Сонник воші в волоссі. До чого сняться воші в волоссі уві сні приснилися

Чи Часто ви ведете уві сні вошей? Сон, в якому вам сняться воші у волоссі може бути великою вигодою для вас, не обов’язково у фінансовому плані, також це може бути гарна новина.

До чого сняться воші в волоссі – сонник Фрейда

Коли вам сняться воші в волоссі — це може означати, що ви робите некоректно в деякому роді або дієте під впливом миттєвого імпульсу, ви повинні більше думати про свою поведінку і не потрапляти під вплив інших.
Якщо вам сниться витягувати в шей з волосся, це означає, що в результаті діяльності одного з ваших близьких ви відчуваєте серйозні проблеми.
 

До чого сниться вша в волоссі — сонник Міллера

Приснилася вша у волоссі це означає, що ви досягнете успіху, але ви повинні бути терплячими і рішучими, тому що це відбудеться не швидко, потрібно докласти зусилля.
 

До чого сняться воші в волоссі дитини — сонник Ванги

Якщо вам сняться воші в волоссі дитини, це ознака сімейного тепла, яке ви відчуваєте від своїх близьких .

До чого сниться воші в волоссі інших — сонник Нострадамуса

Коли вам сняться воші у волоссі в інших, це знак того, що ви перебуваєте в щасливих, тривалих відносинах, які можуть бути незабаром узаконені шлюбом.

До чого снилися вошей у волоссі на голові – сонник Хассе

Якщо вам сняться воші у волоссі на голові – це ознака того, що у вашому житті скоро буде позитивне подія, яку ви давно чекали.
 

До чого сняться білі воші на голові — сонник Лонго

Коли вам сняться білі воші на голові, це є ознакою того, що вам більше не доведеться турбуватися про стан вашого бюджету скоро ваше фінансове становище значно покращиться.
 

Сонник - тлумачення снів