Сонник вхідні двері. До чого сниться вхідні двері у сні приснилася

Сон в якому сниться вхідні двері — може означати, що ви схильні переоцінювати свої можливості і не дооцінюєте себе, у вас проблема з прийняттям рішень. З-за цього важливі життєві цінності проходять повз вас, тому ви повинні змінити свою поведінку.

До чого сниться вхідні двері – сонник Фрейда

Коли вам сниться вхідні двері, це знак того, що ви знаходитесь в безпосередній близькості від людини, яка хоче якимось чином зашкодити вам, тому що його доброта це вдавання.
Нові вхідні двері — означає несподівану зміну місця.
 

До чого сниться відкрита вхідні двері — сонник Міллера

Якщо уві сні вам приснилася відкрита вхідні двері, це ознака того, що незабаром ви досягнете успіху, ви будете вдячні за свою винахідливість, і те, що ви не боїтеся взяти ініціативу на себе.
 

До чого сниться вхідні двері в квартиру — сонник Ванги

Як правило, вхідні двері в квартиру попереджає вас, що в безпосередній близькості від вас є дуже підступні люди, яким ви не можете довіряти, ви повинні тримаються від них на відстані, щоб вони не могли заподіяти вам шкоди.

До чого сниться зламана вхідні двері — сонник Нострадамуса

У сні бачити зламані вхідні двері, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви виділяєтеся з великою хоробрістю і навіть безстрашністю.
 

До чого сниться нові вхідні двері — сонник Хассе

Сон, у якому ви бачите нові вхідні двері, це означає, що навколо вас є люди, яким ви не повинні довіряти, тому що вони постійно придумують капості і можуть легко завдати вам шкоди.
 

До чого сниться мити вхідні двері — сонник Лонго

Загалом мити вхідні двері, це означає, що вам скоро доведеться серйозно перебільшувати ваш бюджет, оскільки ви витрачаєте багато грошей.
 

Сонник - тлумачення снів