До чого сниться багато риб у воді? Тлумачення сну по сонникам

Побачити сон, у якому в чистій воді пустують різнокольорові рибки — дуже сприятливий знак. Практично у всіх джерелах риба і риболовля в сні символізують швидке виконання бажань яка запитує і отримання ним або його близькими великої фінансової прибутку.

Риба уві сні персоніфікує бажану здобич, бачити її — до успіху в бізнесі, просування в кар’єрі, вдалому завершенню справ. Крім того, риба, зустрінута в сновидінні, дає надію тим, хто давно мріє зустріти свою любов.

Сонник Міллера

По соннику Міллера риби і риболовля — сприятливі символи. Вони означають швидке настання білої смуги в житті сновидца, обіцяють багатство, покращення рівня життя та успіх у всіх починаннях.

Спостерігати в сні за ловлею риби — до фінансового тріумфу, вопрощающего чекають вдалі угоди, великі покупки, які принесуть радість у майбутньому. Всі проекти обіцяють бути реалізованими в найкоротші строки з найменшими зусиллями.

Закоханим і бажає знайти щастя в любові сон говорить про швидкої взаємності або зустрічі з майбутнім обранцем. Такий знак сприятливий і обіцяє щасливий союз, пристрасть, зустріч з партнером своєї мрії.

Риби, зустрінуті у сні, обіцяють і зміцнення здоров’я, прилив життєвих сил. Такий сон пророкує хворому швидке одужання і повернення до справ.

Піти з риболовлі з порожніми руками — сон вказує на невірне планування часу, неправильні пріоритети в житті сновидца.

Сонник Ванги

За сонником болгарської ясновидиці Ванги, риба у воді символізує несподівані проблеми і зачаїлися ворогів. Зловити риб — ворог програє, перемога буде за вами. Чим більше у воді риби і чим вона більша, тим більше негараздів застерігає сновидця в майбутньому.

Важливо оцінювати загальне враження від сну, зовнішній вигляд риби і її поведінку. Якщо вона мирно плаває в річці, то проблеми не торкнуться вопрощающего і вороги не зможуть нашкодити йому.

Нападники і кусающие сновидця риби — до проблем в колективі, з фінансами або ж зі здоров’ям. Очікують незабаром проблеми в сім’ї, дрібні сварки, скандали з сусідами і колегами. Можливо, розкриють хвороби, про які людина не знав раніше.

Мертві риби у сні означає, що вороги будуть переможені і всі їх плани проти побачив сон не увінчаються успіхом без зусиль з його боку.

Риба, що плаває у воді без луски — до проблем зі здоров’ям.

Ісламський Сонник

У мусульманському соннику риби означають прихованих ворогів в близькому оточенні сновидця. Буквально сон означає те, що під боком у яка запитує завівся недоброзичливець, про існування якого він поки не знає.

Зловити або убити таку рибу в сні — гарний знак, від зрадника вдасться вчасно позбутися, поки він не встиг заподіяти шкоду. Чим більше риби у сні, тим серйознішими будуть проблеми.

Посмажити або з’їсти риб — до вигоди, отримання прибутку, здобута перемога принесе плоди.

Сон є застереженням і рекомендує уважніше поставитися до близького оточення, щоб обчислити людини, який задумав погане проти яка запитує та його членів сім’ї.

Що за риби були у вашому сні?

Зовнішній вигляд і поведінку риб у сні допоможуть більш глибоко проаналізувати побачене. Значення має і колір, і кількість риб, і те як вони себе поводять по відношенню до зустріла їх людині уві сні.

Якщо в сновидінні хто зустрів безліч різнобарвних рибок у прозорій воді, то такий знак суто позитивний і обіцяє прибуток і нові знайомства. Чим більше у сні мальків, тим більше буде прибуток від проекту, над яким сновидець працює в даний момент.

Багато дрібних риб також обіцяють зростання добробут і підвищення рівня доходу того, хто зустрів їх у сні. Особливо добрим знаком вважається спіймана риба.

Зграя великої риби обіцяє справжній успіх у кар’єрі.Незабаром всі праці сновидця будуть винагороджені по достоїнству і він зможе насолодитися багатством і повагою оточуючих.

Незважаючи на низький символу на перший погляд, тухлі риби в сновидінні обіцяють достаток і раптово спіткало яка запитує спадщину чи солідний виграш.

Плескающиеся у воді риби говорять про швидке підйомі в житті сновидца, його чекає активний період з безліччю щасливих можливостей, які треба лише грамотно використовувати.

Зустрінутий у воді риб’ячий скелет — несприятливий символ, такий сон передвіщає занепад сил і марні надії.

Вид здорової та активної риби в сновидінні говорить про те, що в цілому така ознака позитивно і сновидінню слід очікувати в майбутньому успіху. Хвора ж риба — недобрий знак, що говорить про зайвої метушливості яка запитує і не грамотно розставлених пріоритетів у його житті.

Тлумачення сну по діям з рибами

Дії, які сновидець здійснює з рибою допоможуть найбільш грамотно трактувати сон. Важливий сам процес і результат сновидіння, а також те, яке відношення відбувається викликає у яка запитує.

Рибалка уві сні зазвичай уособлює погоню за удачею і прибутком. Ловити рибу у сні — намагатися отримати гроші в реальності. Рибалка символізує проекти та починання сновидця, тому важливо аналізувати такий сон в деталях.

Ловити живу рибу руками — намічене важко буде реалізувати, результат старань буде таким, яким був результат риболовлі уві сні.

Ловля риби з допомогою вудки — справа принесе прибуток, якщо сновидець докладе до нього зусилля. Кількість спійманої риби покаже масштаби успіху, який слід чекати від цього проекту.

Ловити багато риби за допомогою сіток — вдале підприємство, яке увінчається великою фінансовою вигодою без особливих зусиль зі сторони, яка запитує. Рвані мережі — приховані проблеми, які заважають досягненню поставленої мети.

З’їсти спійману рибу — хороший знак, незабаром сновидець зможе насолодитися плодами своєї праці і спочивати на лаврах.

Якою була вода у вашому сні з рибою?

При аналізі сну велике значення має оточення, в якому відбулася зустріч з рибами: пейзаж, предмети. Все це допоможе правильно зрозуміти образ, посланий підсвідомістю.

Вода у сні, в якій плавають риби, сильно впливає на враження від побаченого. Цей символ несе прихований сенс і відповідає за забарвлення всього сновидіння в цілому.

Якщо вода кришталево чиста і прозора, то сон сприятливий і не слід чекати від нього нічого поганого.

Каламутна ж і темна вода, брудна, в якій плаває сміття, говорить про негативному значенні побаченого. Часто такий символ трактується як отримання прибутку нечесним шляхом або з сумнівних джерел.

Висновок

Риби, побачені в сні, найчастіше не несуть в собі ніякого негативу. У більшості трактувань такий символ позитивний і обіцяє грошову прибуток. Важливо звертати увагу на те, який настрій викликає сон і, виходячи з власних відчуттів, робити висновки про його значення.

Сонник - тлумачення снів