До чого сниться ворон або чорна ворона – тлумачення по сонникам

Чорний ворон є головним містичною істотою багатьох народів світу і персонажем епосів. З давніх часів птицю символізували зі злими духами і нечистою силою, також, ворон вважався передвісником горя і невдач. Нічні мрії, в яких ви побачили чорного ворона, можуть мати як хороше, так і погане значення.

Характер тлумачення сновидіння залежить від дрібних деталей, таких як кількість ворон і їх дії.

Сонник Міллера

Сонник Міллера свідчить, якщо вам приснилася ворона – варто приготуватися до сумних подій і известиям від близьких людей. Також, ворон може символізувати швидку зустріч з неприємною людиною.

Довідка. Чорна ворона приходить в нічних мареннях до людям, страждаючим від внутрішньої порожнечі, самотності і нерозуміння.

Якщо ви бачите уві сні поле, густо покрите чорними птахами – це застережливий сон, який солить погану врожайність і хвороби тварин. Із-за дефіциту свого врожаю відбудеться різкий стрибок цін на товари та продукти першої необхідності, можливий фінансова криза.

Якщо уві сні був убитий ворон – дуже поганий знак, прирікає на болісну смерть рідної людини. Будь-які зусилля з вашої сторони будуть марними, єдине, чим ви можете допомогти в такій ситуації – бути поруч і підтримувати людину до його останньої години.

Ворона — Сонник Ванги

Ванга вважала, що чорна птиця в нічних мареннях є провісником лих і нещасть у всіх сферах життя людини. Почути в сні каркання ворон, які кружляють над головою – до війни або трагічних подій глобального масштабу. Вся земля буде засіяна тими, хто поліг у нерівній битві. Це буде вороновый рай, і пекло для всього людства.

Інші значення снів з вороном по соннику Ванги:

 • Один чорний ворон, голосно каркающий – до здійснення помилкового вибору або поганого вчинку, який призведе до сумних наслідків не тільки вас, але і ваших близьких людей.
 • Молодому чоловіку такий сон обіцяє плетіння інтриг і обман від коханої жінки.
 • Бачити кричить ворона на землі – поганий знак, що віщує траурні події у вашій оселі, єдиний спосіб відігнати біду і уберегти своїх близьких – це молитва і відвідування храму.
 • Ворони, в’юнкі безліч гнізд на високих деревах – дуже поганий знак, який пророкує масове поширення небезпечних захворювань, епідемію.
 • Наносити каліцтва, вбивати птицю – символізує марна вбивство часових ресурсів в реальності. Задумайтеся, чи так важливо те, на що ви растрачиваете безцінний час. Переглянете свої погляди на життя і пріоритети.

Ісламський Сонник

Чорний ворон в ісламському старовинному соннику – це символ розлуки з близькими людьми на довгий час. Можливі тривалі поїздки в далекі країни, або переїзд. Також, такий сон можна трактувати як перехід на нову посаду.

Тлумачення сну по подробиць

Ворона залетіла в будинок

Сновидіння, в якому чорна пташка залетіла в будинок – трактується двояко. Вам варто очікувати візиту довгоочікуваних гостей, які принесуть вам добрі вісті, пов’язані з вашими близькими. У теж час, такий сон може передвіщати знайомство з новим персонажем протилежної статі, який справить на вас сильне поганий вплив і буде успішно маніпулювати вами заради своєї вигоди.

Зграя ворон

Спостерігати в нічних мареннях за воронной зграєю – символізує недоброзичливців і заздрісників у реальному житті, можливо, ви комусь перейшли дорогу і забули. Згадайте події за останній час, коли були вчинені помилки і провини, про яких жалкуєте і каєтеся – попросіть вибачення. Це допоможе уникнути конфліктів і поганої репутації.

Ворона клює

Якщо уві сні клюнула чорна ворона – сновидця очікує серйозний неприємна розмова з близькою людиною, який затаїв на нього образу через погане ставлення або поганого вчинку, пов’язаного з ним. Як би не вчинили з вами – швидше за все, ви цього заслужили.

Летить ворон

Спостерігати за польотом ворона – ваші нездійснені мрії і примарні надії, які ви поховали всередині себе. Якщо у вас коли-то не вийшло спробувати себе в чомусь новому, і було прийнято рішення більше не намагатися – це в корені невірно. Не можна здаватися після першої невдачі, тоді успіх і виконання бажань не змусять себе чекати.

Мертва ворона

Мертва птиця в сновидінні – незважаючи на негативний контекст, такий сон є сприятливим знаком. Найближчим часом ви впораєтеся з усіма проблемами і накопиченими справами. Хворій людині такий сон обіцяє швидке одужання, одержання гарних звісток.

Приснилася зграя ворон

У різних сонники можна знайти несхожі один на одного тлумачення сновидінь, пов’язаних зі зграєю ворон. Розглянемо найбільш популярні з них:

 • Зграя чорних птахів, яка насувалася прямо на вас – символізує неприємності, які застануть вас зненацька, в самий невідповідний момент. На цей раз справлятися з усіма проблемами доведеться самому, якщо ви не хочете потім після кого-то все виправляти і виконувати подвійну роботу. Навчіться самі вирішувати свої проблеми і відповідати за наслідки, до яких призводять ваші необдумані вчинки.
 • Нападниця зграя птахів – значення такого знаку залежить від деталей сновидіння. Якщо птахи голосно каркали – осуд з боку рідних людей. Також, такий сон символізує ваше бажання відгородитися від усього світу і нікого близько не підпускати. Такий сон може бути з зрадою, яке було не так давно.

Злякати ворона

Сновидець, який зробив різке, не акуратне рух і злякав чорну птицю – в реальному житті зможе уберегти себе і своїх близьких від негативного впливу навколишніх людей. Також, такий сон говорить про якесь недоброжелателе, який зовсім недавно хотів нашкодити вам, але відмовився від цієї затії з-за обставин, що склалися.

Інші тлумачення снів з чорними воронами:

 • Ворона, нападаюча на дівчину – до неприємних новин або виникнення конфлікту на робочому місці.
 • Якщо при битві з птахом вона вас здолала – вас чекає швидке розставання з вашою другою половинкою з-за її невірності.

Важливо! Злі, агресивні ворони великого розміру – ваші заздрісники і ті, хто хоче зробити вам підлість. Остерігайтеся нових знайомств на робочому місці і не лізьте перший на рожен. З-за вашої запальності і нетерпимості будь-який дрібний спір може перерости в конфлікт нереальних масштабів, який дуже складно буде вирішити.

 • Відбитися від 2 злих воронов – до успішного завершення розпочатих проектів і справ.
 • Бачити, як ворон залетів через вікно – відображення ваших фобій і переживань. Також, такий сон говорить про занижену самооцінку і повній відсутності віри в себе.
 • Великий ворон, той, хто стукає по склу – значення залежить від кольору птиці. Білий колір – для отримання хороших звісток від близьких друзів або рідних. Чорне оперення – до траурним подій або різкого погіршення стану здоров’я когось із членів вашої родини.
 • Білий птах, що потрапив до оселі через двері – до отримання нового джерела фінансового доходу. Якщо ви давно планували зробити велику покупку – зараз самий відповідний для цього час.
 • Тримати білу ворону в руках – вам вдасться зловити удачу за хвіст, обов’язково скористайтеся цією можливістю.

Важливо! Говорити з вороном – попередження про небезпеку, яку намагаються до вас донести душі померлих родичів.

 • Давати ворону частування – Все підступи, які запланували ваші вороги, в результаті обернуться в вашу користь.
 • Ворон з жовтими пір’ям – успіх і визнання ваших заслуг на робочому місці. Швидкий та успішний підйом вгору по сходах.
 • Мертва біла ворона – такий сон є дуже сприятливим знаком. Дівчині такий сон обіцяє щасливе життя і міцний шлюб з хорошим чоловіком. Якщо сновидіння снилося чоловікові – його чекає успішне майбутнє, можливе відкриття власного бізнесу.
 • Чоловікові, бачити чорну птицю – до великих втрат грошових коштів, бізнесменові такий сон обіцяє розорення і крах бізнесу.

Більшість сновидінь з воронами, які сняться чоловікові – несуть негативну трактування і погане значення. Зграя воронів з чорним оперенням, що кружляє над головою молодої людини – говорить про те, що в його життя ось-ось почнеться довга смуга невдач та втрат. З такою проблемою сновидець не впорається поодинці, зараз йому знадобиться підтримка рідних як ніколи. Завдяки їй ви вистоїте, і впораєтеся з усіма труднощами.

Висновки

З незапам’ятних часів чорний ворон вважався передвісником темних сил і смерті. Незважаючи на це, є безліч тлумачень снів у різних сонники, які говорять про початок нового життя і хороші події які прийдуть у життя сновидця після побачених нічних мрій з воронами. Для того щоб максимально точно і інформативно зрозуміти значення сновидіння, намагайтеся запам’ятовувати його, або записувати відразу після того, як прокинулися.

Сонник - тлумачення снів