До чого сниться стадо – сонник, тлумачення сну про стадо корів, овець, кіз, і череда баранів і коней у сні

Стадо тварин сонники зазвичай є сприятливим знаком, якщо в ньому складаються здорові особини. Коли худоба виснажений і хворий, сновидця після пробудження очікують важкі часи. Тлумачення нічних мрій, в яких фігурує велика кількість тварин, повністю залежить від подробиць. Якщо коні і корови і віщують сприятливий рік, то кози можуть свідчити про швидкі негаразди.

Стадо сонник Міллера

Сновидіння про здоровий стаді, що пасеться на заливному лузі, свідчить про швидке процвітання і сприятливому збігу обставин для людини. Якщо худобина виснажена, брудна і хвора, сновидця після пробудження чекають важкі часи. По соннику Міллера таку ситуацію необхідно виправляти самостійно — для цього потрібно тільки змінити спосіб життя і позбавитися від шкідливих звичок.

Якщо у нічних мареннях стадо тікає в страху, варто вжити наступні заходи:

 • усунути будь-яких ненависників у своєму оточенні;
 • позбутися від переслідувачів, занадто нав’язливих знайомих;
 • задуматися про підвищення;
 • попросити начальство про підйом по кар’єрних сходах.

Нічні мрії, в яких фігурує рев невидимого стада тварин, що попереджає про майбутню метушні в повсякденних і робочих справах.

Увага! Спостереження уві сні за доїнням стада корів говорить про отримання багатого спадщини. Сновидінню слід бути уважнішими, бо на нього є види у далеких родичів.

Мукаючі корови для жінки — хороший знак

Тлумачення сну про стадо сонник Ванги

Ванга вважала, що привидевшийся в сні череду символізує суспільство людей. Для сновидця це сприятливе знамення — у нього є однодумці. Ясновидиця тлумачила такі мрії в залежності від відбуваються в них дій:

 • табун коней або мирно пасущееся стадо тварин уособлює повагу людини оточуючими, захоплення його вчинками, легке спілкування з друзями;
 • якщо сновидець пас стадо уві сні, то після пробудження він буде тримати робочий процес під чуйним контролем, досягне поставленої мети;
 • коли тварини тонуть в болоті, людина незабаром важко захворіє;
 • стадо, ведене на забій, застерігає про серйозну небезпеку;
 • перегін табуна з одного пасовища на інше віщує зміни в житті.

Стадо в ісламському соннику

Стадо здорових відгодованих корів в мусульманському або ісламський сонник уособлює радість і успіх в повсякденних справах, позбавлення від зайвих клопотів. Це символ родючості, сприятливі роки. Протилежний знак — це худі особини. Вони віщують наступ чорної смуги.

Кому приснився сон?

Тлумачення сну про стаді тварин для жінок і чоловіків відрізняється.

Жінки

Існують наступні інтерпретації нічних видінь:

 1. Коли молода дівчина рятується від біжить стада, це говорить про її скромності і замкнутості. Ці риси заважають їй знайти собі гідного партнера для створення сім’ї.
 2. Мукаючі корови для зрілої жінки є сприятливим знаком. Вони свідчать, що незабаром вона зустріне свого майбутнього обранця.

Сон зі здоровими тваринами для вагітної віщує легкі пологи.

Чоловікові

Чоловікам, щоб розтлумачити бачення, необхідно запам’ятати подробиці сну:

 1. Мертві тварини. Необхідно позбутися ненадійних людей у своєму оточенні.
 2. Годувати стадо у дворі. Знак того, що незабаром з’явиться хороший друг. Він допоможе досягти поставленої мети.
 3. Доглянуті і здорові особини. Сновидець буде користуватися популярністю у жінок.

Важливо! Руді корови уві сні у чоловіка віщують обман і зрада. Необхідно бути обережними.

Тлумачення сну по подробиць

Інтерпретація сновидіння нерідко змінюється в залежності від виду тварин, їх кількість і загального стану.

Стадо корів

Якщо біля людини пробігає велике стадо великої рогатої худоби, йому належить зробити вибір в найближчому майбутньому. Але цей сон говорить про успішному збігу обставин.

Коли корови пасуться і раптово побігли, то на шляху людини очікують перешкоди. Худоба в загороді віщує дрібну сварку з близькими людьми. Вона не торкнеться відносини. Незабаром всі помиряться.

Білі пухнасті вівці — знак добробуту

Стадо баранів

Барани сняться людям, які легко піддаються чужому впливу. Зазвичай стадо цих тварин говорить про те, що сновидець після пробудження будуть зневажати обмежені люди. Бодающиеся самці в стаді віщують поява таких непостійних емоцій, як закоханість або страх. Рекомендується переглянути свої погляди на життя, самостійно вирішувати проблеми, не піддаючись чужих слів.

Стадо овець

Білі пухнасті вівці — це знак удачі і добробуту. Чорні і худі тварини у снах агресивні або полохливі. Вони попереджають, що до людині дуже близько підібрався ворог, який може зіпсувати репутацію сновидця.

Катання верхи на овечки серед її стада передбачає здійснення поставлених цілей. Якщо стадо замкнено в сараї, його сторожить злий пес, в реальності сновидця чекає зустріч зі своїми страхами.

Стадо кіз

Кози вважаються найбільш несприятливим знаком для сновидця. Якщо тварини збираються в зграю, то хтось бажає людині зла, намагається залякати, зіпсувати життя. Найближчим часом настане чорна смуга, від якої важко позбутися. Кози віщують погане оточення, яке слід якомога швидше змінити.

Табун коней

Табуни коней є добрим баченням. Сновидця чекає благоденство:

 • комфортна сімейне життя;
 • успіхи в роботі;
 • відсутність конфліктів з колегами, друзями і близькими людьми;
 • раптова прибуток;
 • фінансова стабільність.

Чим більше коней в табуні, тим більше у сновидця відданих друзів. Для молодої дівчини біжать по луках коні віщують щасливе заміжжя.

Увага! Єдиний несприятливий знак — коли домашня кінь тікає до дикого табуна. Це говорить про те, що близька людина найближчим часом захворіє.

Якщо уві сні гнати череду на річку, то в реальності Вас чекає новий, сприятливий період

Стадо оленів

Велика кількість оленів віщує про швидкому знайомстві з людиною, для якого відсутні духовні цінності. З ним необхідно бути обережним. Біжать по лісі тварини віщують сприятливе закінчення розпочатої авантюри.

Стадо свиней

Свині застерігають сновидця про неприємну сварки з близькими людьми. Нерідко стадо тварин сниться до зрадництва. Необхідно бути обережніше з дружиною або чоловіком.

Стадо кабанів

Кабани на відміну від домашніх свиней є сприятливим нічним баченням. Їх стадо віщує фінансову стабільність отримання прибутку. Якщо професія сновидця пов’язана з торгівлею, то незабаром до нього зійдуть покупці.

Гнати череду уві сні

Тлумачення нічного бачення залежить від подробиць:

 1. Пасти по лузі. З’явиться новий план для отримання прибутку, який потрібно здійснювати як можна швидше.
 2. Вести на річку для купання. В житті настане новий період, який поверне її в кращу сторону.
 3. Підганяти з лугу до будинку. Віщує нові ділові знайомства, укладення вигідних контрактів.
 4. Водити тварин на водопій. Друзям буде потрібна допомога.

Висновки

Стадо тварин в більшості випадків не передвіщає лиха. Сновидінню необхідно бути обережним, якщо йому привиділися кози і домашні свині. Вони обіцяють зрада від близької людини, наближення ворога. Барани говорять про те, що потрібно жити самостійно, не піддаючись на чужі провокації. Коні і корови є найбільш сприятливим знаком. Вони віщують успіх у кар’єрі, щасливе сімейне життя і фінансову стабільність.

Сонник - тлумачення снів