при яких воно з’явилося в сновидінні. Згадайте всі деталі сну і прочитайте нашу статтю, в якій зібрані найпопулярніші тлумачення.

Заєць по соннику Міллера

Заєць символізує бажання, мрії і цілі людини. Тому по діям звірка можна зрозуміти, як близько сновидець знаходиться до того, що йому найбільше хочеться. Якщо заєць тікає, то і намічені плани реалізуються зовсім не скоро. Наближається тварина має повністю протилежне значення.

ДОВІДКА. Якщо заєць залишається на місці, це говорить про те, що сновидець з якоїсь причини боїться просуватися до бажаного, і таке бездіяльність тільки зашкодить йому.

Годувати зайця уві сні не варто — це поганий знак

Тлумачення сну про зайця в сонник Ванги

Ванга вважала, що побачений заєць віщує появу несподіваних можливостей, про які людина навіть не мріяв. Це можуть бути корисні знайомства, цікаві пропозиції про роботу та інші події, які можуть стати приводом для серйозних змін в житті. Якщо сновидець спостерігає, як звірка намагається зловити хтось інший, варто чекати появи конкурента, який може «схопити» щасливий шанс замість нього.

Заєць в ісламському соннику

Поява в сні перелякане звірятко віщує неприємну ситуацію, яка викликає сильний стрес. Якщо ж сниться гонитва за вухатим, значить зустрінуті труднощі будуть пережиті з гідністю. Годувати уві сні спійманого зайця вважається поганим знаком. Така картина обіцяє побачив її людині швидкі фінансові втрати.

Кому приснився сон

Крім деталей сну, важливо і те, ким він був побачений. Справа в тому, що токування може змінитися в залежності від статі сновидця, тому обов’язково прочитайте докладне пояснення, описане далі.

Для незаміжньої дівчини

Молода дівчина, яка побачила уві сні, як вона тримає на руках зайця з темною шерстю, може чекати романтичної зустрічі. Якщо шубка тваринного мала світлий окрас, скоро вона зустріне подругу, яку давно не бачила.

Для вагітної

Вагітна жінка, яка побачила уві сні зайця, може не переживати про здоров’я майбутнього малюка. Хворий звір може бути попередженням про можливу хворобу самої матері. Після такого сновидіння жінці варто більш уважно ставитися до свого здоров’я.

Сірий заєць — символ несподіваних змін у житті

Для заміжньої жінки

Мелькає між деревами тварина символізує недовіру жінки до власного чоловіка. Щоб розвіяти сумніви, варто відверто поговорити з партнером і переконатися в тому, що підозри безпідставні.

ДОВІДКА. Якщо вухатий виявляв інтерес до сновидице і навіть дозволив себе погладити, значить жінці не вистачає уваги чоловіка.

Для чоловіка

Тікає у сні заєць говорить про те, що чоловіка скоро чекає романтична зустріч. Невдала спроба зловити вухатого віщує незаплановані грошові витрати. Спійманий звір навпаки, символізує раптову удачу або прибуток. Якщо чоловік спостерігає за тим, як тварина тікає від хижака, попереду його чекає складне випробування.

Якого кольору був заєць уві сні

На колір шкірки тваринного також варто звертати увагу, тому що він передає загальний підтекст і зміст подій.

Білий

Білий колір – символ щирості, вдачі й сміливості. Найчастіше звірятко, шкірка якого має світле забарвлення, сприймається як добрий знак, який обіцяє вдале завершення всіх нещодавно розпочатих справ і приємне спілкування з оточуючими.

Чорний

Чорний колір символізує підступність, скритність і страх. Тому чорний заєць зазвичай пов’язаний з появою недоброзичливця в найближчому оточенні сновидця. Тварина, з чорною шкіркою, опинилося за спиною, символізує заздрісників і пліткарів.

Сірий

Сірий колір – символ випробувань, пригод і веселощів. Побачив сірого зайця, варто готуватися до несподіваних змін у власному житті. Вони можуть бути незначними або глобальними, але їх вплив на благополуччя людини в будь-якому випадку буде залежати від нього самого.

Намагатися зловити, але так і не зловити зайця — до втрачених можливостей

Тлумачення сну по подробиць

Тепер розберемо основні деталі сну, які зроблять його тлумачення більш точним.

Зловити зайця руками

Схопити вухатого голими руками – символ того, що сновидець впорається з усіма випробуваннями самостійно. Заєць, схоплений за вуха – до прибутку, за лапу – до перемоги в суперечці, притиснутий до землі тілом людини – до вдалої операції.

Ловити, але не зловити зайця

Втікач звірятко віщує втрачені можливості. Якщо сновидець отримав рану від зайця, що тікає, значить скоро йому належить укласти невигідну угоду або програти суперечку. Речі, втрачені під час невдалої лову тварини, символізують страх сновидця допустити помилку в якійсь важливій справі.

Полювання на зайця в лісі

Полювання на зайця символізує майбутні зміни, і те, який вплив на життя сновидця вони виявляться. Якщо полювання закінчилося нічим, то і в реальному житті нічого хорошого чекати не варто. А ось спійманий заєць вважається хорошим прогнозом, чому б не зайнявся людина в майбутньому.

Мертвий заєць

Тварина, загибле від хвороби, віщує швидку втрату. Якщо заєць помер у сутичці з хижаком, в найближчому майбутньому сновидець потрапить у складну ситуацію. Коли причина смерті звірка не зрозуміла, в реальному житті варто чекати несподіваних і неприємних новин.

Кролик

Поведінка кролика символізує обстановку всередині сім’ї сновидця. Якщо тварина виявилося сонливим або хворим, будинки назрівають проблеми. Життєрадісний звірятко говорить про приємні зміни для всієї сім’ї в найближчому майбутньому.

Бачити в сні багато зайців — можливо, ви занадто сильно відкладаєте неминуче

Дуже великий заєць уві сні

Великий розмір тваринного символізує нездійсненні мрії і грандіозні цілі, яким не судилося збутися. Знизивши планку очікувань, сновидець зможе отримати від життя набагато більше задоволення.

ВАЖЛИВО! Якщо заєць збільшується чи зменшується в розмірах прямо на очі сплячого, йому варто чекати обману або зради на роботі.

Багато зайців

Той, хто довго відкладає важливе рішення, може побачити в сні багато зайців одночасно. Вони символізують можливості, які упускає сновидець, відтягуючи неминуче.

ДОВІДКА. Щоб зрозуміти, на яку сферу життя натякає сон, потрібно згадати його обстановку. Ліс, поляна символізують зовнішній світ, тобто роботу, друзів і т. д. Будинок або інше приміщення — це особисте життя сновидця.

Вбити зайця

Вбивство зайця віщує упущені можливості і відмова від вигідних угод. Якщо ж сновидець вбив звіра, захищаючи себе чи іншої людини, це говорить про те, що скоро йому доведеться зустрітися з недоброзичливцем, який буде нишком влаштовувати агресивні нападки і провокації.

Бачити тікає зайця

Таке сновидіння говорить про швидкі невдачах, які несподівано наздоженуть людини. Відбудеться це з-за зовнішніх обставин, тому переживати немає сенсу. Якщо заєць тікає від іншої людини, сновидінню в останній момент посміхнеться удача.

Тепер ви знаєте, що сни, в яких з’являється заєць, можуть мати різне значення. Але не забувайте, що тлумачення сонників -це лише підказки, а не керівництвом до дії.

Сонник - тлумачення снів