Сонник хвилястий папуга приснився. До чого сниться хвилястий папуга

Як можна трактувати сон з папугою еше і хвилястим? Якщо хвилястий папуга з’являється у сні, це може бути попередженням про те, що ви не повинні поспішати в якийсь немислимою перспективі. Цей сон може бути і позитивним знаком якщо волнисый папуга сниться на п’ятницю, оголошує що ваше фінансове становище скоро покращиться.

 

До чого сняться хвилястий папуга – сонник Фрейда

Коли хвилястий папуга великий уві сні приснився сон розповідає вам про сварки і розбіжності в сім’ї.

Уві сні побачили мовця хвилястого папугу — це попередження для вас, щоб ви спробували добре вписуватися в будь-яку ситуацію і не дозволяли собі гальмувати весь процес роботи.

Якщо уві сні хвилястий папуга напав на вас, це означає, що вам скоро доведеться прийняти важливі рішення, від яких можуть залежати ваше майбутні.

До чого сняться папуги хвилясті жінці – сонник Міллера

Якщо уві сні жінки з’явився хвилястий папуга, це ознака того, що у вас є чесні, вірні друзі, на яких ви можете розраховувати в будь-якій ситуації, тому що вони ніколи не відмовляться допомогти вам.

Коли жінка уві сні гладить хвилястого папугу, такий сон є ознакою того, що вона зможе зробити вигідні фінансові операції, так щоб в кишені залишалося багато грошей.

Якщо уві сні, в будь-якому контексті, хвилястий папуга з’являється, це означає, що ваша підсвідомість дає вам знак, що ви застрягли в недоброю для вас ситуації чи взагалі повинні бути обережні, якщо не хочете отримати проблеми в голову.
 

До чого сняться папуги хвилясті багато – сонник Ванги

Коли вам сниться багато хвилястих папуг, це означає, що ви повинні бути самі по собі у всіх можливостях починаннях, в яких ви вирішите взяти участь.
 

До чого сниться хвилястий папуга в руках – сонник Нострадамуса

Якщо вам приснився хвилястий полякавши в руках, це попередження від вашого підсвідомості про шахрайство, від якого ваші близькі і ви в тому числі могете стати жертвами найближчим часом.
 

До чого сняться хвилясті папуги в клітці – сонник Хассе

Як тлумачить наш сонник у сні бачити хвилястих папуг в клітці, сон обіцяє великий прибуток для вас, яка може вас чекати в найближчому майбутньому. Можливе підвищення по службі.
 

До чого сниться хвилястий папуга літає – сонник Лонго

Якщо у вашому сні хвилястий папуга літає, це ознака того, що вам скоро надійде пропозиція від якого ви не повинні відмовлятися як би нерозумно воно не звучало.
 

Сонник - тлумачення снів