Сонник видра. До чого сниться видра уві сні приснилася

Якщо вам сниться видра, цей сон може означати, що ви будете страждати від хвороби, яка може бути досить серйозною, але це може бути уроком для вас, щоб піклуватися про себе в майбутньому.

До чого сниться видра – сонник Фрейда

Якщо вам приснилася видра, це означає, що при пробудженні, можливо, тільки підсвідомо, у вас виникає відчуття, що якщо ви зробите неправильне рішення у випадку, який, як видається, має мало значення, це буде мати дуже великі негативні наслідки.

Уві сні гладити видру, такий сон означає, що ви будете дуже старатися, щоб ваша недбалість була якомога непомітніше, але невідомо, чи вдасться вам приховати від оточуючих вас людей.

Видра в сні на вас нападає, сон є попередженням вашого підсвідомості про те, що ви повинні стежити за своїми діями і мовою в найближчі дні, тому що будь-яка помилка, навіть тривіальна, може викликати серйозні проблеми у вашому житті.
 

Приснилася видра у воді – сонник Міллера

Коли вам сниться видра у воді, це ознака того, що ситуація, яка на вашу думку, підійшла до позитивного кінця, несподівано ускладнилася, і вас це турбує.

Як тлумачить наш сонник, якщо у вашому сні видра у воді дивиться на вас, цей сон є ознакою того, що у вас буде велика дилема, пов’язана з вашим здоров’ям, а скоріше проблеми, які можуть виникнути в найближчі дні.

До чого сниться видра кусає – сонник Ванги

Як трактується в соннику сон, де видра вас кусає, означає, що незабаром ви можете випадково стати свідком великих неприємностей близької вам людини, і вам вирішувати, чи хочете ви допомогти, або ви забудете про це і будете займатися своїми справами.
 

Сонник - тлумачення снів