До чого сниться коротко стригти волосся – сонник, тлумачення сну про коротку стрижку, бачити як вас коротко підстригли уві сні

Всі сни, пов’язані з волоссям, є символічними. Більшість з них несуть негативний характер. Наприклад, люди впевнені, що сон про короткій стрижці — обіцяє неприємності, хвороби та небезпека. Насправді, сни трактуються по-різному, в залежності від того, кому вони наснилися, якою вийшла стрижка (красивої чи ні), хто підстригав волосся тощо. Сон про коротко підстрижених волосся може бути як сприятливим, так і не дуже.

Коротка стрижка по соннику Міллера

Згідно соннику великого психолога Густава Міллера, коротко підстригти волосся означає агресію у спілкуванні з діловими партнерами, обман, низку невдач і розчарувань. Якщо дівчині сниться, що її коротко підстригає перукар, наяву її чекає сварка з коханою людиною.

k chemu snitsya strich korotko volosy  sonnik, tolkovanie sna pro korotkuyu strizhku, videt kak vas korotko podstrigli vo sne72 До чого сниться коротко стригти волосся  сонник, тлумачення сну про коротку стрижку, бачити як вас коротко підстригли уві сніДля жінки такий сон обіцяє готовність до кардинальних змін у житті

Сон про коротко стрижене волосся в сонник Ванги

Ванга ж вважала, що стригти волосся у сні не обіцяє нічого поганого. Але, якщо стрижка вийшла дуже короткою і не зовсім привабливою – це попередження. Після такого сну варто бути більш економними, щоб запобігти невиправдані витрати.

Якщо ж коротка стрижка виглядає привабливо, можна чекати позитивного повороту в бізнесі. А якщо приснилося, що жінка обрізала свою довгу косу, значить в житті її очікують сильні зміни в гіршу чи кращу сторону.

Важливо: якщо приснилося, що ви підстригли свого ворога – можна очікувати довгоочікувану перемогу над ним. А якщо ж у сні ви самі себе обстригли, значить наяву вас чекають сварки з близькими друзями.

Стригти волосся коротко в ісламському соннику

Згідно з ісламським сонником, бачити себе в сні остриженным, значить втратити власний стан у реальному житті. Якщо жінка бачить, як їй роблять коротку стрижку, значить чоловік попросить розлучення. Якщо ж чоловікові присниться, що його дружину підстригли, значить у неї є коханець. Якщо сниться, що людина сам підстригає себе, значить він може втратити свою посаду на роботі.

Кому приснився сон?

Сон про короткій стрижці трактується по різному, в залежності від того, кому він приснився: чоловікові чи жінці.

Жінки

Жінці сон про короткій стрижці символізує готовність до кардинальних змін у житті. Можливо вона розлучиться з чоловіком, і почне будувати своє життя заново. Для незаміжньої жінки такий сон обіцяє початок спільного життя з коханою людиною і щасливий шлюб.

Також сон про короткій стрижці трактується в залежності від того, хто – кого підстригає:

 • жінка підстригає чоловіка, значить у реальному житті її чекає приємне знайомство, яке переросте в роман;
 • дівчину підстригає незнайомець, швидше за все це передвіщає хворобу (застуду, травму);
 • жінку підстригає знайомий їй чоловік, наяву її чекає неприємна ситуація з ним. В такому випадку, краще постаратися не зустрічатися з цією людиною кілька днів;
 • дівчину підстригає незнайома жінка, і при цьому спляча відчуває дискомфорт, значить в житті з’явиться більше вивертка суперниця;
 • жінка підстригає коханку чоловіка. Таке сновидіння обіцяє про те, що найближчим часом благовірний покається і вернеться в сім’ю.

Увага: якщо сон про короткій стрижці приснився вагітній жінці, наяву її може очікувати загроза передчасних пологів.

k chemu snitsya strich korotko volosy  sonnik, tolkovanie sna pro korotkuyu strizhku, videt kak vas korotko podstrigli vo sne73 До чого сниться коротко стригти волосся  сонник, тлумачення сну про коротку стрижку, бачити як вас коротко підстригли уві сніЧоловікові стригти волосся знайомої у сні — до змін у ставленні до неї

Чоловікові

Якщо чоловікові приснилося, що він підстригає волосся дівчині, наяву він змінить до неї відношення в кращу сторону. Якщо чоловік підстригає волосся іншим людям – значить їх відносини зміняться в кращу сторону, або сплячого чекає просування по службі.

Якщо хлопцю приснилося, що його коротко підстригли, варто готуватися до служби в армії.

Тлумачення сну по подробиць

Більшість сонників трактує сон про короткій стрижці як негативний знак. Але тут все залежить від обставин, на які слід звернути увагу:

 • хто підстригав волосся;
 • кого стригли уві сні;
 • якою вийшла зачіска;
 • які емоції були випробувані у сні.

Бути підстриженим у сні означає занепад сил наяву. Швидше за все, сновидець зіткнеться з серйозними проблемами в житті, подолати які буде непросто.

Якщо людину підстригли уві сні насильно, значить в реальному житті на нього хтось буде сильно тиснути і нав’язувати свою думку. Протистояти цьому буде досить складно.

Увага: якщо уві сні втекти від стрижки, значить наяву можна позбутися хвороб і неприємностей.

Бачити, як вас коротко стрижуть в перукарні

Сон про стрижку в перукарні не обіцяє поганих наслідків. Якщо стрижка вийшла красивою і акуратною можна чекати прибуток і успіх у справах. Також такий сон означає порятунок від неприємностей і про закінчення поганого періоду у житті.

Якщо приснилося, що ваші волосся настільки галузі, що їх необхідно коротко підстригти в перукарні, такий сон обіцяє фінансові негаразди. Якщо в перукарні вам зістригли тільки кінчики волосся, це свідчить про поліпшення фінансового становища. Але це тільки в тому випадку, якщо сплячий відчував позитивні емоції під час стрижки. Сон, у якому перукар стриже волосся недбало, означає, що щось піде не так, як було заплановано.

Важливо: обрізати своє довге волосся в коротку стрижку, значить зуміти вирішити проблеми в житті. Головне, щоб нова стрижка була красивою і охайною.

k chemu snitsya strich korotko volosy  sonnik, tolkovanie sna pro korotkuyu strizhku, videt kak vas korotko podstrigli vo sne74 До чого сниться коротко стригти волосся  сонник, тлумачення сну про коротку стрижку, бачити як вас коротко підстригли уві сніЯкщо Вам приснилося, що підстригли негарно і дуже коротко — чекайте фінансових втрат в реальності

Коротка стрижка на іншій людині

Якщо приснилася коротка стрижка на іншу людину, яка в житті носить довге волосся, значить в його житті будуть рішучі зміни.

Вам дуже коротко обстригли волосся

Якщо спящему приснилося, що його підстригли дуже коротко і негарно, наяву його чекають неприємності і фінансові втрати. Якщо приснилося, що вас постригли майже налисо, то в житті можна чекати негаразди або навіть хвороби. Якщо ж стрижка вийшла нерівною, то це зовсім поганий знак.

Бачити підстрижене волосся на підлозі

Якщо після стрижки побачити волосся на підлозі, значить на особистому фронті у реальності з’являться проблеми. Якщо волосся довелося прибирати самому, наяву людина буде каятися у скоєних вчинках, і поле, в його житті почнеться новий етап.

Якщо ж сплячий побачив на підлозі зістрижене волосся іншої людини, з-за своєї заздрості він може зіпсувати стосунки з близькими людьми.

Висновки

На закінчення варто відзначити, що сон про короткій стрижці можна розтлумачити по – різному. Якщо сострижены були тільки кінчики, то сплячого чекають незначні зміни в житті. Якщо ж з довгого волосся була зроблена дуже коротка стрижка – сплячого очікують сварки з колегами і фінансові негаразди. Позитивним такий сон може бути тільки в тому випадку, якщо людину підстригали в перукарні і не дуже коротко.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort