До чого сниться велика змія – сонник

Обыно змія уві сні так чи інакше відноситься до негативних символів. У більшості сонників зустріч із рептилією прийнято трактувати як відображення поганих відносин з оточуючими, труднощі у справах, таємних страхів яка запитує.

Однак, бувають і ситуації, в яких змія виступає як сприятливий знак. Правильно зрозуміти сон допоможе аналіз різних деталей, таких як зовнішній вигляд, поведінка змії по відношенню до сновидінню, місце, де сталася несподівана зустріч і загальне враження від побаченого.

Як правило сновидіння не слід трактувати однозначно і буквально, важливо звернути увагу на всю картину сну в цілому, аналізувати свої емоції, події, що відбуваються в житті останнім часом.

Сонник Міллера

По соннику Міллера змії — суто негативний знак, кому і в якому вигляді вони не наснилися. Такий сон передвіщає загрози від близького оточення, підступи недоброзичливців і проблеми у справах.

Чим небезпечніше і крупніше рептилія уві сні, тим гірша ситуація насправді. Нападниця велика змія говорить про активних дій з боку ворогів. Потрібно уважніше переглянути свої зв’язки і партнерства, можливо у сновидця завівся помилковий друг.

Якщо уві сні величезна змія душить або кусає, то це означає небезпечну ситуацію, з якої навряд чи вдасться вийти переможцем. Перемогти хижака в сновидінні — взяти верх над ворогами.

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця також вважала змію поганою ознакою уві сні. Такий символ означає наклеп, погані чутки, прийдешні чвари і хвороби. Побачити в сні отруйну рептилію — недоброзичливець небезпечний і швидше за все перемогти його не вдасться, неотруйна змія — гору візьме той, конфлікт вдасться залагодити.

Зустріти мертву змію — хороший знак, плани недоброзичливця не увінчаються успіхом без всяких зусиль з боку сновидця.

Полювати на рептилію — переслідувати ворога. Успіх підприємства у сні пророкує перемогу на яву.

Ісламський Сонник

У мусульманському сонник змія — символ зради, підступних людей поруч. Якщо людина побачив уві сні змію у себе в будинку — значить в його сім’ї з’явився ворог. Шипящая змія означає погані дії, наклеп на адресу яка запитує. Змії, атакуючі родичів — це вороги рідних сновидця.

Зустріти змію, яка поводиться мирно — уникнути конфлікту, вийти сухим з води. Побачити в сні мертву змію — перемога над ворогом без всяких зусиль. Мертва рептилія в ліжку сновидця — до смерті чоловіка, згідно з ісламським сонником.

Перемогти в сні агресивну змію — взяти верх над ворогами в реальності. Готувати з рептилії блюдо або поїдати змію — до отримання вигоди і прибутку від конфлікту, перемога над недоброзичливцем принесе плоди.

Кому приснилася велика змія?

При трактуванні слід звертати увагу на особистість сновидця: його стан здоров’я, життєву ситуацію, стать, вік.

Для жінки велика змія у сні означає наклеп, погані поради з боку оточуючих. Часто такий сон трактується як тривога за дітей. Побачена рептилія може символізувати суперницю в любові.

Якщо змія сичить, нападає і тим більше кусає у сні, то такий символ несприятливий у будь-якому випадку. Тварина веде себе мирно, найчастіше хороший знак і говорить про швидкому вирішенні труднощів.

Для чоловіка приснилася змія найчастіше символізує підступи у справах від колег, друзів. Тварина веде себе войовничо по відношенню до сновидінню або комусь з його близьких повинно насторожити. Такий знак говорить про наявність уявних друзів, які бажають американцю зла і шукають зручного випадку, щоб підставити його. Сон виступає як застереження: найкраще переглянути своє коло спілкування і нейтралізувати ворога.

Для вагітної сон зі змією може трактуватися по-різному. Якщо тварина спокійно і не заподіює шкоди — таке сновидіння предзнаменует легкі пологи. Перемога над нападаючої рептилією так само сприятливий знак.

Тлумачення снів великий змій за кольором

Важливо звертати увагу і на такі деталі сну, як зовнішній вигляд змії. Додаткова інформація допоможе правильно витлумачити побачене і додати ясності картині.

Чорна змія великого розміру у сні означає небезпеку. Такий знак предзнаменует неприємності на роботі, зустріч з труднощами. Якщо величезна змія сичить і кидається на сновидця, то це означає, що належить виконати серйозну роботу, щоб впоратися з проблемами.

Червона рептилія символізує внутрішні переживання яка запитує. Можливо, слід давно задуматися про відпочинок, переглянути своє оточення і прибрати з нього тих людей, які викликають стрес.

Побачена в сні біла змія говорить про прихід небезпеки з тих джерел, з яких не очікувалося. Чим більша тварина, тим гірше будуть обстоять справи. Місце, в якому змія була зустрінута, може вказати на характер проблем.

Тлумачення сну по діям

Дії, які сновидець здійснює уві сні, допоможуть передбачити його майбутню реакцію на ті події, які віщує сон, тому важливо враховувати при трактуванні сну всю ситуацію в цілому.

Полювати в сні на велику змію і вбити її — сприятливий знак, що обіцяє прибуток і успіх у справах. Укладені угоди будуть корисними для яка запитує, плани ворогів не принесуть їм користі. Взяти змію, її шкіру або м’ясо в якості трофея — хороший знак, що обіцяє прибуток.

Якщо перемогти змію уві сні не вдалося і вона вкусила сновидця, то несприятливий сон, удача не на вашій стороні. Перемогти ворога не вдасться, проекти і плани не реалізуються так, як хотілося б. Сон обіцяє несподівані витрати, конфлікти, скандали.

Спіймати у сні велику змію — до прибутку, отримання виграшу, до вигідну угоду чи вдалої покупки. Крім того, змія символізує мудрість і знання, такий сон — гарний знак для учнів.

Висновок

Сон, у якому на шляху сновидця зустрічається велика змія, не можна трактувати буквально. Рептилія може символізувати як ворога, так і якийсь проект, над яким йде робота в даний момент. Важливо враховувати всю картину в цілому, відмітні особливості тваринного, його поведінка і загальне враження від побаченого.

Сонник - тлумачення снів