До чого сниться чорний бик? Тлумачення сну з чорними биками по сонникам

Найчастіше, сни несуть у собі попередження про небезпеку, щоб ми зуміли уникнути зіткнення з нею. А іноді заздалегідь оповідають про майбутні радісні події. Ну а бик з вашого сну розповість ось що:

Сонник Міллера

У соннику Міллера бик, має чорне забарвлення, провіщає поліпшення фінансового становища, обіцяє матеріальне благополуччя, а для чоловіків — отримання бажаного результату.

Чоловіча стать, повстречавщий в мріях це сильне і велике тварина, може не сумніватися у своєму авторитеті. Влада і успіх будуть супроводжувати сильній половині людства ще довгий час.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що такий символ уві сні говорить про гарний заробіток, особливо, якщо бик не діє, а нападає на вас. Чим стрімкіше несеться бик, тим швидше прибуток буде розширювати обсяг вашого гаманця.

Ісламський сонник

Побачити уві сні бика означає не зовсім приємну трактування:вам доведеться самостійно довести до кінця справу, яку ви почали при підтримці близьких людей і родичів. Вони перестануть надавати вам допомогу з будь-яких причин. Можливо, ви самі в цьому винні і варто згадати, як ви спілкувалися зі своїми помічниками — не образили ливы ненароком близьких вам людей.

Подумайте — що стало причиною такого відчуження в. швидше за все, вам вдасться повернути відносини на колишній рівень довіри і взаєморозуміння.

Комусь приснилося чорний бик?

Для дівчини

Зустріч з ласнистым, холенным биком обіцяє найближчим часом нового багатого шанувальника, який захоче пов’язати стосунки міцними узами шлюбу. Суджений буде з вищого суспільства, галантний і харизматичний, хоча спочатку характер чоловіка може відштовхнути через шкідливість і єхидства.

Трактування сну несе в собі дуже позитивний посил — якщо найближчим часом відбудеться сватання, то варто погодитися на шлюб, тому що життя з таким чоловіком принесе тільки щастя, а з його непростим характером ви впораєтеся за короткий час.

Це цікаво!

8 з 10 дівчат, втікали у сні від бика, мають настирливого залицяльника Якщо ж у сні дівчині довелося тікати від бика, це символ докучливого кавалера, товариства якого можна уникнути, просто не відвідуючи найближчим часом ніяких світських заходів.

Для жінки

Жінці, якій наснився бик, боятися не потрібно. Сон передвіщає тільки хороше — доля обдарує вас безліччю приємних сюрпризів. Чим разъяренней було тварина в сновидінні, тим радісніше йтимуть справи в реальному житті!

Швидше за все, ваші повсякденні справи відійдуть на другий план, а ви самі підете в похід по магазинах, а, може, навіть в подорож, про яку давно мріяли, але все ніяк не було можливості здійснити мрію.

Для вагітної

Вагітній такий сон говорить про те, що дівчина переживає за своє чадо, що цілком нормально для майбутньої матері, у якої бущуют гормони. Але всі переживання марні, адже все буде добре, а малюк народиться здоровим, як символ зі сну, бик.

Це цікаво!

У 8 з 10 жінок, повстречавших у своєму сні бика, народиться хлопчик.

Для незаміжньої

Незабаром послідує пропозиція руки і серця від багатого шанувальника, який володіє всіма якостями хоррошего сім’янина. Чоловік працьовитий, спокійний, цілеспрямований.

Для заміжньої

Зустріч у сні з биком попереджає про реальної зустрічі в житті зі своєю першою любов’ю, почуття до якої ще живі, але заховані глибоко в душі. Емоції, які можуть запаморочити голову, ні до чого доброго не приведуть, тому тверезість і холоднокровність — головні друзі в момент спілкування з візитером з минулого життя.

Для чоловіка

Представнику чоловічої статі чорний бик — знак твердої волі, сильного характеру, впевненості в своєму житті і гарного положення в суспільстві. Непохитний авторитет буде триматися за вами ще довгі роки, а кар’єрне зростання — йти в гору.

Для хлопця

Бик чорної забарвлення не несе уві сні нічого хорошого, попереджає про підступи недоброзичливців і ворогів. Остерігайтеся шахраїв, зараз великий ризик з ними зустрітися, а так само уважно ставитеся до нових знайомств. Дуже ймовірно, що хтось із вашого близького оточення будує вам підступи.

Скільки биків було уві сні?

один чорний бик — на шляху до досягнення мети чекає безліч перешкод, які можна подолати, доклавши чималі зусилля. Зате смак перемоги солодше тоді, коли вона не дається легко і відразу.

два б’ються бика — любов і визнання шанувальників, які можуть вас ощасливити. Якщо ви прагнете до популярності і слави, то дуже скоро отримаєте бажане.

стадо чорних биків — щастя і благополуччя, швидке вирішення складних ситуацій! Все, що так набридла вас останнім часом, зникне з вашого життя раз і навседа. В житті настане біла смуга, ви заслужили це.

біжить стадо биків — говорить про те, що ви перебуваєте в полоні божевільних ідей і робите багато необачних і грішних вчинків. Перегляньте свою поведінку, щоб потім не довелося шкодувати про скоєні діяння.

бик і корова — сновидіння є сприятливим символом, селищем ефективне і швидке вирішення проблем. Попереду чекає період удачі і везіння. А так само побачені тварини символізують міцне здоров’я.

Що робив чорний бик у вашому сні?

спокійно гуляв — такий сон обіцяє плідну і гармонійний період в сім’ї сновидця. Дуже добре почати робити ремонт. Те, що пов’язано з будинком та його облаштуванням принесе хороший результат, час на поліпшення житлових умов після побаченого мирного тварини, ви витратите не дарма.

буцався — вас чекає любов і щастя, але пліткарі можуть оббрехати вас і це істотно зіпсує відносини між вами і партнером. Постарайтеся убезпечити себе від спілкування з небажаними людьми.

помирав — ви доб’ється свого, але спочатку хлебнете багато гірких сліз.

Сонник - тлумачення снів