Сонник вибирати плаття. До чого сниться вибирати плаття уві сні приснилося

Коли вам приснилося, що ви вибираєте сукню, цей сон говорить вам про те, що вам абсолютно ясно, що у вас є люди в безпосередній близькості, які прикидаються друзями та насправді недоброжелательны до вас, але продовжуєте з ними спілкуватися, сподіваючись, що вони зміняться.

До чого сниться вибирати плаття – сонник Фрейда

Коли уві сні вам довелося вибирати плаття, це знак того, що ви скоро будете серед багатих і елегантних людей, і можливо, у вас будуть деякі вимірні переваги.

Купівля уві сні вибраного вами не сукні припускає, що в майбутньому ви зможете придбати істотне багатство.

Сниться вибирати сукню, цей сон є ознакою того, що ви можете укласти гарну ділову угоду, і ваше фінансове становище покращиться.

Якщо сниться вибирати плаття сестрі, це ознака того, що завдяки певним інтересом ви можете досягти значних переваг. Якщо ж ви уві сні не можете вибрати плаття, це передвісник знайомства з миролюбним і спокійною людиною.

Приснився сон вибирати плаття в магазині – сонник Міллера

Коли сниться вибирати плаття в магазині, цей сон означає, що в пильнуванні ви виділяєтеся великими амбіціями і рішучістю, з якими ви прагнете до мети.

Як тлумачить наш сонник, якщо вам приснилося, що в магазині ви вибираєте сукню, але воно виявилося дірявим – це прелюдія до шлюбу з заможною людиною.

Вам приснилося, що ви вибрали плаття в магазині, і при примірці виявилося, що воно мало на вас, сон оголошує вам про втрату гарної репутації, можливо, із-за помилкової активності вашого ворога.
 

Якщо сниться вибирати нове плаття, сонник Ванги

Якщо сниться вибирати нове плаття, це означає покращення вашого заробітку, можливо, знайшовши кращу роботу, і вам більше не доведеться турбуватися про своє майбутнє.

Уві сні вибирати нове плаття подрузі, є поганим провісником вашої професійної життя, оскільки сон говорить вам про погане бізнесі.

До чого сниться вибирати вечірнє плаття сонник Нострадамуса

Уві сні приснилося вибирати вечірнє плаття, це може бути передвісником важливою відрядження, в яку вам скоро доведеться відправитися. Це може також означати, що людина з кола ваших друзів випробовує вас на міцність.
 

До чого сниться вибирати біле плаття – сонник Хассе

Якщо уві сні вам довелося вибирати біле плаття — це ознака того, що скоро ви будете боротися з багатьма труднощами.

Сонник - тлумачення снів