До чого сниться багато кішок? Тлумачення сну з купою кішок по сонникам

Кішки з багатьма з нас живуть пліч-о-пліч, тому не дивно, що ми часто бачимо їх у снах. Проте з давніх часів навколо цих тварин народжувалися суперечливі міфи і забобони. Тлумачі сновидінь стверджують, що інтерпретація побаченого буде залежати, в тому числі від статі і віку сновидця. Важливо також, якого кольору було наснилося тварина, чим воно займалося, в якому настрої було і де знаходилося.

Сонник Міллера

Відомий американський психолог Густавус Хиндман Міллер у своїй книзі «або Сонник тлумачення сновидінь» зазначає, що кішка – звір загадковий, таємничий і небезпечний. А значить, кішка у сні виступає в якості застереження, символізує таємного ворога, що знаходиться поблизу. Психолог звертає особливу увагу на зовнішній вигляд кішки: якщо тварина брудне, худе і хворе, — в небезпеці здоров’я сновидця, і необхідно терміново задуматися про своє самопочуття. Якщо ж кішка здорова, сильна і готова до нападу, ворог зовсім поруч: плете змову, розпускає плітки чи планує скандал.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця Ванга все життя цуралася кішок і вважала, що символізують вони виключно серйозні неприємності. Навіть мигцем побачена уві сні кішка – тривожний знак, пророчащий конфлікти на робочому місці, розбіжності в сім’ї і страшні розчарування.

Чим більше кішок оточує сновидця, тим небезпечніше майбутні труднощі. Якщо тварини шиплять, дряпають або кусають, біда неминуча.

Ісламський сонник

Ісламський сонник теж трактує є уві сні кішок як попередження про небезпеку. Якщо такий сон побачить одружений чоловік, велика ймовірність стати жертвою подружньої зради.

Тлумачі взагалі пов’язують образ кішки з жіночою підступністю: сновидінню може загрожувати не тільки зрада коханої, але і обман жінки-колеги або родички.

ДОВІДКА
Французький сонник трактує чистого білого кота, побаченого уві сні, як попередження про те, що найкращий друг, якому сновидець найбільше довіряє, веде себе легковажно і не вміє зберігати чужі секрети.

Кому наснилися кішки?

Якщо доросла жінка побачила уві сні кішок, це може означати, що комусь із близьких (члену сім’ї або другу) скоро буде потрібна допомога і підтримка.
Юній дівчині (особливо незаміжньої) такий сон обіцяє появу в житті хитрою суперниці.
А ось для вагітної дівчини такі сни – хороший знак, особливо якщо тварина у сні теж вагітний або з кошенятами. Це пророкує благополучні пологи і здорових дітей.
Чоловік, побачивши уві сні кішок, незабаром може постраждати від заздрості колег або злих намірів нових знайомих. Якщо ж чоловікові присняться кошенята – попереду довгоочікувана прибуток або підвищення.

ДОВІДКА
Італійський психолог Антоніо Менегетті вважає, що кішки, зі сну чоловікові, символізують владну і примхливу жінку, яка лише імітує теплі почуття і користується сновидцем для отримання власної вигоди (статусу, грошей або впливу).

Які кішки наснилися?

Кішка з кошенятами обіцяє благополучне вагітність і легкі пологи.
Кішки й коти – труднощі в особистому житті, можливий розрив відносин або велике розчарування в коханій людині.
Тварини хворі, блохасті намагаються, бездомні – варто бути уважнішими до стану свого здоров’я, не виключена раптова важка хвороба.
Багато злих і агресивних кішок – колеги поширюють брудні плітки, можливий скандал на роботі або публічний ганьба.
З чорною шерстю – чекає небезпека, яку буде важко спрогнозувати заздалегідь.
З сірою шерстю – біда прийде від людини, що припадає кровним родичем.
З рудою шерстю – скандал буде великим і потягне за собою тяжкі наслідки, у тому числі і для емоційного стану.

ДОВІДКА
Побачити в сні забіяк тварин – до нічного пограбування або втрати значної суми в результаті невдалої операції.

Де кішки з’явилися у сні?

Кішки в приватному будинку або селі – у сновидця є недоброзичливці, які підуть на все, щоб очорнити його в очах родичів і друзів.
Кішки в квартирі – хтось прагне залучити сновидця в непорядні і навіть протизаконні справи, які обернуться викриттям.
Кішки на вулиці – потрібно остерігатися нових знайомих, їх нечиста совість. Біди вийде уникнути, якщо уві сні прогнати кішок.

ДОВІДКА
Якщо сновидінню вдасться усвідомити себе уві сні і прогнати тварин, він зуміє обернути прийдешні неприємності собі на користь чи запобігти їх, уникнувши запеклої боротьби, стресу і непередбачених фінансових втрат.

Багато тлумачі і езотерики схиляються до думки, що кішки у сні – поганий знак. Однак для вірної інтерпретації будь-якого сновидіння необхідно враховувати контекст побаченого, що передують події і навіть те, в який день тижня і в який час доби приснився цікавий сон.

Сонник - тлумачення снів