Сонник викидень. До чого сниться викидень у сні приснився

Чи Часто вам сниться, що у вас стався викидень? Бачити уві сні викидень, це може означати, що в реальному житті ви відчуваєте велике нервове напруження, з яким ви не можете ефективно впоратися.

До чого сниться викидень – сонник Фрейда

Коли вам сниться викидень, це ознака того, що з вашої необачності та схильності багато розмовляти, ви будете турбуватися і соромитися себе.
Якщо ви бачите уві сні викидень без крові, це означає, що ви можете завдати шкоди людям, які негативно ставляться до вас, і можуть заподіяти вам біль.
Сон в якому вам сниться, що трапився викидень у подруги може означати, що незабаром ви зустрінете людину, з яким у вас була велика прихильність до минулого, він багато зробить для вас.
Якщо викидень сниться чоловікові це може означати, що ця людина в нутрії вас все ще може випромінювати такі буйні емоції.
 

До чого сниться викидень з кров’ю – сонник Міллера

Коли уві сні вам сниться викидень з кров’ю, це ознака того, що ви дуже боїтеся, що хтось буде діяти проти вас і нашкодить вам.
 

До чого сниться викидень не вагітної – сонник Ванги

Якщо сниться викидень не вагітної, це означає, що ви зможете ладити з людьми, які намагалися діяти проти вас протягом довгого часу.
 

До чого сниться викидень дівчині – сонник Нострадамуса

Сон в якому сниться викидень дівчині, це надійний сигнал, що ваша сексуальна життя не задовольняє вас, тому що це занадто нудно, і ви мрієте про якусь зміну.
 

До чого сниться викидень вагітній дівчині – сонник Хассе

Коли сниться сниться викидень вагітній дівчині — це може означати, що у вашому житті може статися погане подія, після чого ви будете дуже довго не виходити з стану замкнутості.
 

До чого сниться викидень жінки – сонник Лонго

Уві сні приснився викидень жінки — це означає, що вам потрібно більш ретельно подумати про прийняття важливого рішення, тому що це буде мати велике значення для вашого майбутнього — це залежить від того, який буде результат.

Сонник - тлумачення снів