Сонник вода на підлозі – до чого сниться вода на підлозі уві сні приснилася

Як часто ви бачите сон з водою на підлозі? Коли уві сні ви побачили воду на підлозі, цей сон говорить про те,що вскором часу у вас з’являться суперечки та непорозуміння з вашими друзями та знайомими. Якщо вам сниться, що ви витираєте воду, яка була розлита на підлогу, це означає, що в найближчому майбутньому вам доведеться боротися за своє існування, можливо тільки в переносному сенсі.

 

До чого сниться вода на підлозі – сонник Фрейда

Якщо вода на підлозі з’являється у сні, це може означати, що ви скоро дізнаєтеся деякі новини про свою дитину.

Коли вам сниться вода на підлозі у ванній, це означає, що в найближчому майбутньому ваш будинок буде в світі і гармонії.

Якщо вам сниться, що ви пролили воду на підлогу, це знак того, що ви вкладаєте свої заощадження в нерентабельне справу, і понесете великі втрати.

До чого сниться вода на підлозі квартири – сонник Міллера

Коли сниться вода на підлозі у квартирі, це ознака того, що ви не зможете покладатися на інших людей в будь-якій справі, тому, що у вас інші погляди на життя, порівняно з ними.

Коли уві сні ви побачили в чужій квартирі воду, на підлозі означає, що ви збираєтеся втілити в життя свою давню мрію, але вам варто добре подумати, з чого почати.

До чого сниться вода на підлозі у ванній – сонник Ванги

Уві сні приснилася вода на підлозі у ванній — це ознака того, що ви повинні стежити за своїм здоров’ям, тому що навіть якщо ви відчуваєте себе добре зараз, ви можете швидко захворіти або отримати травму.
 

До чого сниться багато води на підлозі – сонник Нострадамуса

Якщо ви бачите в сні багато води на підлозі, це ознака того, що ваші зусилля будуть залишатися неефективними ще довгий час, чого б це не стосувалося.
 

До чого сниться брудна вода на підлозі – сонник Хассе

Коли вам сниться брудна вода на підлозі, це означає, що ви хочете розібратися у своїх справах, тому що останнім часом у вашому житті був цілковитий безлад.
 

Сонник - тлумачення снів