Сонник – хвора собака до чого сниться хвора собака уві сні приснилася

 Сонник   хвора собака до чого сниться хвора собака уві сні приснилася

Хвора собака. Сонники стверджують, що такі сни можуть бути віщими

До чого сниться хвора собака — Сонник Фрейда

 

Якщо вам сниться хвора собака — це знак того, що ви скоро отримаєте якусь звістку, або зустрінете якогось старого знайомого, але це принесе вам радість і велике задоволення.

До чого сниться хвора біла собака — Сонник Міллера

 

Коли сниться хвора біла собака уві сні, це означає занепокоєння, почуття неадекватності і недооцінки з боку оточуючого суспільства, особливо у професійній сфері.

Сниться хвора велика біла собака — це сигнал, що ви сияете у світлі вашого оточення, і люди сприймають вас як видатну особистість у якійсь області.
Такий символ сонник трактує, що ви досягнете високого соціального положення

 

До чого сняться хворі собаки жінці — Сонник Ванги

 

Сняться хворі собаки жінці — поганий знак про те, про що ви давно мріяли отримає інша людина, хто цього не заслуговує і буде щасливий , а ви станете жорстоким у своїх діях по відношенню до цієї людини.

Сонник тлумачить, що це може означати, що ви ризикуєте в своїх планах і ставите питанням, було б добре змінити їх. Однак ви не повинні цього робити, тому що, якщо ви вносите суттєві зміни в них, ви не зрозумієте правильно, і ви вступаєте, мабуть, зрозумієте це тільки в тому випадку, коли занадто пізно буде скасовувати своє рішення.

До чого сниться хвора собака з ранами — Сонник Нострадамуса

 

Сниться хвора собака з ранами. Коли цей символ з’являється у сні, це, швидше за все, попередній перегляд майбутнього кар’єрного успіху для вас. Невідомо, чи це тільки завдяки вам самому і своїй важкій роботі, або, може бути, хтось поспішить допомогти вам, але впевнений, що ці досягнення також будуть фінансово успішними, тому ви можете очікувати значних поліпшень у своїй фінансовій ситуації.

До чого сниться облізла хвора собака — Сонник Хассе

 

Якщо сниться облізла хвора собака, це знак того, що ви скоро зустрінетесь з друзями, але ви пошкодуєте, що не повеселилися на зустрічі, тому що ви не були вдома.
Якщо вам сниться, що ви тікаєте від хворої собаки, це сонник передбачає можливість гарної поїздки, в яку ви скоро виберетеся.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort