До чого снистя менструальна кров? Тлумачення снів про кров місячних

Сновидіння деколи можуть збити з пантелику. У таких випадках люди і лізуть дивитися значення сну в різні сонники та тлумачі. Отже, менструальна кров, привидевшаяся уві сні – всього лише сюжет, узятий з життя звичайної дівчини, або ж особливий знак долі. До якого варто прислухатися?

Сонник Міллера

Густав Міллер стверджує, що у такого сновидіння є два тлумачення: якщо такий сон приснився дівчині, яка знаходиться заміжня, то це означає, що найближчим часом доля зробить вам подарунок у вигляді двох смужок на тесті.

А ось незаміжньою дівчині, що побачила менструальну кров у сні, варто звернути свою увагу на здоров’я – цілком можливо, що незабаром загостряться не до кінця вилікувані або ж приховані хвороби. Особливо рекомендується перевірити інтимне здоров’я.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця Ванга стверджує, що менструальні кровотечі самим прямим чином пов’язані з вістями від близьких родичів. Так, наприклад, якщо сновидець зауважує на своєму одязі криваву пляму і соромиться його, намагається всіма можливим способами його приховати, приховати, то таке сновидіння є своєрідним попередженням, на яке ні в якому разі не можна не звертати увагу.

Доля натякає, що найближчим часом вам не варто довіряти нікому, навіть найближчим людям, тому що є величезна ймовірність, що у важливий критичний момент вони можуть серйозно підвести вас.

Ісламський Сонник

Вважається, що якщо жінка уві сні привиділася менструальна кров, хоча в реальності місячні ще не настали або ж вже давно пройшли, то це може означати, що сновидица найближчим часом зробить помилку. Для того, щоб вийти з цієї ситуації з мінімальними втратами, настійно рекомендується ретельно продумувати кожен свій крок і стежити за власними вчинками і сказаними словами.

До чого сниться кров місячні

 1. Деякі джерела вважають, що менструальна кров, яка споконвіку вважалася брудної і стыдной, означає, що в реальному житті сновидець приховує якусь таємницю, яка сильно його обтяжує.
 2. Іноді «критичні дні» у сні можуть йти у тієї жінки, яка наяву вважається дуже цікавою– настільки, що переходить межі і лізе в чужі справи. На жаль, цей ваш недолік незабаром може посприяти тому, що ви потрапите в дуже неприємну ситуацію.
 3. Якщо жінці приснилося, що місячні почалися у неї, то, можливо, доля таким чином натякає, що в житті ви займаєтеся не своєю справою, яке мало того, що не приносить очікуваного прибутку, так ще й віднімає величезну кількість енергії і сил.
 4. Приснилося, що ви випадково забруднили своїми виділеннями чужу меблі? Приготуйтеся до того, що вас чекає ганебне викриття наяву. Якщо ваша совість на даний момент не чиста, то незабаром всі ваші таємниці розкриються, причому це станеться настільки швидко і несподівано, що ви не встигнете придумати собі виправдання.
 5. Якщо ви бачите, що менструальної крові незвично багато, то в реальному житті подібний сон може обіцяти вам небезпеку, тому постарайтеся бути максимально обережними.
 6. Згустки крові попереджають, що вам необхідно потурбуватися станом свого здоров’я. Особливо це стосується термінового походу до гінеколога – цілком можливо, що вчасно розпочате лікування зможе запобігти ускладнення.
 7. Червоні плями, що з’явилися на білизну, мають подвійне значення: так, заміжній жінці подібне сновидіння несе складності і тупики у справах, а ось для юної дівчини такий сон є своєрідним попередженням – ваш молодий чоловік не відноситься до вас всерйоз, а тому не варто розкривати перед ним усю душу.
 8. Якщо вам сниться, що під час вагітності у вас почалися місячні, хоча в реальному житті дитини ви не складаєте, то вас чекає абсолютно новий для вас проект. З одного боку, це плюс, адже зміна діяльності піде вам на користь, однак, з іншого – для реалізації ваших ідей вам доведеться докласти чимало сил.
 9. Якщо ви бачите, що ваші виділення настільки рясні, що ви просто не встигаєте міняти прокладку, то в реальному житті вам варто зробити паузу і стати більш усвідомленою, так як існує ризик рутинної суєті пропустити що-небудь дуже важливе.

Для кого?

 1. Якщо в даний момент ви знаходитесь у цікавому положення, то сновидіння, в якому ви побачили менструальну кров є попередженням: вам варто більше відпочивати. Спробуйте зайнятися собою, розслабтеся, а не женіться за купою абсолютно не потрібних справ. Повірте, більшість завдань можна скасувати зовсім, а іншу частину делегувати. Насолоджуйтесь вагітністю, не потрібно затьмарювати цей час зайвою метушнею.
 2. Коли чоловікові сниться, що «критично дні» йдуть у його супутниці, то це означає недуга, пов’язаний з інтимною сферою у його коханої в реальності. Тому навіть у тому випадку, якщо ніяких зовнішніх ознак немає, варто відправити свою другу половинку до лікаря.
 3. Забруднена прокладка, приснився заміжній жінці, попереджає, що та занадто сильно захопилася плітками. Якщо ж засіб гігієни приснилося чоловікові, то його, можливо, незабаром спробують втягнути в чужі проблеми. Для того, щоб не накликати біду, краще всього не втручатися не в свої справи.
 4. Менструальна кров, приснився молодої незаміжньої дівчини, є своєрідним символом близившихся змін у житті сновидицы. Рекомендується залишити всі образи, біль, злобу, старі відносини, за які ви все ще чіпляєтеся, в минулому – відпустити і забути назавжди, тому що тільки так ви зможете впустити в своє життя щось нове.

У будь-якому випадку, яке б тлумачення не було у вашого сну, лякатися не варто. Ніяких поганих знаків в даному випадку, як правило, немає. Сновидице рекомендується прислухатися до свого здоров’я і зробити паузу, присвятивши час самій собі. Повірте, прислухавшись до цих рекомендацій, ви зможете уникнути багатьох проблем.

Сонник - тлумачення снів