До чого сниться коротко стригти волосся – сонник, тлумачення сну про коротку стрижку, бачити як вас коротко підстригли уві сні

Всі сни, пов’язані з волоссям, є символічними. Більшість з них несуть негативний характер. Наприклад, люди впевнені, що сон про короткій стрижці — обіцяє неприємності, хвороби та небезпека. Насправді, сни трактуються по-різному, в залежності від того, кому вони наснилися, якою вийшла стрижка (красивої чи ні), хто підстригав волосся тощо. Сон про коротко підстрижених волосся може бути як сприятливим, так і не дуже.

Коротка стрижка по соннику Міллера

Згідно соннику великого психолога Густава Міллера, коротко підстригти волосся означає агресію у спілкуванні з діловими партнерами, обман, низку невдач і розчарувань. Якщо дівчині сниться, що її коротко підстригає перукар, наяву її чекає сварка з коханою людиною.

Для жінки такий сон обіцяє готовність до кардинальних змін у житті

Сон про коротко стрижене волосся в сонник Ванги

Ванга ж вважала, що стригти волосся у сні не обіцяє нічого поганого. Але, якщо стрижка вийшла дуже короткою і не зовсім привабливою – це попередження. Після такого сну варто бути більш економними, щоб запобігти невиправдані витрати.

Якщо ж коротка стрижка виглядає привабливо, можна чекати позитивного повороту в бізнесі. А якщо приснилося, що жінка обрізала свою довгу косу, значить в житті її очікують сильні зміни в гіршу чи кращу сторону.

Важливо: якщо приснилося, що ви підстригли свого ворога – можна очікувати довгоочікувану перемогу над ним. А якщо ж у сні ви самі себе обстригли, значить наяву вас чекають сварки з близькими друзями.

Стригти волосся коротко в ісламському соннику

Згідно з ісламським сонником, бачити себе в сні остриженным, значить втратити власний стан у реальному житті. Якщо жінка бачить, як їй роблять коротку стрижку, значить чоловік попросить розлучення. Якщо ж чоловікові присниться, що його дружину підстригли, значить у неї є коханець. Якщо сниться, що людина сам підстригає себе, значить він може втратити свою посаду на роботі.

Кому приснився сон?

Сон про короткій стрижці трактується по різному, в залежності від того, кому він приснився: чоловікові чи жінці.

Жінки

Жінці сон про короткій стрижці символізує готовність до кардинальних змін у житті. Можливо вона розлучиться з чоловіком, і почне будувати своє життя заново. Для незаміжньої жінки такий сон обіцяє початок спільного життя з коханою людиною і щасливий шлюб.

Також сон про короткій стрижці трактується в залежності від того, хто – кого підстригає:

  • жінка підстригає чоловіка, значить у реальному житті її чекає приємне знайомство, яке переросте в роман;
  • дівчину підстригає незнайомець, швидше за все це передвіщає хворобу (застуду, травму);
  • жінку підстригає знайомий їй чоловік, наяву її чекає неприємна ситуація з ним. В такому випадку, краще постаратися не зустрічатися з цією людиною кілька днів;
  • дівчину підстригає незнайома жінка, і при цьому спляча відчуває дискомфорт, значить в житті з’явиться більше вивертка суперниця;
  • жінка підстригає коханку чоловіка. Таке сновидіння обіцяє про те, що найближчим часом благовірний покається і вернеться в сім’ю.

Увага: якщо сон про короткій стрижці приснився вагітній жінці, наяву її може очікувати загроза передчасних пологів.

Чоловікові стригти волосся знайомої у сні — до змін у ставленні до неї

Чоловікові

Якщо чоловікові приснилося, що він підстригає волосся дівчині, наяву він змінить до неї відношення в кращу сторону. Якщо чоловік підстригає волосся іншим людям – значить їх відносини зміняться в кращу сторону, або сплячого чекає просування по службі.

Якщо хлопцю приснилося, що його коротко підстригли, варто готуватися до служби в армії.

Тлумачення сну по подробиць

Більшість сонників трактує сон про короткій стрижці як негативний знак. Але тут все залежить від обставин, на які слід звернути увагу:

  • хто підстригав волосся;
  • кого стригли уві сні;
  • якою вийшла зачіска;
  • які емоції були випробувані у сні.

Бути підстриженим у сні означає занепад сил наяву. Швидше за все, сновидець зіткнеться з серйозними проблемами в житті, подолати які буде непросто.

Якщо людину підстригли уві сні насильно, значить в реальному житті на нього хтось буде сильно тиснути і нав’язувати свою думку. Протистояти цьому буде досить складно.

Увага: якщо уві сні втекти від стрижки, значить наяву можна позбутися хвороб і неприємностей.

Бачити, як вас коротко стрижуть в перукарні

Сон про стрижку в перукарні не обіцяє поганих наслідків. Якщо стрижка вийшла красивою і акуратною можна чекати прибуток і успіх у справах. Також такий сон означає порятунок від неприємностей і про закінчення поганого періоду у житті.

Якщо приснилося, що ваші волосся настільки галузі, що їх необхідно коротко підстригти в перукарні, такий сон обіцяє фінансові негаразди. Якщо в перукарні вам зістригли тільки кінчики волосся, це свідчить про поліпшення фінансового становища. Але це тільки в тому випадку, якщо сплячий відчував позитивні емоції під час стрижки. Сон, у якому перукар стриже волосся недбало, означає, що щось піде не так, як було заплановано.

Важливо: обрізати своє довге волосся в коротку стрижку, значить зуміти вирішити проблеми в житті. Головне, щоб нова стрижка була красивою і охайною.

Якщо Вам приснилося, що підстригли негарно і дуже коротко — чекайте фінансових втрат в реальності

Коротка стрижка на іншій людині

Якщо приснилася коротка стрижка на іншу людину, яка в житті носить довге волосся, значить в його житті будуть рішучі зміни.

Вам дуже коротко обстригли волосся

Якщо спящему приснилося, що його підстригли дуже коротко і негарно, наяву його чекають неприємності і фінансові втрати. Якщо приснилося, що вас постригли майже налисо, то в житті можна чекати негаразди або навіть хвороби. Якщо ж стрижка вийшла нерівною, то це зовсім поганий знак.

Бачити підстрижене волосся на підлозі

Якщо після стрижки побачити волосся на підлозі, значить на особистому фронті у реальності з’являться проблеми. Якщо волосся довелося прибирати самому, наяву людина буде каятися у скоєних вчинках, і поле, в його житті почнеться новий етап.

Якщо ж сплячий побачив на підлозі зістрижене волосся іншої людини, з-за своєї заздрості він може зіпсувати стосунки з близькими людьми.

Висновки

На закінчення варто відзначити, що сон про короткій стрижці можна розтлумачити по – різному. Якщо сострижены були тільки кінчики, то сплячого чекають незначні зміни в житті. Якщо ж з довгого волосся була зроблена дуже коротка стрижка – сплячого очікують сварки з колегами і фінансові негаразди. Позитивним такий сон може бути тільки в тому випадку, якщо людину підстригали в перукарні і не дуже коротко.

Сонник - тлумачення снів