Сонник – відьма до чого сниться відьма уві сні приснилася

Відьма — це символ, який може перетворити наші сонні мрії в справжній кошмар. Вона не завжди виглядає так, як у казках, тобто є жінкою похилого віку, в капелюсі і чорному одязі. Відьма уві сні може виглядати зовсім по – іншому – але, що насправді означає? Щоб дізнатися відповідь на це питання, зверніться до сонником.

До чого сниться відьма або чаклунка — Сонник Фрейда

Відьма – значення сну. Сон, під час якого сниться жінці відьма або чаклунка може означати, що в ній дрімає дуже великий потенціал. Її чекає багато успіхів, якщо правильно використовує свої можливості.

У свою чергу, для чоловіка сон про чаклунки, може символізувати його страх перед жінками і досить негативні стосунки з ними. Іноді відьма або чаклунка є відображенням жінки, про яку чоловік має дуже погані спогади, наприклад, його колишньої дівчини або тещі.

До чого сниться відьма на мітлі — Сонник Міллера

Сам вигляд відьми уві сні може означати, що скоро ми будемо намагатися шукати досить незвичайні, часом навіть небезпечні розваги. Відьма в даному випадку символізує погану спокусницю – тримайте її, чиніть опір, щоб не влипнути ні в які неприємності. Сниться відьма на мітлі — це символізує нашу природу мрійника і відрив від реальності.

Аналогічний сенс сну стосується таких тем, як політ відьми на мітлі. За сонником, такого роду сни можуть бути для нас орієнтиром, як змінити свою поведінку. Якщо відьма кидає на нас заклинання, то це може означати, що насправді не маємо ніякого контролю над власним життям, надто легко ми піддаємося маніпуляціям з боку інших людей.

 

До чого сниться відьма зла — Сонник Ванги

Сон, під час якого відьма зла і пророкує нам майбутнє може бути символом прикростей, які нас мучать. Багато залежить від того, чи є ознакою того, що говорить зла відьма, хороше або погане. Оптимістичний прогноз обіцяє кінець проблеми, однак, погані новини вважають, що слід почекати подальшого розвитку ситуації і не піддаватися тиску навколишнього середовища.

До чого сниться відьма, палаюча на багатті: це передвіщає, що людина з нашого близького оточення буде про щось несправедливо засуджений. Якщо уві сні побачите людину, на якого заклинання наклала відьма зла, то сонник трактує це як знак, що скоро в нашому житті відбудуться серйозні зміни.

До чого сняться відьми у сні — Сонник Нострадамуса

Відьма може бути гарною людиною. Коли уві сні ми зустрінемо на своєму шляху відьму, яка буде до нас налаштована доброзичливо, ми можемо розглядати, як провісник отримання ради або попередження. Сонник радить, що варто звертати увагу на поведінку такої відьми уві сні, бути може, і вона передасть нам цінні поради, які слід було б використовувати у реальному житті. Іноді хороша відьма, яка виступає у вигляді феї або мудрої старої символізує близьку нашому серцю жінку, на яку ми можемо завжди розраховувати – це може бути мама або подруга.
Сонник каже, що іноді чаклунка є символом суворої матері, тобто в тому вигляді, якого ми боїмося, і ми намагаємося виконувати її команди, аби не накликати на себе її гнів. Відьма тут символізувати частина людської підсвідомості, про яку ми й гадки не маємо. Іноді це також символ ірраціональних уявлень, особливо про жінок.

До чого сниться стара відьма — Сонник Хассе

У містичному сні побачити стару відьму віщує наближення подій, які на перший погляд здаються дуже приємними і веселими. Час, однак, покаже, чи будуть вони джерелом великих проблем. Сниться стара відьма — сонник припускає, що властиве в нас бажання домінувати над іншими людьми може принести більше шкоди, ніж користі. Відчути в сні страх перед старою відьмою віщує, що хтось використовує нас досить непристойним чином. Відьма на мітлі — це обіцяє поганий період у розвитку вашого бізнесу. Криза торкнеться також справ домашніх і особистих. Для чоловіка сон про чаклунки, може бути провісником, що великий вплив на його життя будуть надавати жінки, – наприклад кохана, мати або коханка. Доведеться підкоритися їх сильним впливом, однак, ви повинні також подбати про свою душевну рівновагу, щоб мати життєву стабільність.

Сонник - тлумачення снів