Сонник – хвора собака до чого сниться хвора собака уві сні приснилася

Хвора собака. Сонники стверджують, що такі сни можуть бути віщими

До чого сниться хвора собака — Сонник Фрейда

 

Якщо вам сниться хвора собака — це знак того, що ви скоро отримаєте якусь звістку, або зустрінете якогось старого знайомого, але це принесе вам радість і велике задоволення.

До чого сниться хвора біла собака — Сонник Міллера

 

Коли сниться хвора біла собака уві сні, це означає занепокоєння, почуття неадекватності і недооцінки з боку оточуючого суспільства, особливо у професійній сфері.

Сниться хвора велика біла собака — це сигнал, що ви сияете у світлі вашого оточення, і люди сприймають вас як видатну особистість у якійсь області.
Такий символ сонник трактує, що ви досягнете високого соціального положення

 

До чого сняться хворі собаки жінці — Сонник Ванги

 

Сняться хворі собаки жінці — поганий знак про те, про що ви давно мріяли отримає інша людина, хто цього не заслуговує і буде щасливий , а ви станете жорстоким у своїх діях по відношенню до цієї людини.

Сонник тлумачить, що це може означати, що ви ризикуєте в своїх планах і ставите питанням, було б добре змінити їх. Однак ви не повинні цього робити, тому що, якщо ви вносите суттєві зміни в них, ви не зрозумієте правильно, і ви вступаєте, мабуть, зрозумієте це тільки в тому випадку, коли занадто пізно буде скасовувати своє рішення.

До чого сниться хвора собака з ранами — Сонник Нострадамуса

 

Сниться хвора собака з ранами. Коли цей символ з’являється у сні, це, швидше за все, попередній перегляд майбутнього кар’єрного успіху для вас. Невідомо, чи це тільки завдяки вам самому і своїй важкій роботі, або, може бути, хтось поспішить допомогти вам, але впевнений, що ці досягнення також будуть фінансово успішними, тому ви можете очікувати значних поліпшень у своїй фінансовій ситуації.

До чого сниться облізла хвора собака — Сонник Хассе

 

Якщо сниться облізла хвора собака, це знак того, що ви скоро зустрінетесь з друзями, але ви пошкодуєте, що не повеселилися на зустрічі, тому що ви не були вдома.
Якщо вам сниться, що ви тікаєте від хворої собаки, це сонник передбачає можливість гарної поїздки, в яку ви скоро виберетеся.

Сонник - тлумачення снів