Сонник: вінчання до чого сниться вінчання у сні приснилося

До чого сниться вінчання? Якщо вам приснилося вінчання, це означає, що у вас є відмінна можливість знайти спільну мову з тими людьми, які вам здавалися незговірливими, і ви можете використовувати її, ви повинні її використовувати.

До чого сниться вінчання – сонник Фрейда

Коли сниться вінчання, це означає, що у вас будуть великі проблеми з підробленим іншому. Цей сон також може означати, що скоро знайомий чоловік скаже вам, то чого ви так боялися почути.

Вам сниться вінчання з незнайомим чоловіком, це означає, що ви дуже романтичні, коли пильнуєте, і хочете, щоб ваша кохана людина теж відповідав вам взаємністю.

Якщо вінчання приснилося дівчині, це ознака того, що вона сумує за своїм коханим.

До чого сниться вінчання в церкві – сонник Міллера

Як тлумачить наш сонник уві сні побачити вінчання в церкві, цей сон сигналізує, що в реальному житті людина відчуває до вас щире почуття і ніколи про вас не забуває. Ваше вінчання в церкві, яке з’являється у сні, є ознакою того, що у вас є вірний і цінний друг, на якого можна покластися в будь-який момент.

Коли приснилося вінчання в церкві вашого друга, цей сон означає, що якась людина прикидається твоїм другом.

До чого сниться вінчання з чоловіком – сонник Ванги

Якщо вам приснилося вінчання з чоловіком, цей сон оголошує вам романтичні стосунки незабаром часу.

Сниться вінчання з чужим чоловіком — це ознака того, що у вас є або скоро буде ворог у вашому оточенні. Якщо ви бачите як вінчання з чоловіком відбувається в церкві під сні, це знак того, що ви скоро дізнаєтеся секрет дольного родича.

Коли ви бачите відкриту церкву і там проходить вінчання, це сигнал від вашого підсвідомості, що якщо ви не проявляєте особливої обережності, ви можете стати жертвою крадіжки.

Якщо ви уві сні йдете вінчатися з чоловіком, це приємний сюрприз для вас.

До чого сниться вінчання чужих людей – сонник Нострадамуса

Коли уві сні приснилося вінчання чужих людей, це означає, що вам доведеться відкласти заплановану подорож, тому що у вас будуть проблеми на роботі. Цей сон є сигналом вашого підсвідомості про те, що ви не захищаєте себе від своїх ворогів з усією можливою силою.

Якщо ви бачите або переживаєте вінчання чужих людей уві сні, це знак того, що незабаром у вас з’являться вороги або зустрінетеся з заздрістю і ревнощами.

До чого сниться вінчання з коханим – сонник Хассе

Коли вам приснилося вінчання з коханим, це означає, що у вас є серйозні проблеми у відносини з людьми, які вас пригнічують.

Якщо ви хочете уві сні повінчатися з коханим, це ознака того, що ви вийдете з неприємної ситуації без проблем і наслідків. Взагалі кажучи, цей сон може означати, що в житті ви керуєтеся дуже примітивними інстинктами і не маєте великого серця для інших.

До чого сниться власне вінчання – сонник Лоффа

Сон в якому вам приснилося власне вінчання оголошує, що ви чудово проведете час в компанії приємних людей. Якщо ви бачите власне вінчання у сні, це знак того, що ви скоро почнете переосмислювати своє життя.

Коли вам сниться, що ви зірвали власне вінчання, це ознака того, що ви легко потрапите в халепу, і ви повинні постійно бути напоготові.

До чого сниться підготовка до вінчання – сонник Лонго

Вам приснилася підготовка до вінчання, це сигнал від вашого підсвідомості, що якщо ви не проявляєте обережність, ви опинитеся під впливом людини, який скористається вами у своїх власних цілях.

Якщо ви уві сні готуєтеся до вінчання, а людина, яка стоїть поруч, заважає вам у сні, — це роман для вас який переросте в подружнє життя.

Сонник - тлумачення снів