Третя чверть

Знову повторюється квадратура Місяця. Ми також бачимо її половину, але тепер вона зменшується в розмірах, а не збільшується.

В організмі ще досить життєвої енергії для реалізації певних цілей. Потрібно витратити сили правильно.

Якщо ви ще не роздали борги і не пробачили оточуючих, зараз саме час зайнятися цим. Пам’ятайте, що після завершення фази енергія почне різко спадати. Тому закінчити всі важливі справи потрібно зараз.

Приділіть час здоров’ю. Їжте корисні продукти, по мірі сил займайтеся спортом. Контролюйте стан травного тракту, адже в цей період можуть виникнути деякі проблеми.

Займіться також емоційним станом. У третій чверті місяця ви зможете відновити сили, щоб підготуватися до нового циклу.

Корисно привести в порядок не тільки власний організм, але і житло. Займіться генеральним прибиранням, якщо ще не зробили цього в попередній фазі. Викиньте речі, які вже не знадобляться. Енергії для цього ще вистачає.

Направте значну частину зусиль на підвищення кваліфікації. Можливо, у вас є наступник, з якими варто поділитися досвідом. У будь-якої трудової діяльності буде супроводжувати успіх.

Можливі позбавлення, але не такі страшні, якими можуть здатися спочатку. Якщо ви щось втратите, то звільниться місце для чогось більш важливого.

Не забувайте стежити за здоров’ям і відстежувати тривожні симптоми. Якщо ви захворієте зараз, то довго не зможете одужати. Одягайтеся тепліше, не їжте зайвого.

Це ще і вкрай період травмонебезпечний. Тому рухи повинні бути плавними і продуманими. Навіть під час занять спортом потрібно проявляти обережність. Це не підходящий час для екстриму.

Сни в цій фазі можуть бути віщими. Але частіше підказують, яким чином можна впоратися з труднощами.

Останні дні третьої чверті варто приділити інтелектуальної праці. Можна відправитися в подорож. Враження від поїздки будуть незабутніми.

В останню добу цього періоду проявляється прагнення до логічного завершення. Що б не відбувалося раніше, зараз потрібно закінчити всі справи.

За вчинені промахи доведеться розплачуватися. Тому постарайтеся мирно врегулювати всі можливі конфлікти. Уникайте відкритих протистоянь — зараз не час для них.

Якщо ви не завершіть всі справи, то в останньої фази місячного циклу у вас не залишиться сил. Зробіть останній ривок і приступайте до аналізу подій, що відбуваються.

Сонник - тлумачення снів