Сонник взяти руку до чого сниться – взяти руку уві сні приснилося

Якщо сниться взяти за руку, це ознака того, що ви будете боротися в найближчому майбутньому з великими проблемами — хворобою або навіть смертю коханої людини. Це також може означати, що ви знаходитеся в дуже поганому становищі, і ви не справляєтеся, ви повинні попросити когось про допомогу.

До чого сниться руку взяти сонник Фрейда

Коли вам сниться руку взяти, це ознака того, що ви надмірно пригнічуєте негативні емоції, і ви не будете спокійні, поки не дозволите їм вийти назовні.

Уві сні взяти руку незнайомої людини, цей сон означає, що людина, з яким ви добре дружите, фізично приваблює вас, але ви боїтеся, навіть собі в цьому зізнатися.

Якщо уві сні вам довелося взяти подругу за руку, це ознака того, що людина відчуває величезну ворожість у вашій присутності і підсвідомо пригнічує ці погані емоції.
 

До чого сниться хлопець взяв за руку – сонник Міллера

Вам приснилося, що вас за руку взяв хлопець, цей сон означає, що ви не боретеся з поганими речами, які відбуваються у вашому житті, і що пасивне ставлення змушує вас занурюватися у депресію глибше і глибше.
 

До чого сниться колишній взяв за руку – сонник Ванги

Якщо уві сні колишній взяв за руку, це передвісник великої тривоги, яка скоро з’явиться у вашому житті.
 

До чого сниться взяти за руку чоловіка – сонник Нострадамуса

Якщо сниться, що ви взяли за руку чоловіка, це позитивний знак, що оголошує, що ви скоро вас чекає якась несподівана, але приємна подія.
 

До чого сниться взяти дитину за руку – сонник Хассе

За сонником уві сні взяти дитину за руку, це ознака того, що у вас ускладнюються важливі стосунки, які тривають у вашому житті вже дуже довго.
 

До чого сняться взяти за руку приятеля – сонник Лонго

Коли уві сні ви берете приятеля за руку, це означає, що ви будете насолоджуватися гармонією вашої родини в найближчому майбутньому.
 

Сонник - тлумачення снів